Treść opublikowana przez Faraday
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Panowie jak ustawić taśmę w pozycji "0" przed montażem żeby jej nie zerwać kręcąc kierownicą ?
-
Pranie tapicerki, fotele
Jeśli środek piorący to polecam firmy MOJE AUTO ( z Kajetanem Kajetonowiczem na opakowaniu ) dostaniesz go w Brico Marche ( bywa tez od czasu do czasu w biedronce). Jak na marketowy środek sprawdza się bardzo dobrze, przetestowałem go wiele razy i daje naprawdę dobry efekt. Przemyśl też czy nie opłaci Ci się inwestycja 400 - 500 zł na odkurzacz piorący na pewno przyda się w domu a i samochód wypierzesz wiele razy
-
[B5 ADR] A4 1.8 Dark Green Sedan
boczne kierunki ... allegro ?
-
Jakie swiece zarowe ?
A Panowie co powiecie o świecach firmy SWAG. W sklepie gościu wcisnal mi ze SWAG to fabryka córka FEBI i to to samo . Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana ramienia wycieraczek
Jeśli chcesz płaskie wycieraczki to ramiona od Paska b5 pasują podobno lub Skoda Superb I ale tego nie jestem pewien. A co do niedociągania do słupka, odkręć ramie wycieraczki i daj je trochę wyżej w pozycji "0"
-
Jakie miasto w PL do zycia
Oj Oj Oj Olsztyn nie Przeczytaj sam co napisałeś, brak pracy, infrastruktura drogowa do kitu, korki, najładniejsze też nie jest, jedyny plus to położenie (tylko latem) ale do szczęścia koledze chyba potrzeba czegoś więcej bo i Suwalszczyzna ładna
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
Ok czekam z niecierpliwością bo jestem mega ciekawe jak to można ogarnąć na jednym cięgnie, i co ciągnie za te cięgno jak nie siłownik
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
no też mam taką pompkę z 3 przyciskami, do tego trzeb zmienić zamek w klapie na 2 cięgna, plus siłownik który będzie ciągnął za te drugie cięgno i tak otwierał zamek, to jak masz to zrobione w końcu ?
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
docelowo unoszenie klapy, dlatego pytam o plany sprężyn i konstrukcji z kątowników bo wszedzie zdjęcia na hostingach powygasały. Ale na początek muszę wyrazać samo otwierania zamka klapy z pilota , to jak Ty masz to ogarnięte na zamku z jednym cięgnem ? Przecież to nie możliwe bo co otwiera zamek ? :> Chyba że z fabryki już twój wyszedł z tym bajerem i ori masz zamek na dwa cięgna
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Ja mam zupełnie inną wizję na samochód, mam pod maską 90 konnego diesla to nie robię z niego formuły pierwszej , ja ide w kierunku serii ale stan igła z paroma przeszczepami od lifta (kiera , liczniki i takie pierdoły) plus ładne koło wg mnie seria wygląda najładniej
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
To jak masz to ogarnięte że sama Ci się klapa unosi do góry bez sprężyn i kątowników jeszcze na zamku z jednym cięgnem ?
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
bez dodatków tzn ?
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
Extra dzięki Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
To trzeba graty zbierać powoli. A ktoś może dysponuje planami tych sprężyn i konstrukcji z katownikow ? Nic nie mogę znaleźć Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Chyba idziesz trochę w wieś tuning , pod machą mułowate 1.6 a kupa sport spoilerów dokładek i zderzaków dookoła :/
-
[B5 ADR] A4 1.8 Dark Green Sedan
Longer to pisz do kolegi Radekst, ogłasza się że będzie miał taką na sprzedaż bo wrzuca inną. Tylko pewnie po tą kiere to kolejka się ustawi Sebidi na telefonie nie widziałem zdjęć teraz dopiero na komputerze odpaliłem, trochę na łatwiznę poszedłeś nie montując przycisków hehe gdzie je schowałeś ?
-
[B5 ADR] A4 1.8 Dark Green Sedan
A samo złożenie do kupy , duże fikolki trzeba zrobić żeby to spasowac? Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
Mi chodzi czy da się taki manewr zrobić z klapa z przed lifta Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ADR] A4 1.8 Dark Green Sedan
Przeglądając forum widziałem same oferty za 800 zł za samą konsolę bez rnsa więc stąd moje stanowisko :-) Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ADR] A4 1.8 Dark Green Sedan
No to trafiłeś los na loterii z taką ceną za części Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ADR] A4 1.8 Dark Green Sedan
Też dobry pomysł ale kiera i tylne lampy przedliftowe to dwie rzeczy które moim zdaniem nie są szczytem designu i warto je zmienić
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Trójramienna z przedlifta powinna mieć mały wieloklin czyli p&p
-
A4 B5 1.9 TDI AHU - fireman
allegro polecam do tego ledowe żarówki , wtedy kierunek jest naprawdę biały ( nie przebija pomarańczowa żarówka )
-
[B5 ADR] A4 1.8 Dark Green Sedan
Trójramienna z przedlifta pasuje p&p ale jest droga i rzadko w dobrym stanie. Co do gratów nie jest tego tak dużo , w 200 zł ze wszystkim się zamkniesz jak dobrze poszukasz ( to i tak taniej niż trójramie z przedlifta ) Nie rozumiem ciśnienia na środkową konsole 2 din w przedliftach, wydać ponad 1500 ziko , rozpruć cały kokpit, szarpać się z tym pewnie tydzień po to żeby mieć 20 letnią nawigację. Fakt faktem wygląda to ładniej niż konsola przedliftowa 1 din ale czy warto ? Już chyba lepiej dołożyć te pieniądze i kupić polifta A co do samochodu bardzo ładna sztuka, jedyne co bym zrobił to lampy tylne I lub II lift ( I lift wygląda praktycznie jak II i pasuje p&p więc ku nie mu bym się kierował )
-
A4 B5 1.9 TDI AHU - fireman
Drobnymi sprawami też możesz poprawić wygląd samochodu , w/w białe kierunki kratki poliftowe, mgiełkowe spryski to raczej groszowe sprawy z troche grubszych to full fis czy kiera ale też bez przesady ( do 200 zł ) U mnie kierownica to must have bo na tą starą patrzeć nie moge