Treść opublikowana przez Faraday
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Tak mam ledowe z chin działa ale myśle nad powrotem do zwykłych, fakt barwa światła jest chłodna ale gorzej oświetla przestrzeń przy cofaniu po zmroku
-
Alpine UTE-72BT jakie głośniki do tego na przód?
Witam, posiadam radio Alpine UTE-72BT i chciałbym zmienić głośniki z fabrycznych na coś mocniejszego (oraz niskobudżetowego). Mam tylko głośniki w przednich drzwiach. Myślałem nad tym zestawem http://allegro.pl/alpine-sxe-1750s-max-280w-glosniki-system-16-5cm-i5001874099.html Tylko chyba tych tweeterów nie zamuntuje w drzwi w oryginalne miejsce ?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Każde z odpowiednim gniazdem
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Temat o wkładaniu licznika z A6 do A4 Nie rób śmietnika w temacie
-
[1Z] Zwykła A4 B5 Nowe filmy oraz zdjęcia :D
No właśnie tylko jest taki problem bo oryginalnie u mnie nie było centralnego (sam zmieniłem pompke) i nie mam pociągniętych kabli od kierunków do pompki, przy otwieraniu czy zamykaniu samochodu centralnym nie świecą mi kierunki. Widać w schemacie że ten kabel od czujnika otwarcia drzwi można wpiąć w centralny ale że z elektryki jestem noga nie za bardzo wiem jak się wpiąć (no i ciągnąć kabel przez cały samochód) Jeśli kierunki aktywują Ci CLH to przy włączeniu awaryjnych nie włączają Ci sie halogeny ?
-
[1Z] Zwykła A4 B5 Nowe filmy oraz zdjęcia :D
Pod centralny się wpiąłeś w bagażniku bezpośrednio przy pompce ? Już jakiś czas temu myślałem o CLH ale sie zastanawiałem skąd wziąc implus od centralnego
-
Terkotanie odczuwalne na pedale i słyszalne ale tylko przy prędkości 0~10 km/h
Panowie, przy prędkościach parkingowych 0~10 km/h przy hamowaniu czuć jak by pedał był twardszy , czuć na nim (terkotanie,wibracje) również je słychać. Gdyby to były klocki to chyba było by słychać przy każdej prędkości ? Powyżej prędkości 5~10 km/h samochód hamuje normalnie.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Nie lejesz 5W40 ? Wszyscy do turbiny polecają 5W40 mimo dużych przebiegów, ale za namową swojego mechanika też wlałem 10W40 i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
Wstępnie siłownik zamontowany trochę na opak, zamiast ciągnąć cięgno to je pcha niestety nie potrafię w inny sposób tego podłączyć bo nie moge znaleźć stałego plusa w zasialniu pompki , teoretycznie jest ale po podłączeniu siłownika po jakiś 2-3 minutach zanika ten plus lub jest na tyle słaby że siłownik nie ma siły ciągnąć zamka , a przy pchaniu wszystko działa dzięki za pomoc zostały ostatnie szlify
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Panowie nikt z was nie ma zdjęć sprężyn i tych konstrukcji z płaskowników ?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Dokładnie ja dorobiłem w zwykłym chinolu i działa
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Pewnie że są ważne , zagrubego czy za szerokiego grotu nie włożysz do stacyjki a w za cienki czy za wąski nie trafią zapadki
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
Tak . Podlaczylem na krótko minus w pin 7 plus z oświetlenia i działa elegancko tylko muszę znaleźć stały plus Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
Tak podlaczalem na krótko i dziala Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
Niestety mój siłownik sterowany jest minusem i minus wpinam w 7 pin . No trudno sam poszukam :-) dzięki wielkie Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
To się domyślam . Wcześniej wspominales że masz rozpiske. No nic miernik w łapkę i będę szukał plusa bo w pompce z 20 kabli :-) Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Spryski z Octavii siedzą i u mnie. Trzeba je trochę przypiłować po długości i szerokości ale wchodzą ładnie, musiałem też oczywiście ten trójnik okroić z okrągłej uszczelki jak i go skrócić ponieważ opierał się o zbiornik płynu hamulcowego i wybijał sprysk podczas zamykania klapy. Wszystko elegancko spasowane pryska aż miło
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
Mniej więcej wiem jak ogarnąć tylko muszę dojść skąd wziąć stały plus :-) Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
Mój siłownik wygląda tak Plastikowe ramię wygląda nieco inaczej. Może masz siłownik od Avanta. Części do sedana zaczynają się od numeru 8D5 ... A do Avanta od 8D9 ... Mógłbyś zrobić dokładniejsze zdjęcia jak siłownik jest przymocowany do cięgna ? Skąd wziąłeś stały plus do zasilania ?
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
Dziś zacząłem to ogarniac. U mnie wygląda to trochę inaczej bo ja mam sedana. Nie dam rady przykręcić słownika przez otwór techniczny tak jak u ciebie. Plastikowy uchwyt też wygląda inaczej. Mógłbyś podpowiedzieć skąd wziąłeś plus do zasilania ? Minus biorę z pinu nr 7 Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Srebrna audi 1.8t ;]
Raz ze szybko zaczynają robić dyskotekę takie ledy w postojowkach dwa że można stracić dowód bo nie mają homologacji. A jak już zaczyna mrygac to prawie pewne że niebiescy Cię zatrzymają lepiej moim zdaniem kupić w brico za 5,99 zwykle żarówki o temp 5000 k świeca jak ledy a mają homologacje. Jak już jeździsz z LEDAMI to trzymaj zwykle w schowku w razie kontroli szybko zmienisz :-) Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki płyn chłodniczy wybrać? wysoka temp. wrzenia
Panowie a jaki płyn polecacie do 1.9 TDI AHU ? Plus płukanka ?
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Mam nadzieję że jutro i do mnie dotrą te z Octavii Sebidi dużo piłowania było żeby wlazły ?
-
Pranie tapicerki, fotele
Dokładnie jak kolega piszę, dopóki nie miałem odkurzacza nie wiedziałem że siedziska czy dywany mogą być tak upieprzone brzydko mówiąc
-
Pranie tapicerki, fotele
Fakt, dysza nie raz się zapycha ale porządne dmuchnięcie załatwia sprawę, inna sprawa jak bym stosował wodę przegotowaną lub destylowaną do rozrabiania koncentratu. A co do chemii to stosuję płyn który został dołączony do odkurzacza http://allegro.pl/buzil-g500-o-tens-1l-do-prania-dywanow-i-tapicerki-i5619318462.html To jest koncentrat, 25 ml na 1l wody lub zwykły vanish do prania dywanów Niestety zdjęć nie mam. W tym odkurzaczu ssawki są przeźroczyste - robi wrażenie jak widać ile syfu wyciąga