Treść opublikowana przez Faraday
-
Wąż między filtrem powietrza a turbiną 1.9 TDI AHU
Znalazłem za 270 w ASO wlasnie. Ta strona by mi się przydała. Hugo informował o współpracy z tym serwisem ale nie mam pojęcia jak ta stronę odnaleźć Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Wąż między filtrem powietrza a turbiną 1.9 TDI AHU
Dzięki wielkie ... Niedawno na fourm widziałem post HUGO promujący serwis ułatwiający kontakt z ASO w Polsce. Wpisywało się zapytanie o cene a ASO odpowiadało. Nie mogę za cholere tego znaleźć ktoś coś ?
-
Wąż między filtrem powietrza a turbiną 1.9 TDI AHU
Witam potrzebuje znać numer węża między filtrem powietrza a turbiną w silniku 1.9 TDI AHU W etce nieznalazlem . jest zdjęcie odmy i turbiny ale bez tego węża zdjęcia poniżej Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Dzięki . poszukam tego katownika we wtorek i dam znać. Skąd wziąłeś sprężyny bo ja mam dwie różne wygrzebane z piwnicy Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana Turbo ...
Ale to chyba nienormalne żeby olej z odmy szedł na turbo a dalej w dolot w takiej ilości można to jakoś powstrzymać? Dzięki za douczenie w tym temacie. Nie jestem specem w mechanice to mój pierwszy samochód dopiero poznaje jego tajniki. Poczytałem trochę o oil catch i chyba będę musiał zamontować Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Jest problem. Moja konstrukcja zrobiona jest z dość grubej kwasowki a z klapy wystaje krótka śruba i nie idzie jej przylapac. Muszę pokminic jak to zrobić ale to jak już ciepło będzie Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana Turbo ...
Jeden wyciek zlokalizowalem za kolankiem odmy nie był w ogóle przykrecony wąż dlatego tył bloku silnika był brudny. Drugi wyciek zlokalizowalem w przewodzie między filtrem powietrza a turbina jest dziura. Tylko teraz pytanie czemu w odmie jest olej i to takie ilosci? Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana Turbo ...
No mi bierze jakieś 0.2 / 700 km to sporo więcej niż u Ciebie dziś zajrzałem pod mache. Wąż między intercoolerem a turbo z lekkim nalotem olejowym ale raczej to norma więc turbo nie puszcza oleju. Za to w tylnej części pokrywy zaworów mam mokro Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana Turbo ...
Panowie u mnie podobny problem. Od jakiegoś miesiąca Audi zaczęła pić olej. Jakieś 0.2l/700km . Wcześniej nie brała nic. Wyrok padł na turbo ale przy odpalaniu czy wysokich obrotach nie kopci nadmiernie . Gdzie szukać wskazówek co może być nie tak Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Olsztyńskie
.
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Cena?
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Tak tak , wszystko się zgadza, Te mają już rozstaw 5x112 więc bez problemu podejdą do B5 Edit. Znowu wygrał zdrowy rozsądek, W obawie o nadmierną eksploatację zawieszenia na naszych drogach i utratę komfortu wybrałem 16" i nie będę ukrywał że ten wzór bardziej mi siadł niż te wyżej Mam nadzieje że już jutro wylądują na samochodzie Moim zdaniem robi robotę ... Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Właśnie przeglądając ogłoszenia z felgami zauważyłem że cena 17 względem 16 jest o ~100 zł wyższa więc szukam 17 tylko nic ciekawego nie ma, 90% z oponami na śmietnik a wolałbym kupić pełen zestaw Zastanawiam się nad felgami 17" z A3 Sport Spryski podchodzą P&P z lekkim spiłowaniem uchwytów, pomimo to bardzo dobrze się trzymają , a wyglądają tak :
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Pełen wkład w ledach tj. wsteczny i kierunki też ?
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Dawno tu nie zaglądałem w między czasie wpadł nowy płyn do chłodnicy FEBI, spryski mgiełkowe i na montaż czeka konstrukcja z płaskowników i sprężyn do unoszenia klapy z pilota ( siłownik zamka juz zamontowany ) felgi założyłem ale tak jak koledzy radzili były za małe, z oponą 185 wyglądały komicznie na całe szczęście poszły do żyda z zyskiem i poszukuje jakiś 16" najlepiej ori . Może ktoś ma na sprzedaż ? Myślę nad takim wzorem http://8.allegroimg.pl/original/14/60/64/28/41/6064284136
-
[1Z] Zwykła A4 B5 Nowe filmy oraz zdjęcia :D
a jak pilot do centralnego w nowym kluczyku ? Działa czy to taka ściema ?
-
Coś trze przy hamowaniu
A czuć to chrobotanie na pedale ? Miałem podobne objawy i winny okazał się ABS, załączał sie przy wyhamowywaniu przed skrzyżowaniem, okazało się że mam luzy na tylnych łożyskach przez co i na podziałce ABS z której czujnik źle zczytywał prędkośc
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Na razie mam roboty huk, przygotowałem jeden zestaw do próbnego montażu u siebie, jak zamontuje na aucie i bedzie działał dam znac
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Panowie dokopałem się do rysunków tych płaskowników ze sprężynami, czy były by osoby chętne na zakup takiego zestawu ? Niedługo będę to montował u siebie i mógłbym wykonać parę sztuk
-
130 mm czy 160 mm ?
Witam, kupiłem dystanse od kolegi Jacca z myślą wsadzenia 160 mm na przód, pierwotnie miałem zamiar wrzucić Alpine 1750S ale znalazłem ten sam model tylko 130 mm , 1350S o podobnej mocy, i teraz sam nie wiem czy kombinować z 160 czy wystarczy 130 i zagra podobnie
-
Dobry lakiernik w Częstochowie?
Uchodźców tam nie macie?
-
Taśma do kiery polifotowej
nie trzeba nic adaptować wkładasz przykręcasz działa
-
Jakie wycieraczki do B5
Panie i Panowie, czy jest sens wymieniać całe ramiona od Passeratii skoro można dostać takie wycieraczki aero na stare zapięcie ? http://allegro.pl/wycieraczki-bosch-passat-b5-audi-a4-bmw-3-e36-crv-i5642261392.html Zastanawiam się nad ich zakupem
-
Taśma do kiery polifotowej
żeby wszystko ładnie było spasowane musisz kupić dużą taśmę, (kwadratową). Są dostępne na allegro, ja osobiście kupiłem od kolegi z forum za 50 ziko. Wstaw temat do odpowiedniego działu że kupisz taką taśmę pewnie ktoś odpowie : )
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Może to kwestia tego że to najtańsze chinole za niecałego dolara