Treść opublikowana przez Faraday
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kwestia gustu mi tam czerwone podświetlenie pasuje bardziej niż biale. Tylko problem bo nigdzie nie widziałem tutka z włożeniem fisa z przed lifta do przed lifta Pewnie jakieś dodatkowe kable trzeba ciągnąć Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Lepszy tzn ? Jakoś zegarek analogowy mi nie przeszkadza Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Fazii nie wiem jakie liczniki występowały w przedlifcie dlatego zwróciłem się o pomoc w dobrze licznika. Czyli krótko, bezproblemowo podejdzie każdy licznik z fisem z zegarkiem analogowym (kreseczki) . Jak by kto miał w dobrej cenie to chętnie przyjmę
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
16" 205/55 Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No tak ale są chyba Jagger i VDO o to bardziej mi chodziło bo o zegarku wiem Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Koledzy bardzo was proszę o pomoc w dobrze licznika. Obecnie mam taki B5 1997 rok I lift . Chciałbym założyć full fis ale przy najmniejszej ingerencji w piny. Rozumiem ze muszę szukać licznika z takim samym zegarkiem ale podejrzewam że są różne modele liczników. Niezależy mi na zegarku cyfrowym bo rozumiem tylko tym różni się full fis przed liftem od full fisa po liftowego ? Czy może fis poliftowy wyswietla więcej informacji ?
-
Pęknięta rurka odmy 1.9 TDI AVG
To ori separator ? Jak to namierzyć ? Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Pęknięta rurka odmy 1.9 TDI AVG
Można taki separator wstawić do tdi ? Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony wielosezonowe
Panowie nikt przez zimę nie uzytkowal CrossClimate? Jestem ciekaw opinii tych opon po zimie. Te opony to nie zwykły wielosezon tylko pierwsza na swiecie opona letnia z homologacja zimowa więc może być ciekawie Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzięki za douczenie. Ostatnio zaczął brać mi olej pierwszy werdykt to turbina. Mechanik chodził dumny jak paw ze zalał mi 10w40 nie proponowane przeze mnie 5w40 bo ,tu cytat "już dawno ta turbine by Ci wyplukalo". Na szczęście to tylko poluzowany przewód odmy. Mam przejechane 5 tyś na tym oleju dobije do 8 tyś i plukanko z oliwą od LM :-) Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Endriuu nie mam zielonego pojęcia. O mechanice wiem tyle co nic. Dlatego lubię posłuchać mądrych ludzi. Stąd moje pytanie bo zastanawia mnie skąd właśnie takie przekonanie wśród mechaników że stary silnik to walimy gęsty olej a na forum panują zupełnie inne opinie :-) Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Endriuu broń Boże nie chcę podważać Twojego autorytetu ale jeśli podobne zdanie mają mechanicy z różnych stron Polski to może coś w tym jest ze silnik od rzadszego oleju zacznie się pocic ? Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Też mam teraz 10w40 Mobil1 Diesel bo jak mechanik zobaczył że kupiłem Liquy Moly 5w40 full syntetyk to się za głowę złapał i kazał mi wymieniać na 10w40 bo mi rozszczelni silnik. Silnik 1.9 TDI 90 KM AHU (nie PD) Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Do uratowania jeszcze . Nie takie rzeczy Zdzich z Kazikiem wyciągał Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Alpine UTE-72BT jakie głośniki do tego na przód?
Z dystansami chyba nie duża rzeźba Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Catch oil ahu
Jaki OCT masz na oku bo sam szukam w rozsądnej cenie Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Catch oil ahu
Jesteś pewien ? http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=45607 Pewnie sobie wymyślił ? Eh... Jakie OCT polecacie ?
-
Catch oil ahu
Nie zamarznie w wezu tylko w rezerwuarze . Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Bez regulacji chińskie dziadostwo na nakrętki. Jakoś wole ori ze skody :-) Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemasz Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Pokrywa zaworów 1.9 TDI AHU 90 KM Nowy Typ
Tutaj w wątku jest to poruszane ale z passerati , wymieniają pokrywy na nowy typ. Silniki te same to i u nas może przejdzie http://forum.vw-passat.pl/threads/114520-TDI-PD-Modyfikacja-fabrycznego-separatora-oleju-w-pokrywie-zawor%F3w-odma Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Catch oil ahu
Nawet jak z powrotem puscisz w dolot to i tak w zbiorniku OCT może Ci woda zamarznac dlatego zaleca się na zimę OCT ściągnąć . Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Pokrywa zaworów 1.9 TDI AHU 90 KM Nowy Typ
Witam odma zaczęła pluć olejem. Wyczytałem że można założyć nowy typ pokrywy zaworów z ulepszonym separatorem ale nie mogę znalzc nowej pokrywy. Czy ktoś zna numer pokrywy zaworów z ulepszonym separatorem dla silnika AHU 90 KM Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Catch oil ahu
No na pewno dobra sprawa ale chodzi mi o to że jest to leczenie objawów a nie przyczyny po zainstalowaniu OCT dalej będzie pluł olejem. Nikt nie pochyla się nad tym żeby przyczynę naprawić Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Catch oil ahu
Też mam problem z olejem w odmie. Zastanawiam się tylko dlaczego ludzie pchają sie w OCT. Przecież to tylko półśrodek, nie eliminuje przyczyn tylko objawy. Odma dalej będzie pluła olejem a to chyba nienormalne ?