Treść opublikowana przez Faraday
-
Jakie żarówki do tylnych lamp?
W każdym normalnym sklepie dobiora Ci po katalogu. Po za tym Google nie boli Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Światło przeciwmgielne tył
Z tyłu przeciwmgielne jest jedno ! Gdyby były dwa wyglądało by to tak jak byś jeździł na hamulcu:) Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
głośno powyżej 100 km/h
a czy drzwi u was nie są opadnięte ? u mnie delikatnie poszły w dół ( widać to po dolnej uszczelce szyb między drzwiami przednimi a tylnymi ) skutek tego taki że przy 100 km/h w górę ma się wrażenie jak by była uchylona szyba
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
No pomyśl? Przecież nowe groty będą klonami klucza serwisowego więc ? Chyba ze w zamku siedzi chinczyk i ogarnie ze na kluczyku nie ma kalkomanii klucza francuskiego i otworzy bagażnik Przy centralnym chyba można się obyć bez zamykania bagażnika ? Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Jaki kabel?
Nieźle odgrzales kotleta Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Kupno A4 B6 Jakie logi zrobić
Wow to prawie drugie tyle trzeba kupić na dolewki Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Kupno A4 B6 Jakie logi zrobić
Od wymiany do wymiany ile tego oleju bierze ? Jakie powinny być wartości tych logów ? Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Kupno A4 B6 Jakie logi zrobić
Bolaczek nie znam ale ze litr oleju w zapasie trzeba mieć to wiem ale to chyba nie dyskwalifikuje silnika kompletnie? Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Kupno A4 B6 Jakie logi zrobić
Witam. Mam kabel od Viakena i Vaga 409 którym z powodzeniem obsługuje A4 B5. Czy ten Vag ogarnie i B6 czy potrzebna jest nowa wersja ? Dziś jadę oglądać B6 2.0 LPG. Nie będę mógł wykonać pewnie logów dynamicznych ale statyczne myślę że kupujący pozwoli ogarnąć. Jakie grupy logować i jakie powinny być wartości tych logów ? Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Moje pierwsze Audi a4 b5 2.4 Avant:)
4. Kody wyposażenia powinieneś mieć na naklejce w bagażniku przy kole zapasowym ( razem z kodem silnika i lakieru ) http://www.a4club.pl/index.php?topic=23923.0
-
Podłączenie kierunków pod pompkę centralnego zamka
Witam, dołożyłem do swojej A4 nową pompkę z polifta z centralnym zamkiem. Fabrycznie nie miałem centralnego więc nie ma wiązki pod mruganie kierunkami podczas otwierania czy zamykania samochodu. Chciałbym dołożyć wiązkę tylko nie wiem gdzie się wpiąć. Pierwsze co przyszło mi do głowy to wpiąć się gdzieś w okolicy przerywacza kierunków nad radiem. Czy gdzieś bliżej bagażnika znajdę wiązkę do 4 kierunków ? Zdążyłem się zorientować że w pompce kostka A pin 2 i 3 odpowiadają za kierunki ( odpowiedni lewy i prawy )
-
Trzeszczący podłokietnik
Panowie czy u was też trzeszczy podłokietnik ? Kupiłem samochód już z tym łokciem i nie wiem czy to ori czy chińska podróba. Pytam bo nie chce kupić ori i okaże się że też trzeszczy jak stara baba
-
brak ładowania "chwilowy"
Ja u siebie regulator wymieniłem i nic to nie dało : ) Natmoiast mój mechanik zasegurował żeby dać sobie z tym spokój bo może być to problem z elektroniką i chociaż zrobię alternator to nie daje 100% pewności że będzie lepiej
-
brak ładowania "chwilowy"
Bosch u mnie siedzi Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
brak ładowania "chwilowy"
Mam to samo. Tyle że nie trzęsie mi buda. Wymieniłem już regulator napięcia ale nic nie pomogło podobno mam wywalony komutator na dniach będę oddawał alternator do elektryka-magika Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
11 letnia opona
Tu masz rację, o tym nie pomyślałem
-
11 letnia opona
Przy ruszaniu, przyśpieszaniu itp. obciążana jest tylna oś ? Przy skręcie np w prawo , obciążana siłą odśrodkową jest lewa przednia i lewa tylna opona. Przednie opony są obciążane dodatkowo tylko przy hamowaniu. Chyba że masz na myśli silnik.
-
11 letnia opona
Dlaczego wśród kierowców istnieje i ma się dobrze przekonanie że gorsze opony na tył ? Oś nieskrętna łatwiej wpada w poślizg. Zastanów się czy założył byś 10 letnią uszczelkę w silniku ? Chociaż bieżnik będzie igła to guma parcieje i traci swoje właściwości. Tak jak koledzy radzą, do sklepu i z powrotem moim zdaniem można śmigać ale po autostradzie dałbym sobie spokój bo można skończyć jak p. Andrzej
-
11 letnia opona
Toskańczyk nie B8 tylko BMW Serii 7 i nie z 2007 tylko z 2006. Głośno ostatnio było o tym w TV. Kolega z forum Andrzej
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Jest temat w dziale warsztatowym o unoszeniu klapy. W Avancie jest kłopot z montażem sprężyn unoszacych klapę. Sam siłownik odryglowujacy zamek bez problemu możesz założyć na allegro dostaniesz go w okolicy 15 - 20 zl Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka Ostatnio wpadła nowa rura powietrza bo była dziura i chlapało olejem z odmy. Czekam na dostawę takiego cuda a teraz traktor wygląda tak
-
Z kim jechać po auto ?
W takim razie sorki Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Z kim jechać po auto ?
Nie lepiej jechać samemu i jak samochód na pierwszy rzut oka się spodoba to wziąć go do ASO ? Prześwietlą go pod kątem historii serwisowania, mechanik obejrzy go z zewnątrz (miernik lakieru), od spodu(podnośnik, szarpaki), podepną komputer. Taka usługa w ASO Opel Olsztyn(nie wiem jak w Audi) kosztuje 300 zł.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Stwiedziłem że to za duża kasa żeby własnie wszystko na raz ogarnąć , bo to i miska olejowa, jak miska to i olej jak olej to i filtr. za duża kasa lepiej odłożyć i zbierać na konkretnego polifta
-
Problem z immobilaizerem
Ja tam to robiłem sam także nie wiem. 40 min z piwkiem Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka
-
Problem z immobilaizerem
W B5 jest problem z kostką od immo. Zlutowal ja na krótko i tyle Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka