Treść opublikowana przez Faraday
-
A4 B5 1.9 TDI AHU - fireman
Hehehe, trochę Cie chłopaki sprowadzili na ziemię tam gdzie kończy się ekonomia tam zaczyna się pasja Trochę rzuciłeś się na głęboką wodę ze zmianą wnętrza zderzaka i lamp to wszystko wyniosło by ~2000 - 2500 zł
-
A4 B5 1.9 TDI AHU - fireman
To chyba cały zderzak jest do wymiany , jeśli jestem w błędzie proszę mnie poprawić
-
A4 B5 1.9 TDI AHU - fireman
Dużo roboty nie ma , sprowadza się to do zdemontowania starej kiery , zlutowania 3 kabli i zamontowania nowej. W moim przypadku koszt - 100 zł kierownica z obudową , taśma 60 zł i reduktor 20 zł. Nie masz halogenów zintegrowanych z przednimi lampami bo piszesz o planach założenia przeciwmgielnych z przodu ?
-
A4 B5 1.9 TDI AHU - fireman
Tylne lampy chyba ktoś wymieniał ? 96 rok to chyba jeszcze pomarańczowe kierunki ? Naprawdę chce Ci się bawić w przekładkę konsoli i rozprówanie całej elektroniki już nie mówiąc o kosztach i uziemieniu samochodu , przedliftowa też ma swój urok Nie myślałeś o wrzuceniu kiery z polifta ? Moim zdaniem ożywia środek bo przedliftowa nie jest szczytem estetyki
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
A przy klapie przedlift nie da się tego zrobić ? Trzeba całą klapę zmieniać ? Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Jak przełożyć kluczyk do nowej obudowy - scyzoryk
Tak, wiem, dopytywałem się sprzedających o logo ale wszyscy pisali że sprzedają bez loga (może w obawie o kontrole z ali) a nie chciałem kupować w ciemno, teraz to już musztarda po obiedzie, tak jak mówiłem kupiłem u harkana komplet scyzoryk plus kluczyk plastikowy z pastylkami , zakodowałem VAGiem i działają elegancko
-
Jak przełożyć kluczyk do nowej obudowy - scyzoryk
Obudowę, grot i pastylkę immo kupiłem z tego sklepu Nie wiem czy oni to z chin ciągną ale dobrej jakości obudowa z logiem, na Ali ciężko dorwać obudowę z logiem, a samo logo na allegro to drożyzna
-
Jak przełożyć kluczyk do nowej obudowy - scyzoryk
Tak też zrobiłem Po rozgrzaniu tych metalowych trzpieni praktycznie same wyszły, kluczyk już dawno przełożony
-
Jakie miasto w PL do zycia
Płock, piękne i widać że bogate miasto ( pewnie rafineria robi swoje ). Do Warszawy i Łodzi rzut beretem Gdybym miał się wyprowadzać to właśnie tam
-
Brak ładowania po 2-3 h postoju , po 4-5 odpaleniach ładowanie wraca
Nie muszę mocno gazować , wystarczy że lekko puknę pedał gazu a obroty dojdą do 1000 rpm (wyjściowo 850-900 rpm) i kontrolka gaśnie, regulator już kupiłem czekam na lepsze czasy i do mechaniora Zrobiłem logi gdy świeci się kontrolka ładowania oraz po puknięciu w pedał gazu. Brak ładowania Z ładowaniem Podpowiada to w czym może tkwić problem ?
-
Lampy dzielone Depo
Gwerty mógłbyś wyjaśnić dlaczego lakier bezbarwny jest zły ? W sieci jest popularny filmik na którym gość poleruje a potem lakieruje lampy, wygląda to dobrze, jest też filmik jak lampy wygladają po roku. Sam sie przymierzam do takiego zabiegu
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
Będziesz rezal tylko uchylanie klapy czy będziesz kombinowal ze sprężynami aby się otwierala klapa? Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Tego się nie dowiem dostałem książkę po niemiecku od handlarza ale nie problem taka kupić na granicy :-) Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Przebieg auta jak sprawdz w VCDS
Na liczniku 180 tys, książka serwisowa od niemca ostatni wpis 2012 przy 130 tys. Ale wiadomo że taką książkę można kupić na granicy więc to żaden dowód Samochód mam 2 miesiące, Jedyne co zrobiłem to płyny ustrojowe + filtry + świece + wahacz. Środek w idealnym stanie. Dowiadywałem się w ASO w Olsztynie, nic nie wiedzą na temat samochodu, niby ewidencja prowadzona jest od 2000r. a że samochód z 1997 mógł nie być objęty.
-
Lampy dzielone Depo
z ciekawości za wiela je wyrwałeś ?
-
Przebieg auta jak sprawdz w VCDS
No trudno. Nie dowiem się ile ma naprawdę najechane. W serwisie też nie ma żadnej informacji Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
Ruszyłes coś w temacie? Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
AHU 90 KM Spada temp. na postoju.
Czy AHU z 97 ma EGR. Można to jakoś sprytnie sprawdzić ? Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
AHU 90 KM Spada temp. na postoju.
Chyba i u mnie pójdzie karton pod mache
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Marcin, robie wszystko tak samo jak z 2 kluczami, gdyby z jednym kluczem bylo coś nie tak to by nie działał jeden a nie wszystkie. Fazii tak koduje commanderem zgodnie z tutkiem z pierwszego postu.
-
AHU 90 KM Spada temp. na postoju.
Czyli wszyscy tu mają padniete termostaty w TDIkach ? Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Wracając do tematu, czy ktoś wie dlaczego kodując 3 kluczyki nie działa żaden , a kodując tylko dwa , działają oba ? Co jest nie tak przy kodowaniu 3 kluczyków ?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Panowie a czy ktoś wie jak to jest z sprawdzeniem historii serwisowej w ASO ? Ostatnio próbowałem i dostałem informację ze w serwisie nie mają żadnych danych na temat mojego samochodu, a jest książka serwisowa od niemca :/
-
AHU 90 KM Spada temp. na postoju.
Ok dzięki chłopaki :-) Do tej pory jeździłem benzyna która potrafiła się zagrzewac w korkach dlatego zwróciło to moja uwagę :-) Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
MANjaK_01 sorki że tak późno http://www.aliexpress.com/item/Best-Price-42mm-8-SMD-5050-LED-Pure-White-Dome-Festoon-CANBUS-Error-Free-Interior-Car/32425564489.html http://www.aliexpress.com/item/Big-Promotion-Car-BA9S-Canbus-Error-Free-5050-SMD-5-LED-Pure-White-Auto-Light-Source/32350488241.html http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-T10-W5W-4-SMD-5050-Car-Interior-LED-Lights-Indicator-Auto-Reading-4led-Marker/32467075711.html