Treść opublikowana przez Bobocek82
-
[B6 AVB] W czasie jazdy grzeje, a na postoju nie.
Proplem z ogrzewaniem zauważylem po 40tys od zakupu . Jeżdże dynamicznie ale nie katuję....z czasem po ostrej jeździe zaczęła wyrzucać wode przez zbiorniczek wyròwnawczy (diagnoza uszczelka) przedmuch był na dwoch cylindrach
-
[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
BKE 2005r 360tys. 100% oryginalny. dwumas, uszczelka pod glowica + szklanki + uszczelniacze na zaworach i pompki juz robilem. Przy 270tys. zrobiony program
-
[B7 BRB] Wytarty wałek rozrządu?
Sprawdź broki w kanałach olejowych dźwigienek miałem to dudnienie i dwa broki wylecialy po zaślepieniu cisza...moja ma 360000km i wałek jest delikatnie przytarty na trzech krzywkach
-
[B7 BKE] Kapie olej, nie wiadomo skąd
Witam W mojej był wyciek spod złącza wiązki pompowtrysków w głowicy....cały silnik z prawej strony, spód,skrzynia byly zarzygane olejem
-
[B6 AWX] Nierówna praca silnika po zmianie pompek
Witam Jak na pompki po regeneracji to korekty chyba nie najlepsze a i bipy tez. Ja regenerowalem w sierpniu a korekty mialem max do 0.8 bipy podobne do twoich. Po regeneracji bipy mam praktycznie na 0 a korekty od 0.15 do 0.4....powodem r regeneracji bylo u mnie szarpanie podczas przyspieszania najgorzej +- 1900-2200 a i na wolnych sie wyczuwalnie potykal co jakis czas.
-
Regeneracja Wahaczy
Witam Ja swoje regenerowałem w Poznaniu. Zrobiłem 120tys. 85% autostrada i poza pękającymi gumowymi osłonami sworzni górnych wahaczy (trochę masy uszczelniającej bond &seal rozwiązało problem) wszystko jest ok
-
[B6 AVB] W czasie jazdy grzeje, a na postoju nie.
Witam. Przechodziłem przez to samo (identyczne objawy) . Łudziłem się że nagrzewnica zatkana (kilkukrotne płukanie) niestety okazało się że uszczelka pod głowicą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie