Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

liquid8p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez liquid8p

  1. Wygląda nieziemsko
  2. Przyjemny gadżet, u mnie w "L" lusterka jak są ustawione na "auto" rozkładają i składają się przy otwieraniu i zamykaniu auta. W audi z tego co pamiętam rozkładają się przy starcie silnika, co uważam jest lepszym rozwiązaniem. U mnie po prostu bez sensu się rozkładają, przy każdym otwieraniu auta. Jedynym rozwiązaniem jest wyłaczenie funkcji "auto" i klikanie manualne Mod oczywiście na plus
  3. Te zamienniki z ali mają nawet logo audi i czasami numer części. Do mnie niedawno przyszedł emblemat Lexusa w grill z ali i niczym się nie różni od oryginału. Numer części jest nabity i dumnie podpisane made in japan Ja bym założył te satyny, zawsze możesz wrócić do poprzedniej wersji.
  4. Zawieszenie sline było 1BV, chyba że w nowym modelu coś się zmieniło.
  5. No w końcu się pochwaliłeś, cieszę się że wyrwałeś taki egzemplarz jak chciałeś
  6. Lex stoi w garażu, zmieniłem tylko ostatnio na koła zimowe i wpadły wentylki z logo "L" na koła. W przyszłym roku planuje większe mody
  7. W 8t podłokietnik drzwi podobnie przykręcony, multum śrub. Przyjemne mody, lubię takie
  8. Idealnie siadło, jak u mnie Czekam na wrażenia z jazdy, szczególnie szybko w zakręcie
  9. Wydech masz po jednej stronie dlatego że po drugiej jest zbiornik ad-blue.
  10. Lampy zostają ori, zrobiłem tylko wizualizację całej czerwonej Tak mam siatkę.
  11. Lampy raczej zostaną takie jakie są, ale z ciekawości zrobię wizualizację, jak będą wyglądały całe czerwone. Wizualizacja, nie wiem ja mieszane odczucia, chyba trzeba to przemyśleć przy...
  12. Zdjęcia strzelone w garażu, mało miejsca. Zrobię lepsze w najbliższym czasie
  13. Jak założysz eibach i 20-tki, to będzie twardo. Za to w zakręcie, będzie się prowadził jak gokart. Mam u siebie w a5 zawieszenie 1bv + sprężyny eibacha i nawet na zimówkach 17" jest twardo, a na 20-tkach to już nie ma komfortu. Natomiast wygląd auta z takim zestawem 10/10
  14. W audi lista wyposażenia dodatkowego nie ma końca Na znanym portalu aukcyjnym, audi niezależnie od wyposażenia, to prawie zawsze full opcja RC już w podstawie ma prawie wszystko, można dołożyć tylko kilka rzeczy.
  15. Skórzane boczki tunelu, jak u mnie w lexie
  16. Przyszła paczka z Lexusa... Ori blenda pod tablicę + dywaniki gumowe. Tablice poszły na taśmę "drutstronną"
  17. Dokładnie tak, trzeba mieć szczęście żeby ustrzelić RC na ulicy
  18. RC 2015 ma jeszcze stare multimedia z małym ekranem 7" Po 2018 roku jest już ekran 10,3" z ładną grafiką. Dlatego ja szukałem tylko po 18 roku produkcji. Ponad to lexus jest zaskakująco komfortowy, nawet na 20" kołach. Audi jest sztywne na 20-tkach.
  19. Dokładnie tak, od niedawna zmieniłem markę na lexa i jestem bardzo zadowolony. Myślałem nad nową piątką, albo a7. Ale stwierdziłem że czas na coś zupełnie innego i jest RC
  20. Przyjemne autko i co najważniejsze jest biały. Również od niedawana mam białe auto, oczywiście perła i ten lakier jest po prostu piękny o zachodzie słońca. Co do dodatków z "S-ki" to jak najbardziej. Tylko to nie jest chrom, a satynowe srebro. Na ali dostaniesz zamienniki, nieodbiegające od oryginału + możesz sobie dołożyć dynamiczny kierunkowskaz w lusterku. Będę śledził temat
  21. Kilka strzałów ze spociku w Pozku
  22. Jest dobrze, brzmi lepiej niż RS5 21r
  23. Przyjemna zabawka, graty Lampy polift + zderzak przedlift, czyli lampy odstają na dole, co nam daje przeróbkę na polifta w przyszłości. Także będziesz miał co robić
  24. Mi osobiście kolor zacisku bardzo się podoba, pasuje do "suzuka gray" Kto wie, czy w rc nie zrobię czegoś podobnego
  25. W końcu czas się pochwalić nowymi kołami... Felgi włoskiej firmy "MAK" et40 8.5" Wzorowałem się na ori feldze lexusa RX, nie chciałem żeby zbytnio odbiegało od oryginału

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.