Treść opublikowana przez ptasiek
-
Wyjąca manualna skrzynia biegów w Audi A4 B8
Może być ? robiles coś w tym temacie?
-
Wyjąca manualna skrzynia biegów w Audi A4 B8
I jak po operacji cisza?
-
Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
4E0121113??
-
Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Jaki numer ma ten mały na 80 stopni? Bo on i ori z końcówką K działaja zupełnie odwrotnie
-
Q5 bicie dwumasy
Witam standardowa wymiana sprzęgła w moim q5 nowy komplet luka i po skreceniu do tarczy zabierakowej efekt podobny może mniejszy jak na filmie Spotkał sie ktoś z czyś takim skrzynia wyciagnieta i włożona po ludzku bez żadnych szarpań itp. Opcje według mnie dwie Krzywa dwumasa Lub tarcza zabieraka Pomoże ktoś ?
-
Wibracje dwumasy
Poradziłes sobie z tematem? Mam podobny problem z nowym dwumasem w manualu i podejrzewam krzywy dwumas
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Panowie jak to jest z przewodem elastycznym zacisk q5 brembo 4 tloczki czy przewod bedzie pasowal od starego zacisku z eski?
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
KUPA większe luzy ma nowy jak stary 15 letni
-
Sprzeglo 1.8t
Cale sprzegło z tdi 240mm jest o 1.8 kg cięższe jak to sie odczuje panowie
-
Zamienność dwumasu w 1.8T BEX
sprzeglo z avf jest ciezsze o 1.8 kg bedzie to jakos odczuwalne?
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Panowie sprecyzuje ktoś jak podłączyc poduchy z b6 dwa kable do b7 3 kable? Nikt nic?
-
Pompa paliwa
Regulator cisnienia jest w filtrze gdzie patrzysz cisnienie na listwie czy bezposrednio na pompie?
-
Trasa od Łodzi~Gdynia~Władysławowo autostrada koszt
W tym roku ktoś leci?
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Wiem że nie ten temat ale czy mógł by koś podesłać ustawienia do 1.8tq oraz do 2.0tq ?
-
Bex hybdryda turbo
Może jakaś nieszczelność w dolocie przez którą świszczy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
I z Sandomierza
-
Kodowanie ESP8
ogólnieto nawet nie wiem co wpisać poprzedniego kodowania z 2.0 TFSI nie przyjmuje wali błędnym kodowaniem ABS i airbag oraz ESP poprzednie kodowanie to 4456 przy 4405 błędu poduszek niema zostaje reszta
-
Kodowanie ESP8
zmieniałem na quattro z końcówka 517j i teraz trzeba odnowa kodowac 1.8t q
-
Kodowanie ESP8
Cisza w temacie mam ten sam problem po zmianie pompy. Jak nie czuć $$$$$ to każdy ma daleko wszystko
-
Pompa ABS quattro - ośka różnice
A kodowal juz ktos pompe 8.0 z b7 ?? lub ma ori quattro w b7 z 1.8t i mogl by mi podac kodowanie,potrzebuje kodowania niby pompa z 2.0 TFSI ale cos jej nie pasuje
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
nie trzeba można i 240 tylko skrzynia z dystansem i inny rozrusznik do 228 montujesz bez dystansu ze starym rozusznikiem do każdej 6 biegowej skrzyni ssprzęgło 240mm wejdzie ale do 5 biegowej juz nie podpowie ktos?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Czy w b7 również trzeba zmieniać piny w kości absu?
-
Wyciek plynu -pomocy a4 b7 1.8t
obudowa lub zaslepka bloku przykręcana na srubke