Treść opublikowana przez FroS-t
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Thx ta, Monia dziś lata autem, ciężko mi oddać na fotkach….w realu inna bajka nie ?
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Przez takich ludzi jak ty czy H4mm3r człowiek nie cieszy się już z żadnego hamulca ale już dobra może być, nie jest najgorzej- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Auto odebrane, nowy rozrząd i spowalniacze na miejscu Klocki OEM Audi, tarcze OZ Sport, nowy płyn i tyle- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Nie, no tak z ciekawości zapytałem, z reszta @H4mm3Rchyba wszystko mi wyjaśnił jak kiedyś pisaliśmy- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
k**wa nie nie, jeszcze nie założyłem a już gadam o innych, proszę nie odpowiadać- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Tez to miałem, teraz znalazłem ten laserowy pomiar u nas i taki zakład co ma bardzo niski najazd wiec jest fajnie- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Co do hebli myślałem o większych , swoją droga do b8 co wejdzie największego ? drugi temat, może jestem za bardzo przezorny może nie ale po ostatniej batalii i dzwonie wiem ze biegły obroni mi hamulce p&p jak coś tam by się zadziało , a z dorabianymi adapterami nie daje mi gwarancji, wiec postawiłem myśle na w miare dobry zestaw, i dobrze to będzie hamowało i wyglądało….- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Zawsze można więcej i lepiej ale nie ma co się oszukiwać ze to kwestia dolarów na mody i żeby ktos to ogarnal, u nas tutaj w okolicy jest tez brak ze tak powiem specjalistów od modow, większość mechaników czy wulkanizatorow itp jak widzi mocno obniżone auta to łapie się za głowę mi się z trudem udało znaleźć i wulkanizatorow czy mechaników czy zakład od zbieżności gdzie zrobią dobrze i uszanują ze auta się łapami nie maca całego i nie porysuja lakieru czy zniszczą felg po regeneracji itp- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Yop, dokładnie, ale naprawdę nie ma tragedii, będzie auto to pstrykne jak to wyglada na równym- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
-30 miałem na 1BV a jest zdecydowanie niżej, no ale do szczęścia brakuje z 1cm, cóż poradzić….- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Od wersji quattro bo mam quattro, e tam tragedii nie ma, bez przesady, będę miał auto to zrobię foty bo teraz się rozrząd robi i hamulce, w b7 było dokładnie to samo…- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Na żywca jest spoko, fotki jakoś to wyolbrzymiają trochę ale zwieszenie super, bardzo fajnie się lata- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Jak ktoś z tylu usiądzie to gra Dzięki, coś tak po mału się będzie grzebało- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Wiesz co nie mam pojęcia , ja suwmiarka mierzyłem ale tfsi chyba ma ori 80mm to może być większa ….- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Myślałem oczywiście, ale teraz wsadzić i pospawać to 20min a zawsze to lepiej wyglada- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
50mm- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Siema Do auta wpadły nowe końcówki wydechów – 2x Ulter 80mm w czarnym macie, Po zabezpieczeniu CarPro Dlux i CarPro Gliss, pospawane wleciały na auto Przy okazji auto jeszcze trochę skręciłem w dół i teraz jest już tak jak się należy Tak to teraz wygląda...- [CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Ić stont- S6 C7 by H4mm3R
A mówili że z boeinga nie da się założyć a tu patrz.......- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jest tu jakiś psychiatra ?- S6 C7 by H4mm3R
Jak podejdzie do A3 i B8 to biere dwie sztuki - Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t