Treść opublikowana przez ztr
-
Wymiana łożyska tylnego koła w Audi A4 B6
Witam... zaczelo mi cos ostatnio buczec w tylnim kole tak przy 70 80km/h jak zwalniam to cichnie buczenie a jak skrecam ostro w lewo to wycicha calkowicie do momentu wyprostowania kol... z czego wyczytalem to bedzie zapewne nieszczesne lozysko i teraz moje pytanie brzmi... czy moze mi ktos doradzic jaka piasta na tyl do 1.9 130 AWX i chcial bym sie upewnic czy jej wymiana zalatwi sprawe i zapadnie cisza... gdzies slyszalem ze potrzebna jest prensa to prawda? Pozdrawiam...
-
Przepływka
Aha... ok dziekuje za odp. Pozdrawiam serdecznie.
-
Przepływka
Witam... czy przplywka od 1.8T bedzie pasowac do 1.9 130 awx?
-
[B6 AWX] Szarpanie przy ruszaniu
Witam... czy ktos juz wie dlaczego tak sie dzieje... mam te same objawy ;(
-
B6 Avant jak podlaczyc swiatla MakeUp przy oslonie przeciwslonecznej
Wpinasz sie kablami w kostke lampki podsufitki... Pin nr 3 (zasilanie) Pin nr 6 (masa) Szukajcie a znajdziecie
-
B6 Avant jak podlaczyc swiatla MakeUp przy oslonie przeciwslonecznej
Nie radze odchylac bo moze peknac lub sie zlamac albo odkleic material... podsufitka jest bardzo delikatna tak ze przy samym sciaganiu czy zakladaniu trzeba na nia uwarzac wiem bo mam avanta i wymienialem dwa dni temu na od s line a zasilanie do slonecznikow bralem z lampki glownej pin 3 (zasilanie) pin 6 (masa) mialem cala wiazke ale wykorzystalem wtyczki i wpiolem sie kablami do kostki od lampki bo nie chcialo mi sie motac za duzo zabawy...
-
Alarm fabryczny
Aha ok dziekuje slicznie za odp. i pozdrawiam serdecznie 5!
-
Alarm fabryczny
I wie ktos jak ogarnac temat seryjnego alarmu dla avanta? Mam panel dzwi z przyciskami, syrenke, i modul konfortu w razie W do podmianki jak by moj nie obslugiwal... chodzi o to ze nie bardzo wiem od czego zaczac co z tym zrobic i jak to podlaczyc?
-
B6 Avant jak podlaczyc swiatla MakeUp przy oslonie przeciwslonecznej
Musisz... instalacja idzie po dlugosci nad glowa kierowcy i jest ona przyczepiona... wchodzi w takie plastikowe uchywty ktore sa doklejone do podsufitki... jesli chcesz wymieniac cale kable to nie ominie cie jej zdjecie.
-
Pojedyncze stuknięcie przy wciskaniu pedału hamulca.
Czyli mam pewnie to samo... poduszki do wymiany + klocki + tarcze... koszta ;(
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam... wie ktos moze czy podejda tarcze od 1.8T do 1.9 130 AWX z tego co mowi wlepa mam 1KD i 1LB felgi 15 wymieniam bo mi strasznie szarpie jak hamuje z duzych predkosci wyczytalem na forum ze to prawdo podobnie krzywe tarcze i wina klockow... pozdr.
-
Wymiana napinacza paska wielorowkowego
Podpinam sie do pytania?
-
Kod 17965 Tryb awaryjny po przekroczeniu 3500-4000 obr.
Temat do ogarniecia nie bylo latwo wyciagnac turbo i je rozpolawiac ale jakos mi sie udalo i pozbylem sie problemu... fakt ze bez palnika ani rusz odradzam tym co nie bardzo w tych tematach bo mozna latwo cos uszkodzic... mnie sie ukrecila rurka ta od oleju tak ze wpadlem na delikatne koszty... ale napewno zaoszczedzilem wiecej jak poplynolem no i samemu sie zawsze robi dokladniej pozdr!
-
Logi Muła
Rozwiazalem juz zagadke u mnie byl zalepiony wezyk zasilajacy ten co idzie od vacum... tyle co go wymienilem i od temperatury sie w jakis dziwny sposob zalepil ze nie bylo przelotu... wymienilem na inny nowy i wszystko wrucilo do normy tak czy inaczej dziekuje za pomoc... pozdrawiam!
-
1.9TDI - nie wkręca sie na obroty - bład 17964
Udalo sie rozwiazac problem... okazalo sie ze wezyk ten od vacum zasilajacy byl zalepiony od goracac i nie podawal cisnienia... a tyle co go wymienilem dzieki za pomoc... pozdrawiam!
-
Auto nie ma mocy, odcina turbine
Dziekuje Hezen Problem rozwiazany! Okazalo sie ze wezyk ten zasilajacy co wychodzi z vacum byl zalepiony od goraca i nie podawal cisnienia a tyle co go wymienilem... masakra!
-
1.9TDI - nie wkręca sie na obroty - bład 17964
Ok.. dzieki za odpowiedz ale turbo czyscilem bo przeladowywal cisnienie a ten blad to nie doladowanie cisnienia...
-
Auto nie ma mocy, odcina turbine
Nie ale sprawdzalem palcem i ruszala sie ale bardzo oporowo... a jak to sprawdzic vag-iem jesli mozna wiedziec? Dodam ze sprawdzalem tez na podmienionym zaworku i przy sciaganiu i zakladaniu wezyka bylo widac jak gruszka pracuje... po jezdzie probnej jak sprawdzalem kolejny raz to juz stala w miejscu po tych samych czynnosciach...
-
Auto nie ma mocy, odcina turbine
Chodzi mi o 17964 niedoladowanie... tzn. Tak jak piszesz z dolu wchodzi na obroty bardzo powoli jak bys go zaladowal worami po brzegi a od 2tys obrotow cisnie normalnie... zaworek n75 czyscielem wczoraj i nic nie dalo... a sztanga gruszki sie rusza jak wciskam palcem ale bardzo cieszko chodzi... tak ze juz sam nie wiem co mu dolega ;(
-
Logi Muła
Dzieki za odp. dziwne bo ja wymienialem nie tak dawno temu filtr powietrza... popatrze co sie tam dzieje... a powiedz mi jeszcze jedno jak mozesz... u ciebie tez przestalo turbo pompowac? I miales tak ze te grube rury po wciskaniu gazu nie puchly wogule? Pozdrawiam...
-
Wymiana wężyków podciśnienia - porada
Czyscilem tez zaworek N75 i nic nie pomoglo... turbo przestalo pracowac... przechodzi mi w blad 17964... te rury grube nie puchnom wogule... nie wiem co mu sie moglo stac ;(
-
1.9TDI - nie wkręca sie na obroty - bład 17964
Dołączam sie do pytania... mam tego samego szkodnika Zyje tu jeszcze ktos? Czy tylko tyle zostalo z tego forum?
-
Logi Muła
Znalazles moze rozwiazanie tego problemu?
-
Auto nie ma mocy, odcina turbine
Witam ja mam ten sam problem wczesniej mi przechodzil w 17965 przeladowywal... wyczyscilem geometrie i byl spokoj jakis czas... teraz wywala mi 17964... moze mi ktos pomuc?
-
Problem Działania Gruszki w Turbinie
A moze bys napisal co bylo powodem?