Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ddiablo.vip

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ddiablo.vip

  1. Napewno od 2,7 TDI albo 3.0 TDI 2 Intercoolery z orurowaniem i Rurą pod Belkę , nie Polecam od 2,5 TDI bo mają mniejszą wydajność Jednak te komplety troche Kosztują i Może kupisz Jeden Wiekszy Intercooler za dobre pieniądze lecz wtedy jest Gorszy problem z Montażem i Rurami troche rzeźby i czasu ale efektownie lepszy
  2. ddiablo.vip odpowiedział(a) na Mateusz Caputa temat w Audi A4 B6/B7
    Można Wybebeszyć i w środek w puszkę wspawać rurkę albo odrazu rurkę jak kto woli Powiem że Odrazu bez Katalizatora turbo ma lżej bo temperatura na muszli wylotowej spaca o około ponad 200*C jak nie wiecej Przy Chipie przez Katalizatory pękały Musze od Turba z powodu wysokiej Temperatury a u Ciebie prawdopodobnie coś sie musiało poluzować w Kacie
  3. Tak Łożysko na Sprzegle na 100 % Przy przekładce skrzyni lub Wymianie sprzegła lub innych podzespołów przeważnie wymieniają to łozysko chyba że jest naprawde w dobrym stanie i nie rzezi czasem przy puszczonym sprzęgle na luzie słychać jak szorują kulki
  4. Jak chcesz wymieniać sprzęgło To obij Tarcze Kevlarem 2 razy lepsza przyczepność tarczy do doscisku mocniej sie klei , przez 1 tys km gorzej sie zmienia biegi itd nie zamieniłbym Kevlara na zwykła tarcze wcale Koszt około 200 zł za Obicie
  5. ddiablo.vip odpowiedział(a) na fafa61 temat w Audi A4 B7
    Ja mam montowane Ledy w Renault Laguna II i daja rade szczerze o B7 nikogo nie znam z maniakow bo wiekszosc osob ma duzy fis i blad wyrzuca
  6. na Swoich wtryskach do 220 koni max dalej nie pociagna ale najwazniejsza bedzie Turbina mocna, intercooler duzy aby wychlodzil powietrze zeby spadku mocy nie bylo , zaslepic EGR napewno , kata wywalic i filter czastek o ile posiadasz zeby turbo dosc sie chlodzilo a sprzeglo Kevlarem obic ale wtedy kiedy bedzie do wymiany bo duzo zalezy od kierowcy byle nie przypalic i bedzie okej
  7. Przy wymianie Turbiny jedynie wzrasta moment obrotowy i przyśpieszenie , na V-max musiałbyś zmienić skrzynie ale przy wymianie tych podzespołów musisz myśleć o Intercooler'ze żeby był wiekszy bo seryjne słabo dają
  8. Pomyłka Jednak mam 320 od 3.0 TDI
  9. wlasnie probowalem golic .. sredni skutek ;p
  10. do sedana tez ktos mial wrzucone
  11. ddiablo.vip odpowiedział(a) na fafa61 temat w Audi A4 B7
    no to mozesz kupic tylko niestety nie mozesz kupic zadnych tanich Ledow bo nie wytrzymaja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.