Treść opublikowana przez ddiablo.vip
-
IC zestaw Audi A4 B7 1.9 BKE
Napewno od 2,7 TDI albo 3.0 TDI 2 Intercoolery z orurowaniem i Rurą pod Belkę , nie Polecam od 2,5 TDI bo mają mniejszą wydajność Jednak te komplety troche Kosztują i Może kupisz Jeden Wiekszy Intercooler za dobre pieniądze lecz wtedy jest Gorszy problem z Montażem i Rurami troche rzeźby i czasu ale efektownie lepszy
-
Katalizator
Można Wybebeszyć i w środek w puszkę wspawać rurkę albo odrazu rurkę jak kto woli Powiem że Odrazu bez Katalizatora turbo ma lżej bo temperatura na muszli wylotowej spaca o około ponad 200*C jak nie wiecej Przy Chipie przez Katalizatory pękały Musze od Turba z powodu wysokiej Temperatury a u Ciebie prawdopodobnie coś sie musiało poluzować w Kacie
-
Coś rzęzi na końcu wysprzęglenia.
Tak Łożysko na Sprzegle na 100 % Przy przekładce skrzyni lub Wymianie sprzegła lub innych podzespołów przeważnie wymieniają to łozysko chyba że jest naprawde w dobrym stanie i nie rzezi czasem przy puszczonym sprzęgle na luzie słychać jak szorują kulki
-
sprzęgło do 200 ps BKE
Jak chcesz wymieniać sprzęgło To obij Tarcze Kevlarem 2 razy lepsza przyczepność tarczy do doscisku mocniej sie klei , przez 1 tys km gorzej sie zmienia biegi itd nie zamieniłbym Kevlara na zwykła tarcze wcale Koszt około 200 zł za Obicie
-
halogen led B7
Ja mam montowane Ledy w Renault Laguna II i daja rade szczerze o B7 nikogo nie znam z maniakow bo wiekszosc osob ma duzy fis i blad wyrzuca
-
Wymiana turbo na mocniejsze 1.9 TDI BRB
na Swoich wtryskach do 220 koni max dalej nie pociagna ale najwazniejsza bedzie Turbina mocna, intercooler duzy aby wychlodzil powietrze zeby spadku mocy nie bylo , zaslepic EGR napewno , kata wywalic i filter czastek o ile posiadasz zeby turbo dosc sie chlodzilo a sprzeglo Kevlarem obic ale wtedy kiedy bedzie do wymiany bo duzo zalezy od kierowcy byle nie przypalic i bedzie okej
-
Wymiana turbo na mocniejsze 1.9 TDI BRB
Przy wymianie Turbiny jedynie wzrasta moment obrotowy i przyśpieszenie , na V-max musiałbyś zmienić skrzynie ale przy wymianie tych podzespołów musisz myśleć o Intercooler'ze żeby był wiekszy bo seryjne słabo dają
-
B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
Pomyłka Jednak mam 320 od 3.0 TDI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Pozagniatana skóra
wlasnie probowalem golic .. sredni skutek ;p
-
Lampy tył nie ori led sedan
do sedana tez ktos mial wrzucone
-
halogen led B7
no to mozesz kupic tylko niestety nie mozesz kupic zadnych tanich Ledow bo nie wytrzymaja