Treść opublikowana przez ddiablo.vip
-
A4 2,7 TDI Q żony.
niestety pewnie sie wysypal link ze zdjeciami...
-
Pozagniatana skóra
a Jak wyglada z wgniecieciem materialu w fotelu ? oraz regeneracja matarialu Alkantary, wiem ze zsieraja pampierem sciernym
-
podlokietnik A4 b7 brak uchwytu telefonu
Witam jak w temacie potrzebuje informacji na temat czesci potrzebnych do montazu telefonu w podlokietniku i jakich telefonow potrzebne pelne info z roznymi zastosowaniami
-
Spryskiwacze bez xenonów
w autach USA moze byc wszystko nie maja az tak napietego kodeksu jak w Polsce niestety u nas Xenon bez spryskiwaczy to wykroczenie i mandacik.. nawet jezeli wystepuje jaka kolwiek wersja bez spryskow fabrycznie policja nie odpusci..
-
Lampy tył nie ori led sedan
musisz poszperac na Forum juz byl temat lampy tyl przerabiane na LED czyli z A6 C6 i naprawde wyglada 3 razg lepiej niz podroby z allegro kosztujace 1 tys w dodatku wytrzymalosc lampy wieksza
-
halogen led B7
napewno musisz szukac Ledy w rozsadnej cenie nie zadne tanie bo nie wtrzymaja zbyt dlugo , oraz pytanie czy bedziesz ich uzywac do jazdy dziennej czy poprostu jako halogen , jezeli jako halogen to led rozbija swiatlo i nie beda spelniac swoich warunkow jako halogeny .. jedynie jaki Fallow home bedzie pieknie
-
B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
Hamulce 312 zamontowane przod i tyl dodatkowo dolozylem Bixenon, oraz Fotele z Alkantary komplet , teraz zamierzam zmienic radio na rsn mam kupione ale zostalo kupienie klimatronika
-
Lotka stylizowana na rs 4
do zwyklej wersji moim zdaniem lepiej zmienic klape na S-line, zamiast dokladki a jak dokladka to jedynie z DTM wyglada wtedy estetycznie a RS ma inny profil i dokladki rs'owskie wygladaja ochydnie.
-
A4 2,7 TDI Q żony.
moze i nie wychodzily wersje z quattro ale u niego Jest Chip i quattro przy tej budzie robi robote
-
Problem Działania Gruszki w Turbinie
Powodem Była Gruszka .. w Turbie KKK BV43109 gruszka ma odwrotne działanie jak w zwykłych
-
Problem Działania Gruszki w Turbinie
Witam , chciałbym sie dowiedzieć i Porównać jak działają gruki w Turbinach KKK BV43109 vs. GT1749VA z Tego co sie orientuje przy turbie od 170 km sztanga ma sie wydłużać czy skracać ? Wymieniłem turbo na Mocniejsze ale Gruszki nie było i zamieniłem na Swoją .. lecz po regulacji nie ma efektów .. Prosze o Pomoc Problem rozwiazny
-
B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
Tak aluski to 18" Pewnie później będę je sprzedawać bo będę chciał poszukać alu z mniejszym ET żeby wystawały cos takiego jak ma Audi A4 RS
-
Jakie Turbo do 2.0TDI BRE
Już załatwione Turbo od 170km . teraz pytanie czy robić na Hybryde czy zostawić na Typową
-
B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
Bixy oczywiscie beda i zastanawiam sie czy kupic orginal czy swoje przerobic kola mysle ze z wzor ala Q7 albo A8 , hamulce sportowe nawiercane z 2.5 albo 2.7 .. Zaslepka w boczku lezy schowana niestety luzna troszke wiec trza zabezpieczenie zrobic ;p z szybami i tlumikami pomyslimy ;d
-
B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
Witam , potrzebuje kilka wskazówek co zmienić przy Tym modelu póżniej zamiemy się środkem .. http://www.directupload.net/file/d/4263/xy3pxi6m_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4263/2i6ber7z_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4263/wyp2ge5d_jpg.htm
-
Jakie Turbo do 2.0TDI BRE
Witam , niedawno kupiłem A4 b7 lecz turbo niestety jest do wymiany z niewyjaśnionych przyczyn rzuca troszke Olejem .. nie jedziłem jeszcze autem bo Zmieniam skrzynie i jak jest wszystko na wierzchu to lepiej zrobić wszystko . I nasuwa się jedno Pytanie jakie turbo jest lepsze .. mam ich kilka wiec mogę coś pomodzić .. Turbo od B8 140 Koni , B7 170 Koni , czy od 2,7 .. i jak z pasowaniem..
-
Problem z Instalacja Wnętrza B7
Anglik jest Przerabiany także wszystko ze środka Zrobiło Wypad
-
Problem z Instalacja Wnętrza B7
Mam Audi A4 B7 S-Line z Bose. ale niestety Instalacje musze zmienić w środku wiec jakoś poskładam to do kupy .. Zobaczymy jak będzie później .
-
Problem z Instalacja Wnętrza B7
Dzięki, zobaczymy czy uda się dostać taką instalację . inaczej będę musiał przerabiać
-
Problem z Instalacja Wnętrza B7
a przy zwykłym nagłośnieniu jest wgl kostka do wzmacniacza czy jej brak ?
-
Problem z Instalacja Wnętrza B7
Witam , Potrzebuję Całą wiązkę instalacji do wnętrza auta .. Mam kilka znalezione ale niestety "mechanicy" którzy to rozbierali nie są wstanie odróżnić Instalacji z wyposażeniem BOSE lub bez niego . I mam pytanie jak je odróżnić z tego co wiem to dopięcie Bose jest ciezkie wiec poszukuje odnośnika jak je odróżnić ... co do Wyposażenia .. Xenony Będe sam dopinać bo z tym raczej nie powinno być problemu jak przy audio.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Użytkowników na forum