Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

l2k2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez l2k2

  1. Na całą, stronę wcześniej jest filmik
  2. Wiem, że jesteś nowy, ale przewijały się tu zakłady z okolic Warszawy, polecam więc zapoznać się z tematem przed zadaniem pytania.
  3. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W Warszawie w odróżnieniu od reszty kraju w statystykach królują japońskie. I mogę to potwierdzić.. siostrze jednego Civica ukradli, a do drugiego miała włam i nie zdołali odjechać (jednak niestandardowe zabezpieczenia czasem zdają egzamin). Tylko AC, jednak strata wypieszczonego auta zawsze boli. Zastanawiam się czy ktoś z takich maniaków jak tu, którzy cmokają na widok swojej sztuki, dopieszczają i ciągle dodają jakieś graty podnosząc przy tym wartość, nie robił jakiejś indywidualnej wyceny do ubezpieczenia w takim wypadku, bo jak się to ma do tego co widzi ubezpieczyciel z VINu w wersji golas Ktoś przerabiał taki temat?
  4. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja akurat miałem w rodzinie pozytywny przypadek odzyskania kasy z AC po kradzieży. Wiele jednak może też zależeć od firmy, w której się ubezpiecza i ich polityki. A kumpel odzyskał kasę? Odzyskał.. Nie masz AC.. bye bye autko i pieniążki nawet po roku Zawartość dodana 8 minutes later Otwieranie odciskiem to fajny pomysł i znacznie lepszy niż keyless, ale też bardziej wymagający technicznie. Prędzej jednak wprowadzi to Tesla niż któryś z europejskich producentów.. Na razie panowie pobożne życzenia.. Oby fury stały zawsze tam, gdzie były zostawione.
  5. Ma ktoś numery siłowników jakie producent dawał przy elektrycznej klapie?
  6. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie tak jest w C7 standardowo jak piszesz, nie ma stacyjki, odpalasz auto przyciskiem Start/Stop, wiele marek teraz tak ma. Samo otwieranie i zamykanie centralnego zamka (a co się z tym wiąże jednoczesne uzbrajanie alarmu) odbywa się normalnie przyciskiem w pilocie. Sam keyless w C7, tzn. otwieranie i zamykanie auta jest dodatkową opcją. Zastanawiałem się nawet czy Keyless u siebie w B8 nie dołożyć, ale chyba sobie daruję
  7. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na pewno nie ma standardowo. Najlepsze zabezpieczenie to AC.
  8. Rozmiarem pasują idealnie, trochę ciężej jest upchnąć tapicerkę pod uchwyt lampki (bardziej płytki), ale daje radę.
  9. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, przy keyless i elektrycznej klapie jest funkcja otwierania nogą jak na filmie, bo nie kojarzę tego z wyposażenia.. Robił ewentualnie to ktoś u siebie?
  10. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zmienia od razu tryb i pokazuje to na FIS, na MMI nie wyświetla wtedy info.
  11. Dzięki, biorę
  12. Dajcie znać jak się spisują te od A7 przy wyższych prędkościach.
  13. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A lusterko wewnętrzne fotochrom reaguje prawidłowo przy ściemnionych tylnych szybach, nie ma tu jakiegoś problemu z wykrywaniem światła?
  14. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    VCDS
  15. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie przeprowadzili akcję serwisową dotyczącą emisji spalin przy okazji przeglądu. Żadnych różnic po nie zaobserwowałem, kartki też żadnej nie otrzymałem.. Było pytanie czy był robiony jakiś program silnika, po odebraniu auta całe wcześniejsze kodowanie poszło w niepamięć - wgrywają nowy soft na pewno. Jak ktoś jest po chipie to bym temat akcji serwisowej odpuścił.
  16. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Really? Wyciągnięcie kratki halogena i odkręcenie 2 torxów jak mówi instrukcja, gdzie masz swobodny dostęp do lampy jest bardziej pracochłonne niż grzebanie przez dziurkę między kołem i nadkolem?
  17. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak się zabierasz kolego od d*py strony do takich rad to poważnie. Wyciągnąć do przodu kratkę halogena, odkręcić 2 torxy i halogen w rękach, tak jak pisał Dikson. Nic nie będzie się źle trzymać.
  18. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A zmiana na ten z SIM (mam SD tylko) wiąże się z jakimiś zmianami jeszcze?
  19. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Orientujecie się, czy można dokupić sam panel od czytnika DVD, bo mój się dziś wziął uszkodził ?
  20. A miałeś aktywne sterowanie?
  21. Wygląda na to, że na 80% masz QQ1, tylko nieaktywne sterowanie. Trzeba uruchomić to VCDSem + green menu, żeby Ci się pokazało sterowanie jasnością w ustawieniach. Ja tak miałem u siebie, QQ1 nie było na wlepce, nie było sterowania jasnością w ustawieniach, po otwarciu drzwi była za to podświetlona przestrzeń nóg pasażerów z tyłu, nieaktywne lampki podświetlenia przestrzeni nóg z przodu, była lampka w schowku, podświetlone klamki i kratki nawiewu. Po uruchomieniu VCDSem i włączeniu w green menu ruszył cały pakiet, tzn. sterowanie jasnością i odpaliło oświetlenie nóg z przodu. Taki bonus od fabryki
  22. U mnie na przeglądzie robili akcję serwisową związaną z normą emisji spalin (wgrywają wtedy m.in. nowe oprogramowanie do sterownika silnika) i po tym zabiegu wszystkie zakodowane wcześniej rzeczy stały się historią, więc jeśli Cię obejmuje to miej to też na uwadze.
  23. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja zostawiam w ASO na wymianie razem z Motul X-Clean+ 8100 5W-30 i panowie robią co do nich należy
  24. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Coś jak synthol. Biorącemu wydaje się że jest OK, ale nie wygląda to tak dobrze jak się patrzy na to z boku..
  25. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki. Jakiś numer tej części może ktoś ma w takim razie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.