Treść opublikowana przez MikelA4
-
Moje A4 AllRoad :)
Fura ładna, zdjęcia też kozak ;>
-
Citroen Berlingo 2.0 HDi
Berlingo się dobrze lata
-
ubywa płyn hamulcowy a4 b5
U mnie podobno ciekło z tylnego prawego zacisku jakieś uszczelnienie ręcznego, tak jak podejrzewałem. Ale chyba kiepsko odpowietrzyli heble, bo trochę miękki hamulec mam.
-
ubywa płyn hamulcowy a4 b5
Mam podobny temat... pod koniec grudnia na przeglądzie diagnosta mi powiedział, żebym sprawdził ręczny z lewej strony, bo gorzej hamuje. Tydzień temu zaczął mi ubywać płyn hamulcowy, także podejrzewam, że leci z tego zacisku gdzie ręczny gorzej bierze. Jutro oddaję do warsztatu auto.
-
Jakie kupić amortyzatory na tył A4 b5 98r.
kyb, sachs
-
Audi a4 (b5) 1.6ADP - dziwne zachowanie obrotów silnika
Czasami jak odpala i gaśnie to jest to wina immo. Możliwe, tylko po drugim odpaleniu działa już zupełnie normalnie.
-
Akcyza OC szukamy poparcia dla sprawy
Obecny rząd robi co chce, więc jakby chcieli to by uporządkowali sprawę ubezpieczeń.
-
Audi a4 (b5) 1.6ADP - dziwne zachowanie obrotów silnika
Mam identycznie... jak zrobiło się zimno to po pierwszym odpaleniu rano ledwo zipie i gaśnie, po kolejnym jest już ok. Z obrotami też - falują po wrzuceniu luzu. Wydaje mi się, że falowanie zaczęło się po wyjęciu i wyczyszczeniu przepustnicy.
-
Brak podświetlenia wnętrza przy otwartych drzwiach.
tak, trochę poruszałem w kostce kluczykiem i na razie działa.
-
Ford Fiesta 1.4TDCI
W miarę możliwości nie chciałbym inwestować w ten samochód, ponieważ jego stan ogólny nie jest najlepszy.
-
Ford Fiesta 1.4TDCI
Cześć, pacjent to Ford Fiesta 2002 rok silnik 1.4TDCI. Problem polega na tym, że spala trochę oleju, czasami po odpaleniu puści siwego dymka. Obecnie zalany jest olejem syntetycznym, chciałbym przejść na półsyntetyka Motula 6100. Co sądzicie o takiej zmianie? Czy mogę po prostu zacząć dolewać ten olej do obecnego? Obecny był zmieniony 2 miesiące temu.
-
paruja szyby podczas nieuzytkowania auta
Według mnie to trochę mają.. to, że nie masz nigdzie mokro to nie znaczy, że w samochodzie nie ma wilgoci.
-
paruja szyby podczas nieuzytkowania auta
Pewnie uszczelki już nie takie jak fabryczne i paruję... Ja próbuję silikonem smarować, ale nie wiem czy to wiele daje.
-
Brak podświetlenia wnętrza przy otwartych drzwiach.
Jak się załączy to oświetlenie działa, natomiast nie działa przy otwartych drzwiach. Czy winna może być słabej jakości kostka stacyjki, którą niedawno wymieniłem? Ktoś, coś?
-
Ceny paliwa marzec 2026
W DE gaz nie drożeje...
-
wysoka temperatura
to by się grzał w największe upały w korkach a w zime by sie nie grzał? No mi się nie grzeje, a wisko mam do wymiany. Grzeje się tylko jak stoję w korku w największe upały.
-
wysoka temperatura
to by się grzał w największe upały w korkach
-
Ceny paliwa marzec 2026
W Poznaniu nawet po 2.32 widziałem, ale na tesco udało się zatankować za 1.89 zł.
-
Im bardziej cisnę, tym mniej pali
Ja bym się nie przejmował pozostaje Ci częściej dawać but w podłogę ;p
-
Jak wymienic wkładke w stacyjce?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/374718-jak-wymienic-wkladke-w-stacyjce/
-
opłaca sie kupić używane amortyzatory?
Jak d*pa siada to sprężyny pewnie też już liche.
-
Laptop do programu VAG
Polecam jakiegoś Thinkpada, x200 np, kosztuję niewiele.
-
Mercedes 124 coupe
Szacuneczek kolego, taki progres w tak krótkim czasie. Ja się do wymiany kierownicy miesiąc zabierałem
-
[A4 B5] Czy u Was paliwo też tak głośno się przelewa?
W sedanie też cisza.
-
Laptop poleasingowy. Czy warto?
Sam posiadam dwa takie poleasingowe Thinkpady: T410 (tu włożyłem SSD) i x200s. Oba są w bdb stanie, oba mają sprawne baterie (1.5h-3h pracy na baterii). T410 z SSD kosztował 1200 zł, x200s kosztował 200 zł. Za 1200 zł w elektromarkecie nie można kupić nic ciekawego.