Treść opublikowana przez bigblackman
-
Grzechotanie przy odpalaniu i cykanie na rozgrzanym
Czyli wychodzi na to,że lepiej od razu wymienić na ori.
-
Grzechotanie przy odpalaniu i cykanie na rozgrzanym
Nowy napinacz ledwo kupiony i juz padl. Nie dobrze bo ja teraz bede wymienial i tez kupilem febi ori w aso 900zl Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka
-
Swap 1.8 na 1.8t
Dawid ja bym wzial pare pierdolek z twojej audi Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AEB] spalanie, wysokie czy normalne?
Ja mam aeb trasa ponizej 7.5 miasto około 12. trzeba sie przyzwyczaić ☺ Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka
-
Swap 1.8 na 1.8t
Siemanko. Eee jaki kolor wnetrze audi??? Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka
-
kaktusowy avant 1.8T by Panas
Dobry kolor☺ Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka
-
czujnik ciśnienia oleju
Ja zalozylem czujnik firmy topran i daje rade to numer 101 507 755 Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka
-
AEB problem z temperaturą cieczy :(
Siema. Mam takie dziwne objawy,a mianowicie. Olej w normie, płyn chłodzący w normie,a dzieje się tak,że jak chodzi na jałowym biegu przez jakiś czas to rośnie temperatura powyżej 90 zbliża się do 110 i zaczynają klepać zawory albo coś innego klepie. W trasie jak jadę to temperatura pokazuje 60 i nic więcej. w mieście jak jadę normalnie nie ma korków przez jakiś czas jest git potem rośnie jakieś 95 i znowu klepanie. Pod kompem pokazało problem czujnika temp błąd sporadyczny, i drugi błąd problem z mieszanką błąd sporadyczny. Czego mogę się spodziewać?
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
Podobno dobra firma, ale gdzieś na forum toczyła się o to rozmowa. Jeżeli masz z wtyczką to musisz zamontować z wtyczką;/ I najlepiej to kupić od kogoś kto może potwierdzić że naprawdę jest to firmy Febi. Ja chyba brałem do siebie takiego ale teraz to... Dokładnie 548,58zł No to zależy gdzie to będziesz robił Jeden warsztat powie tak a drugi inaczej Na pewno uszczelki pod napinacz bo tam masz 2: taki pół księżyc i taką pomiędzy napinacz i pokrywę. Firm wiele tak jak opinii ale to już do wyśledzenia na forum. Fotek może nie ma ale jak wpiszesz na you tubie chain tensioner albo poprostu wymiana łańcuszka rozrządu a4 b5 1.8t to coś znajdziesz Oprócz pompy oleju to przy rozrządzie można by było pompę wody żeby nie rozbierać 2 razy ale to już moja prywatna opinia pompa wody również jest:) czyli w sumie nie drogo wychodzi. prawdopodobnie sam będę wymieniał. tylko orientacyjnie ile co i jak wychodzi. dzięki za pomoc
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
Siemanko wszystkim. Jaki koszt wymiany łańcucha, ślizgu i ślizgu z napinaczem?? Czy cos ominąłem? Jakie uszczelki jeszcze do tego cuda są potrzebne? Jaką firmę najlepiej wybrać? Szkoda, że nie ma podglądu do fotek. Ogólnie zabieram się z grubej rury za a 4, chce zrobić wszystko za jednym razem, żeby mieć już spokój. rozrząd kpl już jest, pompa oleju też, uszczelnienie silnika(miska i kapa), olej motul x-cess 8100, zostaje łanccuh do wymiany bo się odzywa.
-
Jaki rozrzad do AEB?
vin WAUZZZ8DZXA043933
-
Jaki rozrzad do AEB?
SIema Polecacie tą firmę INA godna uwagi?
-
[A4 AEB] jaki rozrząd
Witam. Szykuje się wymiana rozrządu. Od razu wymieniam łańcuch. Pytanko z mojej strony którą firme polecacie. Przykładowo dotychy łańcucha firma SWAG tu link http://allegro.pl/zestaw-napinacz-rozrzadu-audi-a3-8l1-a4-b5-a6-1-8t-i6007536333.html czy firma WRC http://allegro.pl/zestaw-napinacz-rozrzadu-audi-a3-8l1-a4-b5-a6-1-8t-i6007536303.html
-
[A4 AEB] silnik!
Dzieki za info Panowie. Pytam, bo to moje pierwsze auto z Turbo zawsze bł litraż i wystarczało ma zalanego castrol 5w40 ale bedzie zmiana na inny. Temat zamykam Pozdro
-
[A4 AEB] silnik!
jak po prostu wymienię olej też będzie git?
-
[A4 AEB] silnik!
co mam zrobić jak poprzednik wlał półsyntetyk? płukać silnik?
-
[A4 AEB] silnik!
Siemanko Jestem dumnym posiadaczem od nie dawna audi a4b5 1,8T 150hp z 1998. Ogólnie fajnie pięknie ale czy są jakieś duże minusy tego motoru jak np. w lagunach padające turbo i panewki?
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
Siema Ludziska. Dołączam się do tematu. Od nie dawna jestem posiadaczem audi a4 b5 1,8T z 1998 roku. Nic mi nie wiadomo kiedy był wymieniany rozrząd (pasek oraz łańcuch). W ogóle to czytając forum dowiedziałem się, że są obie te rzeczy. Wymieniając pasek od razu wymieniać łańcuch na razie żadnych objawów nie ma że coś się dzieje z łańcuchem. Jak wymieniać oba to czy polecacie jakieś konkretne firmy dotyczy klamotów. Druga rzecz jaki olej wiem, że jest zalany 10w40 czy zmiana na inny nie zaszkodzi turbinie itp? Proszę o pomoc jestem fresh w tych sprawach dopiero się uczę Z góry dzięki za pomoc
-
[A4 AEB] plasitki kombi
poliftowe beda bez problemu pasowały ?
-
[A4 AEB] plasitki kombi
Siemanko wszystkim. Nie wiem jak to nazwać plastiki w bagażniki te o które zahaczamy roletę bagażnika. To jest osobny element od reszty boczków, czy występuje jako cały element? Na allegro ciężko żeby to znaleźć. Z góry dziękuje za odpowiedź.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko Wszystkim. Jestem z Poznania i mam w posiadaniu Audi A4 B5 1,8T kombi z 1998 roku. Specjalnych modów póki co nie będzie czas pokaże. Na pewno skorzystam z Waszej wiedzy, ponieważ nie można wiedzieć wszystkiego. )) Pozdrawiam