Treść opublikowana przez bigblackman
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Muszę ogarnąć fundusze bo mam teraz ważniejsze wydatki jak kupno mieszkania, ale ogarnę się i daje znać. Napisz mi na priv koszty
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzięki za info. Pozdrawiam
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzień dobry. Ja z moim AEB startuje na stage 1. Pierwsze pytanko co do wtrysków. Same wtryski, czy kupić razem z całą listwą. Drugie pytanko do dp. W AEB jest jedną sonda i nie mogę znaleźć gotowego DP z wyjściem na jedną sondę. A sam nie zrobię dp bo nie mam warunków. Trzecie pytanko Wrzucę wtryski muszę jechać na strojenie czy nie trzeba? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Bdb rozpisane krok po kroku.
-
Pianka w drzwiach i wygłuszanie drzwi
A zabudowa skrzyni? Tu przykład avanta Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
1,6ADP problem ze skrzynią biegów
Cześć. Pacjent 1,6 ADP. Skrzynia biegów skończyła swój żywot. oznaczenie CTD. Moje pytanko jakie skrzynie jeszcze będą pasować p&p. Z góry dziękuję za pomoc.
-
1.6adp problem z ogrzewaniem
Walczę ku...de z ogrzewaniem w rudzielcu. Motor 1.6 adp. Termostat oki,układ czysy, motor grzeje się do 90bez problemu układ odpowietrzony itp czujnik.temp w.filtrze pyłkowym wymieniony tu są logi klimatronika 3.3 4.3 6.1 8.3 11.7 13.7 15.5 22.1 50.3. Na vag czekam. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Demontaż uszkodzonego oparcia
Spróbuj może jakimś płaskim przekręcić ja jutro idę działać ale z lewą stroną. Widziałem że od góry idzie to wykręcić. Jutro postaram się napisać co i jak.i czy mi się udało. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
1.6 ADP ustawienie zapłonu
Jak wygląda palec i kopułka. Mi tak się robiło jak już byloe na wykończeniu. Też mam przyspieszony zapłon Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
AEB duże spalanie
Który kanał tych logów??? Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
AEB duże spalanie
Dzień dobry Wszystkim. Mam problem ze spalaniem. Nie dawno miałem mały remont silnika a dokladnie rozrząd kpl napinacz łańcuch pompa oleju pierścienie panewki korbowodu oraz głowica po regeneracji bo ściął się klin na kole zębatym wału korbowego 12/20zaworów trafionych była zrobiona pełna regeneracji głowica Nówka sztuka. Poskładane motor chodzi petarda. Przed tym wszystkim w mieście palił w granicach 12 przy normalnej jeździe a nie jam niedzielny kierowca teraz coś w granocach 14/15 vag nic nie pokazał czyściutko. Obroty nie falują itp. Co może być powodem? Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz łańcuszka+łańcuch AEB oryginał czy zamiennik
W audi w Poznaniu napinacz ori 900 sobie życzą Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka Łańcuch okolo 250 też ori w audi Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka Pomyśl żeby heszcze wyczyścić smoka bo może być zasyfiony. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problemów z wodą ciąg dalszy
Nie ucieka płyn chłodzący może nagrzewnica przepuszcza Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Podgrzewana przednia szyba.
Mam pytanko czy da radę założyć taką szybe? Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana rozrządu 1.8T aeb
ja płaciłem w poznaniu z pompa wody firma ina kolo 600 robota ja placilem nie cale 250 ale no nie wiem jak tam reszta Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
AEB zerwany klin na kole zębatym na wale
Głowica wyleciała weedykt 13/20 zaworów do wymiany. Jutro zawiozę do sprawdzenia czy nie więcej Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka Auto zrobione. Pełna regeneracja głowicy pochłonęła czasu i pieniędzy ale jest jak nowizna. Nowa uszczelka pod głowicę dodatkowo przy okazji wymieniłem pierścienie oraz panewki. Dotrzemy i zanieramy się za modzenie Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Stuki z pod pokrywy zaworów na zimnym po odpaleniu
Skąd ja to znam. Nie dawno też wymieniłem olej. To co zobaczyłem masakra. Poprzedni właściciel to chyba jeździł na oleju po frytkach z mc Donalda. Wszysto za***ane ale i tak nie dałem rady wyczyścić tak jak by. Chciał. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka Nie żałować na olej i wymieniać regularnie. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
AEB zerwany klin na kole zębatym na wale
Siema wszystkim. Chciałem podzielić się z Wami moim pechem. Mam Audi A4 1.8t aeb generalnie zainwestowałem już dużo pieniędzy. Caly zawias zrobiony, uszczelniony silnik, nowa pompa oleju, napinasz z łańcuchem i kompletny rozrząd. Po przejechaniu 50 km po zrobieniu zerwał się klin na kole zębatym na wale. Głowica poszła sie pier#olić brak ciśnienia. Moje pytanie mechol mógł coś sp***dolic? Na starym kole widać że pęknięcie było już stare ale dopiero teraz się zerwał do końca. Na szczęście stało się to przy niskich obrotach i małej prędkości. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z napedem
Oki dzięki za info. Pozdrawiam temat zamkniety Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka
-
Problem z napedem
A jakos samemu to naprawic zwalic skrzynie i jakis zestaw naprawczy jest cos takiego Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka
-
Problem z napedem
Jak sie tego pozbyc? Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka
-
Grzechotanie przy odpalaniu i cykanie na rozgrzanym
W sumie to nie musi byc napinacz walniety moze byc hydraulika walnieta jakis zawor albo popychacz Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka
-
Problem z napedem
Siema wszystkim Mam audice 1995 rok 1.6 z lpg nie wiem jakie jest oznaczenie silnika bo mam go od 2 godzin. W czym problem. Sa duze luzu na pol osiach. Przeguby zew i wew sa oki. Skrzynia sie konczy czy moze byc trafiony mechanizm roznicowy? Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
Podobno dobra firma, ale gdzieś na forum toczyła się o to rozmowa. Jeżeli masz z wtyczką to musisz zamontować z wtyczką;/ I najlepiej to kupić od kogoś kto może potwierdzić że naprawdę jest to firmy Febi. Ja chyba brałem do siebie takiego ale teraz to... Dokładnie 548,58zł No to zależy gdzie to będziesz robił Jeden warsztat powie tak a drugi inaczej Na pewno uszczelki pod napinacz bo tam masz 2: taki pół księżyc i taką pomiędzy napinacz i pokrywę. Firm wiele tak jak opinii ale to już do wyśledzenia na forum. Fotek może nie ma ale jak wpiszesz na you tubie chain tensioner albo poprostu wymiana łańcuszka rozrządu a4 b5 1.8t to coś znajdziesz Oprócz pompy oleju to przy rozrządzie można by było pompę wody żeby nie rozbierać 2 razy ale to już moja prywatna opinia pompa wody również jest:) czyli w sumie nie drogo wychodzi. prawdopodobnie sam będę wymieniał. tylko orientacyjnie ile co i jak wychodzi. dzięki za pomoc To napisz co masz i jak mi się przypomni to Ci dopiszę Ale sam będziesz się brał za wymianę napinacza łańcucha czy za wymianę paska rozrządu i podzespołów? za obie rzeczy bede sie zabierał w tym tygodniu. trzymajcie kciuki i tak czas leci może jutro uda mi się w końcu za to zabrać.A co sądzicie żeby tylko wyczyścić stary napinacz? jest sens?
-
[B5 AEB] spalanie, wysokie czy normalne?
ktoś chce tanio to 1.6 + gaz i niech muli