Treść opublikowana przez MilUl
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
Cena się nie liczą, liczy się satysfakcja ! Jak wiadomo do naszych B6 nic nie jest tanie :). Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Panowie czy gwint z audi c6 podpasi do b6 ?
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Listwy Z S4 robią robotę
-
Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl
Dzięki, wpasowało się jak talala :). Z nowości to wpadło: el-wire w dekory, dokładka przednia s-line , lotka s line (czapka ) , zderzak pod PDC,. Wszystko czeka na malowanie i montaż :). Jaki polecacie akumulator do AVF 1.9 ? Mój stary akumulator Centra 80AH skończył już swój żywot, więc rozglądam się za nowym. Zauważyłem, że do starego akumulatora wchodzi wężyk odpowietrzający, z tego co się orientowałem to nie wszystkie aku mają teraz te wejścia, wiec jak to z tym jest ?
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Już wiem kto pomoże mi przy dokładce sline :), Listwy od s4 ? Ooo będzie miodzie:), zakładaj i wrzucaj foty! Pozdro
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Te pokrętło jest z a3 czy aliexpres do b6 b7 ? P&P czy trzeba rzezbic ?
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Jeśli trzęsie Ci się kierownica przy hamowania z wyższych prędkości to masz zapewne banany dolne do wymiany :), mam to samo tylko u mnie w ogóle już one nie istnieją xP
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Lecisz z tematem majster i nie gadaj, że się kurzy, bo ciągle coś nowego wpada : ], a ja stoję z tematem xD
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Fajny model do modów, Działaj działaj majster ;). Pozdro z Mazur : )
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Pamiętasz jakie to były oringi :)?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Dzięki za info, uszczelki zamówione i też będę wymieniał, bo cieknie ciągle z ośki klapy gaszącej :), lecisz w dobrą stronę z tymi modami :), dużo u Ciebie w temacie można się dowiedzieć ! Oby tak dalej !
-
[B6 AWX] Avant by Nowak
Daj znać czy się to sprawdziło :-)
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Panowie, bolce mocujace wycinamy na równo czy nie do końca ? Bo są różne opinie ...
-
Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl
-
Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl
-
Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl
Dzięki :), zgadza się, stołki być może wpadną z rs4 recaro, wydech już zamontowany, kiera multi b7 z s4 też już siedzi, listwy pomalowane, el wire w dekorach wrzucone :), samochód teraz leci do pralni, także zdjęcia na dniach :).
-
Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl
no to działamy :), montaż wydech od 1,8 T, montaz kierownicy od s4, dokładki i progi w kolor ( oprócz przedniej), downpipe
-
Audi b6 bład po montażu multifunkcji
Kodowanie modułu i absu udało się, pozostał jeszcze błąd czujnika skrętu g85 i nie mogę skalibrowac :/
-
Audi b6 bład po montażu multifunkcji
Witam, zainstalowałem multifunkcję z b7 do b6, moduł wymieniony na literkę Q, taśma A, Adaptacja 10 ---> Kanał 081 zrobione. bład jaki pozostał; 01044 - Control module Incorrectly Coded 35-00 - - pali się esp i da rady włączyć, kontrolka od hamulców też się zapaliła, abs też pomoż ktoś ?
-
B6 DIVISION
Czy chromowana ramka i znaczek 0000 w kierownicy b7 jest do kupienia w aso ?
-
Audi b7 nr. wtyczki do taśmy kierownicy
Witam, potrzebuję nr. wtyczki do taśmy kierownicy, która znajduję się po prawej stronie (zółta w której są podłączone 2 kabelki). Z Góry dziękuję
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Nabyłem kierownice z b7 od s4 multi, chce wsadzić to do B6, czy moduł z tymi literami występował w b6 ? Mam tempomat, pełny fis itd. Czy jednak muszę nabyć części od b7 czyli Moduły obsługujace : - 8E0953549R , 8E0953549Q , 8E0953549T- Taśma 12 PIN - 4E0953541 z końcówką A, Blub E ??
-
B6 DIVISION
Posiadam w swojej b6 zwykłe fotele podgrzewane z lampkami, mam do zgarniecia fotele z rs4 recaro elektryczne idt. Czy muszę szykowac wiazke pod elektryke czy fabryka przewidziała to ? Pozdro600
-
Wężyk od płynu chłodzącego
Dzieki wielkie majster !
-
Wężyk od płynu chłodzącego
Witam, poszukuję nr. części wężyka od płynu chłodzącego, który jest pod vacum pompą, Audi 1.9 AVF 2003r.