Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MilUl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MilUl

  1. Cena się nie liczą, liczy się satysfakcja ! Jak wiadomo do naszych B6 nic nie jest tanie :). Pozdrawiam
  2. MilUl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy gwint z audi c6 podpasi do b6 ?
  3. Dzięki, wpasowało się jak talala :). Z nowości to wpadło: el-wire w dekory, dokładka przednia s-line , lotka s line (czapka ) , zderzak pod PDC,. Wszystko czeka na malowanie i montaż :). Jaki polecacie akumulator do AVF 1.9 ? Mój stary akumulator Centra 80AH skończył już swój żywot, więc rozglądam się za nowym. Zauważyłem, że do starego akumulatora wchodzi wężyk odpowietrzający, z tego co się orientowałem to nie wszystkie aku mają teraz te wejścia, wiec jak to z tym jest ?
  4. Już wiem kto pomoże mi przy dokładce sline :), Listwy od s4 ? Ooo będzie miodzie:), zakładaj i wrzucaj foty! Pozdro
  5. Te pokrętło jest z a3 czy aliexpres do b6 b7 ? P&P czy trzeba rzezbic ?
  6. Jeśli trzęsie Ci się kierownica przy hamowania z wyższych prędkości to masz zapewne banany dolne do wymiany :), mam to samo tylko u mnie w ogóle już one nie istnieją xP
  7. Lecisz z tematem majster i nie gadaj, że się kurzy, bo ciągle coś nowego wpada : ], a ja stoję z tematem xD
  8. Fajny model do modów, Działaj działaj majster ;). Pozdro z Mazur : )
  9. Pamiętasz jakie to były oringi :)?
  10. Dzięki za info, uszczelki zamówione i też będę wymieniał, bo cieknie ciągle z ośki klapy gaszącej :), lecisz w dobrą stronę z tymi modami :), dużo u Ciebie w temacie można się dowiedzieć ! Oby tak dalej !
  11. Daj znać czy się to sprawdziło :-)
  12. Panowie, bolce mocujace wycinamy na równo czy nie do końca ? Bo są różne opinie ...
  13. Pęknięty wąż chłodnicy Czujnik biegu wstecznego atrapa zapalniczki Haczyk roletki szyby
  14. Trochę zdjęć po montażu wydechu i dokładek z listwami s line w kolor : ]
  15. Dzięki :), zgadza się, stołki być może wpadną z rs4 recaro, wydech już zamontowany, kiera multi b7 z s4 też już siedzi, listwy pomalowane, el wire w dekorach wrzucone :), samochód teraz leci do pralni, także zdjęcia na dniach :).
  16. no to działamy :), montaż wydech od 1,8 T, montaz kierownicy od s4, dokładki i progi w kolor ( oprócz przedniej), downpipe
  17. Kodowanie modułu i absu udało się, pozostał jeszcze błąd czujnika skrętu g85 i nie mogę skalibrowac :/
  18. Witam, zainstalowałem multifunkcję z b7 do b6, moduł wymieniony na literkę Q, taśma A, Adaptacja 10 ---> Kanał 081 zrobione. bład jaki pozostał; 01044 - Control module Incorrectly Coded 35-00 - - pali się esp i da rady włączyć, kontrolka od hamulców też się zapaliła, abs też pomoż ktoś ?
  19. MilUl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy chromowana ramka i znaczek 0000 w kierownicy b7 jest do kupienia w aso ?
  20. Witam, potrzebuję nr. wtyczki do taśmy kierownicy, która znajduję się po prawej stronie (zółta w której są podłączone 2 kabelki). Z Góry dziękuję
  21. Nabyłem kierownice z b7 od s4 multi, chce wsadzić to do B6, czy moduł z tymi literami występował w b6 ? Mam tempomat, pełny fis itd. Czy jednak muszę nabyć części od b7 czyli Moduły obsługujace : - 8E0953549R , 8E0953549Q , 8E0953549T- Taśma 12 PIN - 4E0953541 z końcówką A, Blub E ??
  22. MilUl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Posiadam w swojej b6 zwykłe fotele podgrzewane z lampkami, mam do zgarniecia fotele z rs4 recaro elektryczne idt. Czy muszę szykowac wiazke pod elektryke czy fabryka przewidziała to ? Pozdro600
  23. Dzieki wielkie majster !
  24. Witam, poszukuję nr. części wężyka od płynu chłodzącego, który jest pod vacum pompą, Audi 1.9 AVF 2003r.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.