Treść opublikowana przez Mango155
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Jakby ktoś nie doczytał tematu, sprawdzone dysze z A7/RS7
-
A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH
Dzięki za miłe słowo.
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
Do tego system poziomowania, układ mycia reflektorów, moduł, kodowanie i pewnie coś jeszcze.
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
Nie zamontujesz samych lamp z polifta. Do poliftowych lamp trzeba zmienić cały przód. Możesz natomiast włożyć przedliftowe lampy xenon-led skrętne, bądź nieskrętne.
-
A4 b8 2008 - Wnętrze i OneStep/komora silnika
Szacunek za włożone serce w kompletny detailing wnętrza, a także czas poświęcony na fotorelację!
-
A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Witajcie. Po kilku edycjach swojego postu, sam doszedłem do odpowiedzi na moje wcześniejsze pytania. Okazuje się, że kierownica do A1 A3 8V A6 C7 A7 o dokładnym numerze 8XA 419 091 H wraz z AIRBAG'iem i wiązką z poniższych zdjęć (numery nieznane - zerwane nalepki producenta, jednak zakupione w komplecie z kołem kierownicy) PASUJE DO A4 B8 2008-2012. Mowa tutaj o kierownicy wraz z poduszką powietrzną. Multifunkcja do zmiany na przyciski z A4 B8 po lifcie z opisywanym przyciskiem "MODE" po lewej stronie. Po zmianie multifunkcji, wszystko działa jak należy.
-
Audi a4 b8 sedan 2.0tdi s line bang&olufsen ładna sztuka
Mimo wszystko gorący pył z klocków hamulcowych będzie się wżerał i po czasie nie będzie to wyglądało zbyt rewelacyjnie.
-
Żarówki halogenów LED, alternatywa dla HID Xenon 6000K
Są na allegro zestawy LED CREE za około 200 zł. Są także za 400-500, jednak tutaj już cena przesadna. Czy ktoś używa takich CREE z niższego pułapu cenowego?
-
Żarówki halogenów LED, alternatywa dla HID Xenon 6000K
http://allegro.pl/osram-h11-cool-blue-intense-4200k-xenon-look-wawa-i5996564593.html - mówisz o takich? Przy teraźniejszych HID Xenonach 6000K efekt na pewno o wiele gorszy. Chciałbym go zachować, jednak HIDy do doświetlania zakrętów na pewno się nie nadają.
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Nosem jeszcze nie uderzyła?
-
Audi a4 b8 sedan 2.0tdi s line bang&olufsen ładna sztuka
Z doświadczenia wiem, że mogłeś dać do malowania proszkowego. W poprzednim samochodzie najpierw sam malowałem, wystarczyła dosłownie kropla płynu hamulcowego i zżerało farbę. Później wymieniłem na komplet pomalowanych proszkowo i można było je dosłownie trzymać w płynie, nic się nie działo.
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
I jak to teraz hamuje? Jaka cena za komplet?
-
Żarówki halogenów LED, alternatywa dla HID Xenon 6000K
Witam. Obecnie posiadam w halogenach HID Xenony o barwie 6000K. Chciałbym wymienić je na jakieś ledowe, które barwą będą bardzo zbliżone, jednak nie będzie problemu z rozświetlaniem/gaśnięciem żarników. Zależy mi na tym, ponieważ chciałbym mieć aktywne doświetlanie zakrętów (ustawienie czasu rozświetlania/gaśnięcia na 0 ms nie daje pożądanych rezultatów, ponieważ HID raz się zapali, raz nie). Poza tym dochodzi problem już dość starych żarników, które same w sobie raz się odpalą, raz nie i wywalają wtedy błędy. Oczekiwania: -barwa światła najlepiej 6000K z uwagi na Leaving/Coming Home -błyskawiczny czas rozświetlania/gaśnięcia -brak błędów spalonej żarówki Czy jesteście w stanie polecić jakąś sprawdzoną konfigurację?
-
Montaż listwy LED (na dole PRZEDNIEGO zderzaka)
Zgadza się, zaraz będziesz rzucony lwom na pożarcie. Poza tym nie rozumiem po co Ci coś takiego, kiedy fabrycznie masz światła do jazdy dziennej? Raz, że wieś, dwa że zbędne, trzy że niebiescy z pewnością znajdą swój punkt odniesienia do konfiskaty dowodu.
-
A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH
Samochód od dwóch tygodniu już na setupie letnim. Szybkie mycie na bezdotykowej myjni z aktywną pianą: I tankowanie pod korek: Od jakiegoś czasu szukam dobrego miejsca na małą sesję zdjęciową, ale za każdym razem albo brakuje czasu, albo nie ma gdzie, albo dzień za krótki, albo fura brudna... ;/ Niemniej jednak postaram się niebawem coś "spłodzić"
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
- przewaga dzięki technice...
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Znając życie znajdzie się jakiś artysta, który nawet jakbyś cały samochód obkleił czymś takim, on i tak znajdzie miejsce, w które może przywalić. To też jest jakieś rozwiązanie.
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Z ogromną przyjemnością czyta się każdą Twoją wypowiedź. Obu dyskusja trwała jak najdłużej! Btw. wracając jeszcze do tematu pedantycznego podejścia/obchodzenia się z samochodem... Kojarzycie sytuację kiedy jedziecie w jakiekolwiek miejsce, zapierdzielacie odstawić auto jak najdalej na odosobnionym parkingu, słuchacie "marudzenia" swojej lubej na siedzeniu pasażera, że musi tak daleko deptać, idziecie w deszczu, śniegu, wichurze do tego cholernego sklepu, wracacie po trzech minutach, a obok Was i tak stoi jakieś zaparkowane padło, jakby nie było żadnych innych miejsc?! Można dmuchać, chuchać, pieścić, a i tak prędzej czy później nie unikniemy typowych wgniotów parkingowych... Pewnie wiecie o czym mówię.
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Wszędzie gdzie się da folia pseudo-carbon... Ja wiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale nie uważasz, że co za dużo, to nie zdrowo? Bez urazy, ale taka folia carbonowa leci dla mnie straszną tandetą... W każdym bądź razie, samochód ma się podobać właścicielowi, a o gustach się nie dyskutuje.
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Piękna jest! Pod kocem bym trzymał!
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
I Ty piszesz w moim temacie, że mój samochód jest piękny?! ;p Jakikolwiek by nie był, stając przy RS4 zawsze będzie różnica niebo, a ziemia. Gratuluję zakupu i historii z zamiłowaniem do motoryzacji!
-
A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH
Jakbyś chciał dorobić podgrzewanie dysz spryskiwaczy, to w dziale DIY masz dokładny opis co i jak
-
A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH
Nie wiem czy jest jakakolwiek różnica, ale jakbyś chciał możesz też wsadzić mglowe spryskiwacze z B9: 8W0955987A, 8W0955988A - jednak cena dwa razy wyższa. ja za komplet z A7 po rabacie dałem 89 zł w ASO. Wymiana? Jeśli masz w standardzie podgrzewanie, to jest to kwestia dosłownie jednej minuty na każdą ze stron. Wyciągasz od dołu pokrywy silnika spryskiwacz, odlaczasz kostkę i przewód płynu, składasz z powrotem. Dzięki za miłe słowa.
-
A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH
Mały mod, a cieszy - PODGRZEWANE, MGŁOWE DYSZE SPRYSKIWACZY Z AUDI A7/RS7 Efekt może nie przerósł moich oczekiwań (spodziewałem się lepszej mgły), ale jest zadowalający.