Treść opublikowana przez Mango155
-
Powrót do marki? A6 C7 avant
Dobry powrót do korzeni! Powodzenia w dalszych modach!
-
Zderzak TYLNY AVANT POLIFT 2012 - 2015 do wersji 2008-2012
Cały zderzak nie pasuje. Sam dyfuzor owszem.
-
Spot Opole posiadaczy ALL Audi
W sumie mogą być wszystkie
-
Preparat do konserwacji alcantary
Cena z pewnością znacznie korzystniejsza niż w przypadku Gtechniq
-
Podczas pracy świateł xenon pisk wysokich częstotliwości z głośników
Jakbyś mógł podesłać linka do takiego filtra, o którym mówisz - byłbym wdzięczny.
-
Podczas pracy świateł xenon pisk wysokich częstotliwości z głośników
Tylko pytanie gdzie szukać problemu... Jak już, to celowalbym w okolice lamp, wzmacniacz raczej nie, bo przy wyłączonych xenonach nic się nie dzieje.
-
Podczas pracy świateł xenon pisk wysokich częstotliwości z głośników
Celowac bardziej w same przetwornice lamp, czy bardziej w żarniki D1S, które tam mają swoją mała przetwornice?
-
Podczas pracy świateł xenon pisk wysokich częstotliwości z głośników
Przetwornice są oryginalne wraz z oryginalnymi żarnikami. Problem pojawił się już przed zimą kiedy było jeszcze sucho. HID-y mam w halogenach, ale to raczej bez różnicy, bo problem występuje już przy zapaleniu xenonu, a nie halogenów.
-
Spot Opole posiadaczy ALL Audi
Witajcie. Czy są tutaj chętni na zorganizowanie małego spotkania na terenie Opolskiego? Ilu nas w ogóle tutaj jest z tego województwa? Meldować się! Pozdrawiam.
-
Zderzak rs4 do polifta
Rzeczywiście, wybacz za wprowadzenie w błąd...
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
Wyrwać może nie graniczy z cudem, ale cena takiej kosmos...
-
Zderzak rs4 do polifta
Myślę że tak, ktoś z forum już montował taki, poszukaj w galerii.
-
Podczas pracy świateł xenon pisk wysokich częstotliwości z głośników
Nie sądzę, żeby wcześniej tak było. Zauważyłem to jakiś czas temu dopiero. Tym bardziej nawet moja dziewczyna zwróciła tez na to uwagę, a wiecie jak to z kobietami... jeśli one już coś zauważą, to rzeczywiście tak jest. ;p Wzmacniacz mam oryginalny, z nagłośnienia dołożony zestaw dwudrozny firmy Hertz w przednich drzwiach zamiast serii, nawigacja jest, system MMI 2G High.
-
Podczas pracy świateł xenon pisk wysokich częstotliwości z głośników
Palniki oryginalne, a czy się kończą... raczej nie.
-
Nie działający PDC w A4 B8
Miejmy nadzieję, ze to wina tylko tego elementu. daj znać jak już wymienisz.
-
Nie działający PDC w A4 B8
Ostatnio zmagałem się ze świrującym czujnikiem. U mnie sprawa wyglądała tak, że system się włączał, ale pokazywał od razu przeszkodę w bliskiej odległości (sygnał szybki przerywany, lecz nie ciągły). VCDS nie wywalal zadnych błędów. Okazało się że nie stykała kostka przy nim, dlatego wariowal. Po odlączeniu czujnika, system tak jak wcześniej pisałem w ogóle się nie włącza. Stąd wnioskuję, że raczej u Ciebie walniety czujnik, tym bardziej że komputer tak pokazuje. Na pewno lepiej kupić używany oryginał niż nowy zamiennik. Nie musisz specjalnie zdejmować zderzaka żeby sprawdzić numer czujnika. Zadzwoń do najbliższego ASO, niech dobiorą Ci czujnik po numerze VIN. Będziesz znał wtedy numer, a przy okazji cenę nowego oryginału. Może akurat nie będzie jakaś kosmiczna.
-
Nie działający PDC w A4 B8
Jak masz przerwę w obwodzie, system PDC w ogóle się nie włączy (sygnalizuje błąd poprzez dźwięk przerywany i mijającą diodę na przycisku). Jeśli wymieniles czujnik i dalej jest to samo, może problem jest w czymś innym. Czujnik kupiłeś nowy? Używany? Oryginał czy zamiennik?
-
Lotka/Spoiler na klapę z RS4 B8 avant do A4 B8 avant
Mam tylko nadzieję, ze lotka nie jest zamiennikiem z alledrogo, która w ogóle nie pasuje? Znajomy zamówił, jakość tragedia. Jeśli masz dostęp do oryginalnej lotki używanej, daj mi proszę znać na P.W.
-
Dokładka tylnego zderzaka S-line
Ja malowałem swoją na kolor który znalazłem w kolorniku. Dobrałem do oryginału LA7T ALT.5 malowanie bez klaru w półmat, kolor jest praktycznie identyczny.
-
Preparat do konserwacji alcantary
Czy polecacie jakiś produkt do zabezpieczenia/konserwacji alcantary? Jedyne co znalazłem to produkt Gtechniq I1 Smart Fabric AB, cena dość wysoka, lecz jeśli działa tak jak na poniższym filmiku, to chyba warto. http://poland.gtechniq.com/produkty/auto/i1-smart-fabric-ab https://www.facebook.com/GtechniqPolska/videos/1518401418188549/ https://www.youtube.com/watch?v=dxSuCGF_mwU&feature=youtu.be Co o tym myślicie?
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Człowiek uczy się całe życie. ;p temat imbusika rozwiązany, teraz (jakbyś się zdecydował) tylko nie zgubić końcówki wentyla.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Sprawdziłem, faktycznie jest tak jak mówisz. Aż wstyd się przyznać do własnej głupoty...
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
A wiesz, że nawet nie zwróciłem na to uwagi? Być może rzeczywiście tak jest, mój błąd.
-
Podczas pracy świateł xenon pisk wysokich częstotliwości z głośników
Witam. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem - podczas włączonych świateł xenon wydobywa się cichy lecz irytujący wysokiej częstotliwości pisk z głośników, nawet przy wyłączonym (wyciszonym poprzez naciśnięcie przycisku głośności) radiu. Pisk można porównać do braku sygnału starych telewizorów (końca nadawania programu w nocy). Podczas pracy na światłach dziennych led, wszystko jest w porządku. Po odpaleniu xenonu, przetwornice jakby sieją sygnał do głośników. Co może być przyczyną? Czy to normalne? Nie zwróciłem uwagi czy było już tak od kiedy kupiłem samochód, czy dopiero po jakimś czasie...
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Mam w swoich felgach numer 2, wyglądają rewelacyjnie wentyl jest praktycznie niezauważalny, jednak musisz pamiętać, że ewentualne pompowanie kół jest trochę uciążliwe. Musisz mieć przy sobie zawsze imbusik żeby wykręcić zaślepkę i wkręcić wentyl. Mimo wszystko polecam