Treść opublikowana przez Mango155
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Czy Ty odkleiles znaczek RS4 w zamian za gekona? Jeśli tak, to (moim zdaniem) gekon pod emblematem RS4 znacznie lepiej się prezentował (jak w poście na górze strony).
-
A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH
Nie wiem jak jest w RS4, ale u mnie nie ma konieczności otwierania pokrywy silnika żeby wyregulowac dysze małym torxem.
-
A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH
Za słaby silnik żeby zakładać 20' A po dyszach spryskiwaczy z A7/RS7 można się trochę zawieźć. Co prawda pasują Plug & Play, ale mgiełka nie jest taka, jakiej każdy by oczekiwał...
-
A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH
Bardziej niż mocy, brakuje mi quattro. Choćby dla samej świadomości, że się je ma. No ale trudno, nie można mieć wszystkiego.
-
A4 B8 8K Allroad 2.0 TDI CAHA
Pierwszy Allroad, który mi się spodobał. Trailer zrobiony też przekozacko!
-
Niebieskie 3.0TDI by Dundin 313Km/664Nm
Jak będziesz zmieniał kierownicę, to oczywiście od razu na ściętą z polifta, u mnie możesz zobaczyć jak to wygląda.
-
Niebieskie 3.0TDI by Dundin 313Km/664Nm
Jaki przebieg? Coś bardzo wytarta ta kierownica...
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Zderzak tył S-line polift na dwa kominy z końcówką Ulter fi100mm daje radę. niebawem będę robił u siebie.
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Ładna zaczalbym od czarnych dekorow wnętrza i czarnego sufitu, bo to mniejszy koszt. później pełny pakiet zewnętrzny s-line.
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Mój głos także oddany, na chwilę obecną prowadzisz.
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Multifunkcja na pewno nie będzie działać.
- LOGI
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
Pięknie siadło koło z zawiasem!
-
[A4 B8 CAHA] by dominis23 LAVA GREY AVANT
Na samych sprężynach nie ma opcji niżej zejść. I teraz tylko pytanie czy gra jest warta świeczki...
-
[A4 B8 CAHA] by dominis23 LAVA GREY AVANT
Tylko tutaj przy naszym zawieszeniu 1BE, które już jest obniżone o 20 mm w stosunku do seryjnego, nie zejdzie z przodu niżej jak 1 cm o czym z resztą wspominał kolega @LukiKRK Jak sam producent pisze "Wartość obniżenia będzie stosunkowo niższa w przypadku seryjnego (fabrycznego) obniżenia."
-
[A4 B8 CAHA] by dominis23 LAVA GREY AVANT
Pomyślę nad tym. I sorry za OT do autora wątku.
-
[A4 B8 CAHA] by dominis23 LAVA GREY AVANT
Gwint raczej nie wchodzi w grę, brat jeździ na gwincie w B6 i tylko pluje sobie w twarz po co to zakładał. Zawieszenie 1BE już samo w sobie jest bardzo sztywne. Nie chciałbym jeszcze bardziej utwardzić zawiasu. Jeździłem w poprzednim samochodzie na M Pakiet'owskich amortyzatorach + Eibach Sportline, zeszło w dół ładnie, ale komfort odszedł znacznie...
-
[A4 B8 CAHA] by dominis23 LAVA GREY AVANT
Jakie miałeś seryjne zawieszenie? 1BE? Ile siadło jeszcze na Pro Kicie? I Jak z komfortem jazdy?
-
A4 B8 AVANT co warto koniecznie zrobić
- Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Może też się za jakiś czas skuszę.- Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Od jakiegoś czasu myślę na temat dynamicznych kierunkowskazów i jakoś dalej nie mogę się przekonać... Mam wrażenie, że nie jest to takie płynne przejście jak w nowszych modelach Audi, np A6 C7 Mylę się?- A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH
Dzięki za miłe słowa za jakiś czas polecę pewnie w te Ultery jak większość z forum- Błąd 5171 - 2.0 TDI CAGA - brak mocy
Pasuje P&P, ma wszystkie gniazda na ori sondy i czujniki. Pamiętaj o nowych uszczelkach z dwóch stron.- Błąd 5171 - 2.0 TDI CAGA - brak mocy
Na allegro wpisz sobie "downpipe a4 b8". 899 zł + wysylka.- A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH
Poprzedni właściciel kupił pomalowane lub sam malował. - Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black