-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Cześć. Pomoże ktoś jakie amorki przód tył plus sprężyny dobrać do mojego auta ? A4 B7 2.0 Alt sedan plus butla LPG 55l w tyle... Tył siadł a przód koza... VIN WAUZZZ8E35A562264 Niestety wlepki brać... Chciałbym coś Ala Ori ewentualnie przód lekko obniżyć . Thx z góry
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hey. Proszę o rozkodowanie bo wlepki brak WAUZZZ8E35A562264
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Tak czułem, że ver bieda... myślałem tylko, że może tył 255 dawali w b7 na tył ... dzięki i pozdro
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Witam. Pomoże ktoś? Bo niestety nalepka bardzo nieczytelna a potrzebuje info na temat tarcz jakie u mnie siedzą... WAUZZZ8E35A562264
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Mam do sprzedania sprawną kierownicę powietrza oraz zapadki... jakby ktoś potrzebował info priv
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
Ja ostatnio zmieniłem nieszczęsny czwornik od odmy i mimo iż na ten silnik brało mi mało oleju (2l na 12000km) jestem miło zaskoczony ponieważ zrobiłem 2.5 tys km i stan jak był max tak pozostał... olej jaki leje to 5w10 LM synthoil a stan licznika to 200 tys km (nie dam sobie ręki uciąć ile cofany:P)
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
To jak Panowie? Był już spot albo robimy nad jeziorem?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Jak wyklepie błotnik od mojej B7 to chętnie bym podjechał na jakiś spocik może w tym roku coś chętnych się znajdzie?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Napisz mi na priv co dokładnie potrzeba... obecnie bawię się HEX-CAN'em działającym na VCDS 15.7 ale dostęp do innych instalek też posiadam więc chętnie pomogę
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
szkoda... najwyżej zostanie czekanie na jakiś spot w Rzeszowie.... lub okolicach
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
są tu jeszcze jacyś użytkownicy A4 z okolicy ? coś możnaby zorganizować na spontanie!
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Miałem takie same objawy: z gazem w podłodze bujał się jak wóz z węglem, lekko wciśnięty lepiej się rozpedzał. Przepływomierz zanizal wartości, błędów brak. Wymiana tylko na ori bosch, podroby nie mierzą jak powinnyNiesprawna kierownica to brak mocy do 3 tyś, powyżej momentalnie wciska w fotel W logach powinny wyjść zaniżone pomiary powietrza ok dzięki kolego za odpowiedź... jutro będe wiedział więcej ponieważ odbieram auto od gazowników a oni przed zagazowaniem mieli zrobić logi dynamiczne i będę wiedział jaka diagnoza... btw ile taka ori kosztuje ? pozdr
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
cześć wszystkim. Może ktoś pomoże odnośnie diagnostyki... mam A4 B7 2005r i chciałbym zrobić sobie logi dynamiczne o których mowa w tym poście na str 1. i tu moje pytanko... który kabel polecacie? bo z tego co mi wiadomo to już mam komunikacje po CAN'ie i obawiam się, że ten wspomniany za 27pln może nie zdać egzaminu .... pozdro
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
chętnie się dołącze jak tylko będzie okazja!! świeżak z A4
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
hehe... no ja w zasadzie jestem na etapie dopiero odkrywania tego samochodu... i tak dzis trafił do gazowników a oni też mówili, że będą robić logi dynamiczne to może dowiem się czegoś więcej na temat takiej przyczyny charakterystyki pracy mojego silnika... dam znać co i jak jak mój powóz wróci od gazowników:) w sumie od ilu tys obrotów przy nodze w podłodze powinien już iść...? może za dużo wymagam od tego ALT'ka? b.t.w. membrana szczelna na 100%