Treść opublikowana przez olusem
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
23 lata doświadczenia i pytasz po co się tarcze toczy
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Aby zlikwidować progi pozostałe po starych klockach. Toczenie pozwala na to aby nowy klocek idealnie przylegał cała powierzchnia. Jeżeli tarcza jest nie równa, akurat u mnie były równe, toczenie jest raczej niezbędne. Nie wiem skąd masz swoje informacje
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam jestem właśnie po zmianie klocków z ori na Ferodo Premier i szczerze polecam bardzo, dobra skuteczność hamowania i nie brudzą z tego co do tej pory zauważyłem. Przy zmianie samych klocków polecam odrazu przytoczyć tarcze wtedy mamy jeszcze lepsze efekty! Ponizej zdjęcia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dajcie jakiś namiar gdzie jeździcie na przeglądy w Warszawie.. Tak aby nie robili jakiś problemów, oczywiście z autem wszystko w porządku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Ładnie garaże podpisane
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Najlepszy kolor!
-
CZARNE B6 Avant 1.8T BFB S-line Kiera B8 RS6 320mm Android Ambient line
Ile płaciłeś za program w Kreator Mocy? Planuje też podziałać coś u siebie edit: już doczytałem A jakies korekty robisz po zmianie DP ?
-
Listwy Dekory LED
Witam czy posiada ktoś zdjęcia z montażu i mógłby się nimi podzielić jak ułożyć taśmę led tak aby światło było jednolite (bądź zdjąłby dekor z drzwi i cyknął jakieś foto) ? Chciałbym przykleić taśmę do boczków u góry bo z tego co przeczytałem w wątku większość tak robi.
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Czekam na zdjęcia z grillem.. całe auto super się prezentuje Graty !
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Piękne auto A co do kiery zostaje u dołu RS 5 ? Jest na to jakiś pomysł.. ?
-
Siłownia
Co do spalaczy to nie są złe wszystko zależy od składu, który polecam sprawdzić przed zakupem. Są takie które działają pobudzająco, czyli coś zblizonego do przedtreningówki. Im bardziej intensywny trening tym więcej spalonych kalorii natomiast na redukcję polecam ujemny bilans kaloryczne w diecie bo to podstawa, bez tego nawet 2h cardio/interwałow nic nie da
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Jeśli chodzi o Postojówki to dostałem informację od Tomnika że nie ma już modułów zastępujących żarówki postojowe H6W, czyli tych które szły w lampach z ori xenonem.
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Witam na jaką szerokość taśmy lotka była montowana oryginalnie? Tak żeby idealnie mieściła się taśma w zagłębieniu.
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Witam ma ktoś pomysł jak to rozebrać? Czy ten dekielek będzie pasował do gałki ori z a3?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Kierownicę i gałkę też potraktowałeś cleanerem i odżywka Gliptone? Nie jest śliska od tego?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 1.8T w wersji S-Line. Często korzystam z waszej wiedzy oraz doświadczenia podczas użytkowania mojego Audi które posiadam od 3miesięcy. Pozdrawiam i życzę Wszystkim bezawaryjnej jazdy