Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

olusem

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez olusem

  1. 23 lata doświadczenia i pytasz po co się tarcze toczy
  2. Aby zlikwidować progi pozostałe po starych klockach. Toczenie pozwala na to aby nowy klocek idealnie przylegał cała powierzchnia. Jeżeli tarcza jest nie równa, akurat u mnie były równe, toczenie jest raczej niezbędne. Nie wiem skąd masz swoje informacje
  3. Witam jestem właśnie po zmianie klocków z ori na Ferodo Premier i szczerze polecam bardzo, dobra skuteczność hamowania i nie brudzą z tego co do tej pory zauważyłem. Przy zmianie samych klocków polecam odrazu przytoczyć tarcze wtedy mamy jeszcze lepsze efekty! Ponizej zdjęcia
  4. Dajcie jakiś namiar gdzie jeździcie na przeglądy w Warszawie.. Tak aby nie robili jakiś problemów, oczywiście z autem wszystko w porządku
  5. Witamy Ładnie garaże podpisane
  6. Witamy w klubie
  7. Witamy Najlepszy kolor!
  8. Ile płaciłeś za program w Kreator Mocy? Planuje też podziałać coś u siebie edit: już doczytałem A jakies korekty robisz po zmianie DP ?
  9. olusem odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Witam czy posiada ktoś zdjęcia z montażu i mógłby się nimi podzielić jak ułożyć taśmę led tak aby światło było jednolite (bądź zdjąłby dekor z drzwi i cyknął jakieś foto) ? Chciałbym przykleić taśmę do boczków u góry bo z tego co przeczytałem w wątku większość tak robi.
  10. Czekam na zdjęcia z grillem.. całe auto super się prezentuje Graty !
  11. Piękne auto A co do kiery zostaje u dołu RS 5 ? Jest na to jakiś pomysł.. ?
  12. olusem odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Co do spalaczy to nie są złe wszystko zależy od składu, który polecam sprawdzić przed zakupem. Są takie które działają pobudzająco, czyli coś zblizonego do przedtreningówki. Im bardziej intensywny trening tym więcej spalonych kalorii natomiast na redukcję polecam ujemny bilans kaloryczne w diecie bo to podstawa, bez tego nawet 2h cardio/interwałow nic nie da
  13. Jeśli chodzi o Postojówki to dostałem informację od Tomnika że nie ma już modułów zastępujących żarówki postojowe H6W, czyli tych które szły w lampach z ori xenonem.
  14. Witam na jaką szerokość taśmy lotka była montowana oryginalnie? Tak żeby idealnie mieściła się taśma w zagłębieniu.
  15. Witam ma ktoś pomysł jak to rozebrać? Czy ten dekielek będzie pasował do gałki ori z a3?
  16. Kierownicę i gałkę też potraktowałeś cleanerem i odżywka Gliptone? Nie jest śliska od tego?
  17. Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 1.8T w wersji S-Line. Często korzystam z waszej wiedzy oraz doświadczenia podczas użytkowania mojego Audi które posiadam od 3miesięcy. Pozdrawiam i życzę Wszystkim bezawaryjnej jazdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.