Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osiollekk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Osiollekk

  1. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, u tunera był wyjęty kat i na zrobionym na nim szablonie uspawany DP
  2. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak zdjąć te cholerne listwy nad szybami?
  3. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeżeli szukasz do wersji USA czyli CPMB, to z tego co kojarze, to te gotowe od turboworks albo kolegi z forum (chyba Toman) niestety nie będą pasować. U nas jest delikatnie inaczej niż w EU...
  4. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Robiłem swapa hamulców na 356 z a6, i pytanie czym się różnią te 2tłoki od tych pod 380mm?
  5. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja w polifcie mam na tyle 19x8.5 i ET27 przy h&r -20mm i jakby się uparł to jeszcze 5mm dołoży, ale na przód to już taki max wg mnie et29
  6. To jak Panowie, 230x550x65 od FMIC spokojnie ogarnie 350KM w 2.0tfsi? Jest już cały wydech a będzie jeszcze hybryda z IHI, a nie chce niepotrzebnie zwiększać objętości układu.
  7. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, tak na szybko, bo podobnych tematów jest masa - ile dmuchnąć w koło 235/35 R19? Felga 8.5 cala jakby co...
  8. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  9. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja niedawno wsadziłem Ispiri FFR1. Wg mnie elegancko wygląda
  10. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, ojciec ma volvo xc60 i potrzebuje jakis program diagnostyczny z kablem. Pomoże ktoś?
  11. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lata ktoś na 19x9,5 przy ET jakoś 25-28? Prosiłbym o jakieś zdjęcie jak to siedzi na przodzie. Hugo, wstawisz fotki ? Twoim 20x10 i ET40 będzie jeszcze 5-8mm brakowało do setu jak wyżej, więc już by było widać co nieco
  12. Możesz wrzucić fotki jeszcze raz?
  13. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, grill do polifta ale bez miejsca na rejestracje, ktoś coś?
  14. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A dlaczego resetujesz?
  15. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś może Japan Racingi jr21? potrzebuje jakieś zdjęcia tej felgi od wewnątrz, konkretnie oznaczeń. Mam jakieś na oku i nie wiem czy czasem nie podróbki...
  16. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podpowie mi ktoś na co najlepiej wymienić przedliftowe lampy w B5? obecne się już do niczego nie nadają - pourywane zaczepy, brak połowy odbłyśnika, nic nie widać... Nie wiem czy soczewki z polifta, czy jakieś nowe zwykłe ale zamiennik? Pomoze ktoś? Najważniejsze żeby jak najlepiej to świeciło
  17. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy przy Quattro musze mieć przód i tył taką samą szerokość czy spokojnie może być 8,5" i 9,5"?
  18. Osiollekk odpowiedział(a) na Osqr temat w Audi A4 B8
    Mam teraz DP 2.75cala, a w zasadzie to polowe wydechu 2.75, do tego druga polowa z eski (2x 54mm), No i słychać to pierdnięcie przy zmianie, jeżeli ciśniesz do końca nie wiem jak z zewnątrz, jako obserwator, by to bulo slychac ale w srodku nawet przy grającym radio sie usłyszy
  19. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobra chłopy, nie bylo pytania, macie racje w 100 % - dziecinada. Zdjąlem emblematy z tylu i mi wystarczy aaa, i nie takie od razu 2.0 tdi! Zewnętrzny pakiet sline, moc 280km na ron98 i oryginal wydech z eski
  20. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chce sobie wrzucić w sline grill znaczek s4, zamiast quattro. Pytanie czy brać jakąś podróbkę z allegro czy oryginał? I czy OEM zamontuje się bez ściągania zderzaka i czy bedzie pasowal do mojego grila?
  21. Osiollekk odpowiedział(a) na lordneos temat w 2.0TFSI
    Ja mam 72tys. U mnie od 35tys. Olej wymieniam co 9-10tys. Do następnej wymiany zjeżdża mi na MMI gdzies do połowy, może nawet nie. Wiec jak narazie jest tak jak powinno
  22. Osiollekk odpowiedział(a) na lordneos temat w 2.0TFSI
    Ale pierscienie Na tłokach chyba poprawione?
  23. Osiollekk odpowiedział(a) na lordneos temat w 2.0TFSI
    Mam CPMB i zero problemu z olejem. Auto super. czym sie różni cpma od CPMB?
  24. Mam zestaw 320mm tlok 57mm z b8 polift, pytanie czy podejdzie to do b5? Pytam, bo set warty 100zł a mam od 2 tyg b5 na dojazdy do pracy i może bym sobie to zmienił
  25. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś się orientuje czy może jakimś cudem hamulce przód 320mm od polifta podejdą do b5?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.