Treść opublikowana przez Osiollekk
-
B8 TrOOOOp
Tak, u tunera był wyjęty kat i na zrobionym na nim szablonie uspawany DP
-
B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Jeżeli szukasz do wersji USA czyli CPMB, to z tego co kojarze, to te gotowe od turboworks albo kolegi z forum (chyba Toman) niestety nie będą pasować. U nas jest delikatnie inaczej niż w EU...
-
B8 TrOOOOp
Robiłem swapa hamulców na 356 z a6, i pytanie czym się różnią te 2tłoki od tych pod 380mm?
-
B8 TrOOOOp
Ja w polifcie mam na tyle 19x8.5 i ET27 przy h&r -20mm i jakby się uparł to jeszcze 5mm dołoży, ale na przód to już taki max wg mnie et29
-
Stage I vs Stage II w A4 B8 2.0 TFSI
To jak Panowie, 230x550x65 od FMIC spokojnie ogarnie 350KM w 2.0tfsi? Jest już cały wydech a będzie jeszcze hybryda z IHI, a nie chce niepotrzebnie zwiększać objętości układu.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, tak na szybko, bo podobnych tematów jest masa - ile dmuchnąć w koło 235/35 R19? Felga 8.5 cala jakby co...
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Ja niedawno wsadziłem Ispiri FFR1. Wg mnie elegancko wygląda- B8 TrOOOOp
Panowie, ojciec ma volvo xc60 i potrzebuje jakis program diagnostyczny z kablem. Pomoże ktoś?- B8 TrOOOOp
Lata ktoś na 19x9,5 przy ET jakoś 25-28? Prosiłbym o jakieś zdjęcie jak to siedzi na przodzie. Hugo, wstawisz fotki ? Twoim 20x10 i ET40 będzie jeszcze 5-8mm brakowało do setu jak wyżej, więc już by było widać co nieco- Jakie Końcówki wydechu
Możesz wrzucić fotki jeszcze raz?- B8 TrOOOOp
Panowie, grill do polifta ale bez miejsca na rejestracje, ktoś coś?- B8 TrOOOOp
A dlaczego resetujesz?- B8 TrOOOOp
Ma ktoś może Japan Racingi jr21? potrzebuje jakieś zdjęcia tej felgi od wewnątrz, konkretnie oznaczeń. Mam jakieś na oku i nie wiem czy czasem nie podróbki...- B8 TrOOOOp
Podpowie mi ktoś na co najlepiej wymienić przedliftowe lampy w B5? obecne się już do niczego nie nadają - pourywane zaczepy, brak połowy odbłyśnika, nic nie widać... Nie wiem czy soczewki z polifta, czy jakieś nowe zwykłe ale zamiennik? Pomoze ktoś? Najważniejsze żeby jak najlepiej to świeciło- B8 TrOOOOp
Czy przy Quattro musze mieć przód i tył taką samą szerokość czy spokojnie może być 8,5" i 9,5"?- "DSG Farts" w tiptronicu
Mam teraz DP 2.75cala, a w zasadzie to polowe wydechu 2.75, do tego druga polowa z eski (2x 54mm), No i słychać to pierdnięcie przy zmianie, jeżeli ciśniesz do końca nie wiem jak z zewnątrz, jako obserwator, by to bulo slychac ale w srodku nawet przy grającym radio sie usłyszy- B8 TrOOOOp
Dobra chłopy, nie bylo pytania, macie racje w 100 % - dziecinada. Zdjąlem emblematy z tylu i mi wystarczy aaa, i nie takie od razu 2.0 tdi! Zewnętrzny pakiet sline, moc 280km na ron98 i oryginal wydech z eski- B8 TrOOOOp
Chce sobie wrzucić w sline grill znaczek s4, zamiast quattro. Pytanie czy brać jakąś podróbkę z allegro czy oryginał? I czy OEM zamontuje się bez ściągania zderzaka i czy bedzie pasowal do mojego grila?- 2.0T USA jaka MOC ?
Ja mam 72tys. U mnie od 35tys. Olej wymieniam co 9-10tys. Do następnej wymiany zjeżdża mi na MMI gdzies do połowy, może nawet nie. Wiec jak narazie jest tak jak powinno- 2.0T USA jaka MOC ?
Ale pierscienie Na tłokach chyba poprawione?- 2.0T USA jaka MOC ?
Mam CPMB i zero problemu z olejem. Auto super. czym sie różni cpma od CPMB?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam zestaw 320mm tlok 57mm z b8 polift, pytanie czy podejdzie to do b5? Pytam, bo set warty 100zł a mam od 2 tyg b5 na dojazdy do pracy i może bym sobie to zmienił- B8 TrOOOOp
Ktoś się orientuje czy może jakimś cudem hamulce przód 320mm od polifta podejdą do b5? - B8 TrOOOOp