Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osiollekk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Osiollekk

  1. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Etka Online też to ma?
  2. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wyjaśnisz mi jak?
  3. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Da sie w ETCE wpisać nr części i dojść od czego to jest i co to jest?
  4. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś wie czy w 8hp55 robi się adaptacje po wymianie oleju? Jak tak to jak?
  5. Dwa dni temu babka wjechała mi hakiem w tylny zderzak. Szkoda zgłoszona do PZU i przyznali mi odszkodowanie z OC sprawcy. Fotka uszkodzeń na końcu. Raczej niewielkie ale zderzak i dokładka zakwalifikowane do wymiany, tak twierdził przynajmniej gość który proponował 1200zł, po oględzinach online. Oczywiście odmówiłem i dzisiaj odwiedził mnie rzeczoznawca który przysłał kosztorys z kwotą 1250... Nie do końca rozumiem tą wycene, ale chyba zderzak jest policzony jako zamiennik POLCAR (razem 350zl - netto, gdzie ASO chce 2600+malowanie), dokładka z AUDI ale nie do mojej wersji, za 150zl (ASO moja dokładka 700) i lakierowane nowego zderzaka 400zl - stawka rg 55zł... Kosztorys wkleję na końcu. Na dniach podjadę do ASO po oficjalny kosztorys z pieczątką, na kwotę 3500 + malowanie. Czekam na oficjalne stanowisko PZU z numerem, od którego będę mógł się odwołać, ale prosiłbym o jakiś wzór, z podstawami prawnymi na które mogę się powołać itd. Jestem cienki w redagowaniu takich dokumentów Sprawę chciałbym załatwić nie wstawiając auta do warsztatu czy ASO (w ostateczności ASO bezgotówkowo), bo po pierwsze nie ufam mechanikom a po drugie chciałbym przy okazji zmienić dokładkę na 4 rury wydechowe, a nie 2, jak jest teraz. Z góry dziękuję za pomoc. Dokument z ogledzin (kosztorys) (3).pdf
  6. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Panowie za pomoc. Zawsze zanim coś zrobie w aucie to dużo czytam ale też nie biore wszystkiego za pewnik tak czy inaczej będę kładł dokładkę z esy poliftowej i wydech też wleci od tego. Jednak bardziej mi sie podoba niż 2 rury jak w 3tdi i pewnie zrobie na tym y-pipie - zawsze będą miały luźniej te spaliny, jak będą 2 rury. a jeszcze może się ktoś orientuje, jak się naprawia zderzaki? Chodzi mi o takie male wgniecenie z jakimś pęknięciem. Robią to jakimś klejem/szpachlą? Żeby wyprowadzić powierzchnie? Czy jak? Warto to robić czy lepiej szukać innego zderzaka?
  7. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hehe myślałem ale nie wiem czy wydech z 3 litrów nie będzie źle wpływał na silnik... tzn. zwiększy spalanie (bo ktoś pisal na forum o tym) będzie za głośno, bo chyba nie ma środkowego (też czytałem gdzieś) albo moc spadnie ? A po drugie to już mi sie całkiem podoba ten od esy także wpadnie ta dokładka i caly wydech od niej, na 4 dzidy, i będzie miodzio. Tylko się zastanawiam, jak połączyć jedną rure od 2.0t z dwoma z tej eski...
  8. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    - ZDERZAK POLIFT S4 1. . 2. - ZDERZAK S4 przed liftem 1. 2.
  9. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spójrz na to zdjęcie wyżej, które wstawiłem - inaczej wygląda tamten dyfuzor...
  10. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko, że to przedlift
  11. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niech mi ktoś potwierdzi... poliftowa eska ma tylko jeden dyfuzor? Zna ktoś numer? a ten z „rekinkami” jest od przedlifta?
  12. Jak połączyłeś wydech z s4 z silnikiem? Chodzi mi o przejście z 2 rury na 1, która wychodzi od turbo...
  13. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jeszcze pytanie, do kogo uderzyć na forum jakbym chciał nowy zderzak czy dokładkę z ASO? Najtaniej
  14. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Twój widzialem - kozak Te od eski tak średnio mi się podobają. Zobacze jeszcze jaki będzie wydech, bo są od 3.0tdi, na dwie rury po obu stronach z plastrem miodu, więc może to
  15. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie są dyfry do polifta na 4 rury? I prosiłbym o numer zderzaka poliftowego, ten z plastrem miodu. Kobita mi wjechała w tyłek na parkingu więc przy okazji trzeba zrobić małą podmiankę
  16. To jest jakoś mierzalne np przez vcds?
  17. Jaki koszt części + robota?
  18. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też to wczoraj znalazłem no i nr jest inny...
  19. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jesteś w stanie mi sprawdzić czy te NGK to właśnie takie?
  20. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy do mojego 2.0tfsi 2014r CPMB (czyli USA) świece to np NGK pfr7s8eg??? Vin WAUBFAFL1EN033336 Pytam bo po 10tys cofa mi zapłon i zaczynam myśleć czy trafiłem trefny komplet czy co...
  21. Turboworks pasuje p&p? Dajcie znać, bo nie wiem czy zamawiać czy tuner ma mi spawać...
  22. W piątek zmieniam olej w skrzyni - kupiłem cały zestaw z ZF (olej, uszczelka, filtr i śruby). Decyzja, że zmieniam sam, bo przy 65tys przebiegu nie ma sensu wymieniać calutkiego tj. dynamicznie. Druga sprawa, to co z tym rozrządem? Łańcuch dożywotni czy trzeba to ruszać? Kiedy najlepiej wg. Audi i kiedy wg. Użytkowników?
  23. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pierwszy mój automat i tak samo pierwsza wymiana w automacie pisz tutaj, będzie potem łatwiej odtworzyć
  24. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, w przyszłym miesiącu będę wymieniał olej w tipie 8hp55, chce to zrobić sam i mam kilka pytań. 1. Jak sprawdzić temp oleju podczas wymiany? Vcds? 2. Skąd mam wiedzieć czy mam chłodniczkę oleju przekładniowego? 3. „Wybrać pozycję P, R i D. Włączyć ręcznie D1 i D2. Każdorazowo utrzymywać bieg przez 10s.” Mam tylko wybrać bieg i trzymać na hamulcu czy koła muszą się kręcić? Pytam bo mam tylko kanał, i nie wiem czy kombinować coś z kobyłkami? Zestaw kupie oryginał ZF, ze śrubami, wsio wsio. Klucz dynamo też mam.
  25. WAUBFAFL1EN033336 Spójrz od razu proszę co tam jest za turbo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.