Treść opublikowana przez Osiollekk
-
Wymiana listew na czarne w sedanie
Tak, ale zeby okleic to trzeba sciagac listwy. A to sie wiaze z wycinaniem szyby... jak z ta guma? Wydaje sie sposob nie inwazyjny. Pytanie, czy skuteczny i jak trwaly?
-
Launch control - skrzynia ZF8 (USA)
Panowie, mam a4 2014r z USA, skrzynia oczywiscie nie DSG a 8stopniowa ZF. Pytani, czy jest szansa włączyć jakoś LC? Moze jakieś kodowanie?
-
Launch Control w skrzyni S-tronic
Może u mnie to wina skrzyni zf? 8biegowa USA? Może jest jakieś kodowanie, żeby włączyć LC?
-
Tip Tronic 8 stopniowy
Ktoś coś? Bo też mam tą skrzynie (8biegowa zf USA) i nie moge zrobić LC ???
-
Wymiana listew na czarne w sedanie
odkopuje, ale może ktoś dokonał tego u siebie?
-
Wymiana tylnej kanapy na rozkładaną sedan
Jakiś orientacyjny koszt takiej zabawy?
-
fis i pomiar spalania
Tak też myślałem. Dopiero dzisiaj zakodowałem sobie Drive Select, i tam w trybie Eco, na wyświetlaczu zamiast D, albo S, jest E, i skrzynia i silnik faktycznie inaczej pracują.
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
ooo no to musze zmienić klona. Jest ktoś na forum, kto mi w tym pomoże?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Kurde, dlaczego w bajt 8, mam tylko bit 3 dostepny??? Tylko jedna opcja?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Ale właśnie chodzi o to, jak sprawdzić co z tego mam? SpPortowy dyfer quattro? raczej nie mam Magnetyczne zawieszenie? chyba też nie Ale ten dynamic steering? może mam... QZ7 zamiast servotronica jest, więc może akurat ten bit moge włączyć?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
WRC, mam polifta, 2014r w Q, i chce sobie włączyć Drive Select, ale nie jestem pewny tych bajtów... Jakby ktoś mi wytłumaczył jak sprawdzić czy mam te trzy "mechanizmy"? Jakieś kody wyposażenia może? Bo rozumiem, że moge zostawić te bity na 0, ale Drive Select nie będzie wtedy na maxa funkcjonalny, jakby miał coś z tego wyposażenia.
-
Launch Control w skrzyni S-tronic
Nie mam nawet :/
-
fis i pomiar spalania
Czyli jak przelece na manetce na ekran z zielonym paskiem, jak zdjecie wyzej, to wlacza mi sie tryb eco? Tak jak w przypadku drive select?
-
Launch Control w skrzyni S-tronic
Panowie, mam a4 2.0 tfsi z 2014r, dsg ale bez drive select, i nie moge zrobić tego startu. Czy esp klikniete raz, czy przytrzymane i calkowicie wylaczone, to i tak samochod delikatnie wstaje, więc nie jest to LC... Wszystko zgodnie z indtrukcja, rozgrzane auto, kiera prosto, hamulec do konca w podloge, skrzynia na S. Auto z USA. Co może być nie tak albo co jeszcze zrobić?
-
Kiedy poprawili problem z braniem oleju w Audi A4 B8 2.0 TFSI 211 KM?
No ale czy w ogole zrobili cos takiego?
-
Kiedy poprawili problem z braniem oleju w Audi A4 B8 2.0 TFSI 211 KM?
Panowie, bo nie moge znaleźć konkretnej odpowiedzi, kiedy poprawili te silniki? Tzn kiedy zażegnali problem z niedopracowanymi pierścieniami, i co za tym idzie, brania dużych ilości oleju? gdzies ktoś pytał, że od 2012r, gdzieś ktoś mówi, że dopiero te nowsze siliniko 224KM, a gdzieś, że końcówka roku 2011, ale to zależy od daty produkcji silnikia a nie samochodu. i czy da sie to jakoś szybko sprawdzić, przed zakupem auta.
-
Problem z czujnikiem temperatury spalin
Sonda lambda to nie przypadkiem czujnik temperatury spalin? poczytaj o tym bledzie gdzies w internecie. Ale jak dla mnie to wymieniales czujnik nr 2. Nr 1 to G507, nr2 to G506, nr to G527.
-
Problem z czujnikiem temperatury spalin
a czy czujnik pierwszy to nie jest czasem ten przed turbo? Bo masz trzy? U mnie w BRD, czyli "poprzednik" CAHA (chyba moge tak nazwać), nr 1 to czujnik przed turbo, nr 2 pomiędzy turbo a dpf, a nr 3 za dpf'em. A ten który wskazałeś wygląda jakby wchodził w dpf, ale domyślam się, że jest ostatni...
-
[TURBO] BRD->CAHA
Czekamy na jakieś dane
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
No tylko pytanie czy tam też jest turbo KKK, takie jak w brd? Może zrób logi, jak to turbo pompuje, wstaw i wtedy będzie dokładnie wiadomo jak wygląda sprawa. Ten Twoj tuner co na to mowil?
-
2.0 TDI 170km słaby od dolnego momęntu obrotowego
No to fajnie wyszlo zdrowy motor. jak masz wykres z hamowni to podeslin prosze na pw. Chetnie spojrze jak to sie uklada
-
Zawieszenie 1BE a felga 19cali w B7
Mogłbyś wysłać mi na pw jakis link do takich podkladek? Mam 1be, 18cali i wlasnie chcialbym zrownac ten przod z tylem
-
2.0 TDI 170km słaby od dolnego momęntu obrotowego
To jest podejrzanie dobry wynik dpf i egr są jeszcze? Jakiegoś DP może masz wstawionego? Wtryski po regeneracji? Turbo hybryda? To też bardzo bardzo wcześnie... Wrzuciłbyś jakiś wykres
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
Też gdzieś czytałem, że większość brd może mieć problem ze wstawaniem, właśnie z uwagi na geometrie, ale chodziło konkretnie o fizyczne umiejscowienie gruchy. Że jest ona przykręcana do turba śrubami i właśnie na nich może być delikatnie przestawiona itd. Poza tym widać, że gościu chyba nie zna tej turbiny za dobrze, bo w brd jest stwrowanie podciśnieniem. Więc pisze o Twoim przypadku ogólnikowo! Jak na moje oko, to po prostu chcą złapać klienta. W skrócie „przyjedź Pan, a na pewno coś poradzimy”
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
Kurde, a jakies wtryski z innego auta? Czy innych siemensow jest jak na lekarstwo i nie ma takiej opcji?