Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osiollekk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Osiollekk

  1. Kolejne pytanie o czytanie tych schematów, na przykładzie podłączenia pod stacyjkę. Rozumiem, że z modułu haka (J345) pin5 do kostki stacyjki (D) pin6 idzie czarny kabelek (sw=black) o przekroju 0,5mm2/4,0mm2. Nie wiem czy dobrze rozumiem to przejście z 0,5 na 4,0mm2 w punkcie A2... "Positive connection (15), in dash panel wiring harness" -> "Połączenie plusów (15), w wiązce deski rozdzielczej" - czyli mam kabelek 0,5mm2 który ciągnę od modułu haka wpiąć w kostkę stacyjki razem z kablem 4mm2, jako jeden pin 6? A ta wartość w nawiasie "(15)"? Co oznacza? Nr wiązki?
  2. Panowie, kilka pytań. 1. Jakiego przekroju kable mam puścić przez całe auto? - Do skrzynki bezpieczników w miejsce nr 27 bezpiecznik 30A - Do stacyjki - Do czujnika pedału hamulca - Pin 9 stały + z bezpiecznika 77 2. Czy na pinie 9 musi być dołożony bezpiecznik termiczny czy wystarczy zwykły 30A? 3. Czy zasilanie ze stacyjki zamiast z kostki od stacyjki mogę wziąć ze skrzynki bezpieczników z miejsca 5 albo 7? I jak już to brać przed bezpiecznikiem czy za nim?
  3. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakiej firmy dać górne wahacze na przód?
  4. Czyli na 120tys kolejna wymiana? Ta moja ZF8 wymaga jakiejś adaptacji po wymianie?
  5. Dev, też mam CPMB, wymieniałem statycznie przy 60tys km, teraz mam 110tys, kiedy znowu wymieniać? W dyfrze/torsenie nie wymieniać?
  6. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś poleci w okolicy Łodzi warsztat który wyważy mi porządnie koła? Tylko na prawdę porządnie, bo przy większych prędkościach trzęsie budą i cgce wykluczyć koła…
  7. Można uaktualnić soft? Co i jak?
  8. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tyłu kojarzę na 100%. A jeżeli mam spręzyny -40mm, to odchyłki i bazowe wartości są jak dla standardowego auta czy tutaj trzeba wybrać, że np zawiecha 1BE albo jak dla S4, żeby się zbliżyć do serii?
  9. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, co się reguluje przy geometrii zawieszenia w polifcie w quattro? Przód pochylenie i zbieżność a tył tylko pochylenie? Chce uniknąć sytuacji, że pojade na badanie i gość mi powie, że jest źle ale nic nie zrobią bo np na tyle nie ma regulacji…
  10. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam wrzucone sprężyny H&R, chyba -40mm, i jak się zrobiło chłodniej to przy pracy amortyzatora coś mi skrzypi z tyłu… obstawiam te gumy pod sprężynami. Poratuje mnie ktoś jakimś linkiem albo nr nowych? Musze to wymienić bo mnie cholera trafi
  11. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobierze mi ktoś świeczki do gruza? Tanie Do a4 b5 1.6, kod chyba ADP -> WAUZZZ8DZVA033703
  12. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gotowe kity widziałem i wg mnie szkoda na to czasu, bo tak jak kolega wyżej napisał - silikon i do poprawek. Chodzi mi o takie szczególy, jak np brak przetłoczenia na końcu rury, który lepiej trzyma silikon, czy to nie jest problem, albo czy musze gdzieś wkładać łącznik antywibracyjny, czy robić na silikonach fmic czy może jakieś tańsze z innej firmy, czy umiejscowienie mapsensora ma duże znaczenie...
  13. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jakieś rady, na co uważać przy robieniu takiego orurowania pod nowy ic? Widze to tak, że kupuje 7 kolanek, 1mb rury, do tego 4 proste silikony i opaski, i spawam TIGiem do kupy. I tyle? A i jeszcze gniazdo pod mapsensor.
  14. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powiecie mi co to jest za część w której siedzi map sensor? To jest tylko rozbudowana plastikowa rura łącząca jeden wąż z drugim?
  15. Ktoś podpowie ile i jakiej kwasówki potrzebuje, żeby pospawać orurowanie pod ic 550x230x65 dla 2.0tfsi? Polift CPMB
  16. Dlaczego nie przerabiać oryginalnej IHI? Wydajność okolice 350KM, koszt 2-3tys, w zależności czy Perun czy nie, i bez problemu z montażem...
  17. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wrzuci mi ktoś nr mojej IHI? WAUBFAFL1EN033336
  18. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ogarnie ktoś z forum jakiegoś klona do diagnostyki VOLVO?
  19. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A samemu 3g+ się przerobi na EU? Już się w sumie przyzwyczaiłem, ale jak samemu by się ogarnęło to coś bym porezał
  20. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam polifta bez PDC i grill ma zaślepki w tym miejscu, a właściwie, to jednej już nie ma, bo jakimś cudem wyleciała... da się to gdzieś dokupić? Jest jakiś nr?
  21. Mam QZ7 i po zmianie w byte 8 bit 4 na 1, wywala mi błąd z Active Steering. Dzisiaj to wykoduje i sprawdze czy błąd nadal będzie. Dam znać.
  22. Miałem od nowości Varte 110Ah, z naklejką z nr BEM i tym drugim, teraz kupiłem tak samo Varte 110Ah, i co mam wpisać w vcdsa żeby było poprawnie? Kod BEM ten sam i dalej 10 ostatnich znaków z nr seryjnego wypalonego na obudowie? Tam jest najpierw 9 znaków, potem 4, i niżej 6 znaków. Tylko, że to mi się nie zgadza z seryjnym aku - nr z naklejki z 10 znakami z nr seryjnego, chyba, że nie musi?
  23. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Idealnie to siedzi 8,5 cala z ET 27
  24. Ravenol SSL 0w40 zamiast Motula X-Max - lepiej czy gorzej, do 2.0tfsi 2014r?
  25. Osiollekk odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sam malowałem dokładke z listwą od zderzaka z s’ki i cholernie ciężko jest zrzucić chrom z tego plastiku... mi się nie udało, a próbowałem różną gradacją. Cała dokładka wyszła idealnie i trzyma się bez zarzutu ale lakier z chromowanej listewki zaczął schodzić po 2miesiącach i po każdym myciu na bezdotyku było tylko gorzej - skończyło się na folii. Także nie jest to taka prosta sprawa do końca z tym malowaniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.