Treść opublikowana przez Gab73
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Po prostu nie wiem na co zwracać uwagę przy wymianie gdybym choć raz to robił z kimś to pewnie sam bym to zrobił a skoro nie jestem pewny odpuszczam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Sam się troche boję robić haulce nigdy tego nie widziałem jak to robić
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Akurat hamulce wolę dać zrobić mechanikowi mniej stresu
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tylko że kupić u niego ,on powiedział że jak coś to da części ,trzeba znaleźć inego mechanika
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Piszę tylko jak jest pewnie chciał mi wcisnąć ATE
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Piszę tylko co mi pokazywał nie specjalnie sie tym tarczom przyglądałe ,za ATE do przodu wysokonawęglane powiedział same tarcze 750 zł to nie jest tanio TRW 50 zł taniej ,a gdzie tył i klocki miałem kupować od ciebie Lewian Zimmermanny i klocki ferodo to mnie przestraszył i teraz mam mętlik w głowie a zaciski leżą i czekają na wymiane
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nie zrobiłem były to tarcze nawiercane ,dlatego troche się boję tych tarcz i pytam o Textary Dev czy miałeś styczność z tymi tarczami? bo cenowo wychodzą drożej jak Zimmermann
-
BFB Problem z turbo
Co zrobisz nawet taki mechanik bardzo zachwalany na forum powiedział {trzeba było diesla kupić bo benzynowe ta od 2000r VAG robił paście } a z kolei gość od tuningu który to zdianozował przepływkę mówi że on osobiście z lat 2002-2012 diesle to tylko Fiat lub PSA by kupił co jeden to inna opinia
-
BFB Problem z turbo
Witam po wymianie napinacza auto ożyło lecz nadal turbina dawała raz 0,4 raz 0,6 barjazdziłem do mechaników nie któży chcieli by wymieniać cały silnik aż gazownik pokierował mnie do gościa od chip tuningu ten sprawdził wrzystko i okazało się że przepływomierz walnięty po wymianie auto chodzi jak trzeba pozdrawiam
-
Zmienna Faza Rozrzadu
Witam miałem podobny problem raz turbina ładowała 0,6 raz 0,4 raz od 2tyś następnym razem przy 2,5 tyś się wyłączała mechanicy wymienili turbo dalej to samo aż gazownik wysłał mnie do gościa od chipowania po sprawdzeniu wyszło że przepływomierz padł po wymianie na nowy nie to auto ,chcesz sprawdzić przepływomierz najprościej go dłącz po prostu wypnij i zobaczysz czy będzie zmiana pozdrawiam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam co myślicie o tarczach i klockach TEXTAR podobno idą do BMW na pierwszy montaż ,kiedyś miałem takie w Xantii wytrzymały około 100tyś nie zwichrowało ich .Będe robił swap na 320/288 i zastanawiam się jakie tarcze i klocki kolega z forum poleca Zimmermany i Ferodo pytałem mechanika pokazał mi Zimmermany które właśnie wysyłał do reklamacji pękły odradzał mi ich polecał z kolei Polskie Rotingery HP albo Textary bo ATE i TRW cena kosmos pozdrawiam z góry dziękuję za opinie
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam Dev w jakiej cenie miał byś komplet tarcz z klockami dobrej jakości do 320/288
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam mam 312/255 chciał bym zmienić na 320/288 i pytanie tylne zaciski ma znaczenie jeżeli kupię bez quattro ,niektórzy na allegro wystawiają że quattro proszę o pomoc pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Witam mam Pirelli p7 225/45/17 zrobiłem na tych oponach około 4tyś km i mogę powiedzieć że są super bardzo ciche auto prowadzi się na nich jak przyklejone do drogi na mokrym też dobre do tej pory opony o podobnym trzymaniu jakie kiedyś miałem to Dunlop SP Sport01 ale ich już nie produkują bo bym je pewnie kupił ale Pirelli są super
-
Modyfikacja lamp przednich
Witam próbowałem u siebie zrobić coś podobnego i kupiłem na allegro coś takiego http://allegro.pl/swiatla-dzienne-flex-led-drl-super-white-12wat-i6348949419.html#imglayer przestrzegam innych przed kupowaniem tego badziewia może i ładnie wygląda ale z odległości 1m z dalsza nic nie widać za słabe diody w nocy jeszcze by uszło ale używani tego jako światło do jazdy dziennej odpada tak jak i kierunek Pozdrawiam
- BFB Problem z turbo
-
Spryskiwacze bez xenonów
Policja nie odpuści bo mają parcie na mandaty większość policjantów nie ma zielonego pojęcia o budowie auta pamiętam kiedyś dawno temu miałem malucha który w oryginale nie posiadał światła cofania policjant chciał zabrać mi dowód za brak ja mu na to że skoro ktoś w Polsce wydał homologację na takie auto to dlaczego mi chce zabrać dowód kazał mi podłączyć lampę ale tłumaczę mu że ten typ nie ma nawet czegoś takiego jak włącznik tego światła to mi powiedział abym zrobił sobie włącznik w kabinie i ręcznie włączał ale dowód zostawił czasami trzeba im długo tłumaczyć
-
BFB Problem z turbo
Na logi w najbliższym czasie nie mam szans jestem za granicą a auto w Polsce żona jeździ dziś była u mechanika i następny stały błąd czujnik położenia wału ,mechanik skasował błędy i kazał 2 dni pojeżdzić jeżeli wróci błąd będzie wymieniał czujnik ,a na temad turbiny po przejechaniu autem powiedział że dla niego to zawór upustowy w turbinie czy jak się on tam nazywa puszcza ciśnienie ale najpierw musi dojść do ładu z elektryką czyli czujnikami o odkryć co padło Witam po wymianie łańcuszka i napinacza auto ożyło ,łańcuszek był luźny i napinacz walnięty poprzedni właściciel nie dbał o olej i pewnie przez to padło
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam co myślicie o firmie Rotinger czy ktoś jeździł na tarczach tej firmy znalazłem coś takiego proszę o opinię http://allegro.pl/tarcze-rotinger-hp-klocki-audi-a4-b7-312mm-i6491555384.html#imglayer
-
Propozycje części instalacji gazowej - proszę o opinie
Nie spamuj z tym BRC sąsiad kupił Seata z 4 letnią instalacją brc w tej chwili rzygać my się chce tą instalacją jak zadałem mu pytanie że może założę do swojego to chciał mnie pobić powiedział mi że serwis po gwarancyjny poniżej krytyki PANOWIE montażyści na przegląd umawiają terminy ponad miesiąc a jak zaczęła się psuć jeden do drugiego odsyła ceny części to z kosmosu wzięte pewnie do 6 generacji tańsze Zapomniałem dopisać że po 2 latach wywalił tą świetną instalację BRC z auta i założył Staga reduktor i wtryski AC i jest mega zadowolony
-
Polecane opony zimowe
Dla mnie najgorszy nokian będzie lepszy niż topowy michelin miałem to coś tylko alpin 3 i z doświadczenia opona bardzo śliska przy citroenie xantii z silnikiem 2,0 hdi 109km przy raptownym dodaniu gazu na mokrym asfalcie w dodatniej temperaturze zrywa przyczepność jak letnie dunlopy na śniegu opony po przejechaniu 60kkm miały 8mm sprzedałem je handlarzowi aż się ślinił jak je zobaczył powiedział że michały to najleprze opony dla Ukraińców dla których nie liczy się bezpieczeństwo tylko wytrzymałość opony i lans bo Michelin
-
Spryskiwacze bez xenonów
Witam ja zada m pytanie inne czy jest możliwe żeby auto miało xenony bez sprykiwaczy bo widziałem kilka takich na allegro i jaki orientacyjnie byłby koszt zamiany zwykłych na xwnon
-
BFB Problem z turbo
Ok rozumiem podjadę do mechanika żeby sprawdzić muszę kupić uszczelkę pytanie czy jechać do serwisu po ori czy zamiennik będzie ok ,i czy przez przestawione wałki turbina może tak kiepsko pracować czy szukać winy w turbie
-
BFB Problem z turbo
To znaczy ? Jakięś 2000 km w tył była wymiana paska po zakupie auta przed wymianą było podobnie z nierówną pracą na wolnych ale turbo pracowało w całym zakresie obrotów