Treść opublikowana przez XV 1900
-
domek w zakopanym i okolice
Ja nie byłem ale znajomi zachwyceni http://www.chalupkipodgiewontem.pl/index.html
-
Antena Lte.
LPG też nie mozna używać w benzyniakach i licz się z tym ze może przyjść pismo z Dozoru Technicznego że używasz tego bez ichnich zezwoleń
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Oczywiście że się da ja mam tak zrobione lecz należy zrobić Jailbreak i można wtedy zrobić z iPhonem co się chce
-
kupno kamerki samochodowej
Może ta jest coś warta, ma ktoś taką?https://yi.pl/yi-dash-camera/?gclid=CKbz2pSXgdECFQw4GwodCZgHuQ
-
Felgi do a4 b7 18 czy 17
Na moje oko spróbuj 225/45/18 napewno będzie lepiej wyglądało
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzięki endriuu za info.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
OK. Dzięki więc 5l starczy. Zamówię ten EE LONGLIFE 5W40 a jeszcze jaki filter?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie mam dpf (chyba). Leje Millersa do kijanki benzynowej i jest OK. Jaki konkretnie ten Millers i ile wchodzi oleju do mojego silnika?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam. Pokazuje mi że za 100km. mam serwis i nie wiem jaki olej wybrać i ile? Silnik 2.0 diesel BRE 140KM. 169kkm.
-
Jaki telewizor 50" lub więcej
Co myślicie o tym modelu Samsung UE60J6150
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
To nie troska o Twoje dane a o Twoją baterie Jeśli masz Jailbreak to możesz zainstalować 3G Unrestriction i możesz aktualizować wszystko przez sieć 3G lub LTE
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Ja nie mogę przekroczyć 8l/100 km. raczej też nie mam lekkiej nogi Na autostradzie 180 kmh na tempomacie i po mieście i nigdy nie przekroczyłem 8 litrów. Wszystko zapisuje w Motostat
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Jaki uchwyt do telefonu?
Ja mam taki (biały) i jestem bardzo zadowolony z OSO przysawka mega mocno trzyma
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Tak masz pewnie starego iPhone 4 w szufladzie i porównujesz go do szajsunga 7s ale pewnie i tak iP4 lepiej działa nisz 7s Bo kuzyn miał, kuzynka, szwagier ciotki mojego drugiego męża a w realu nawet w ręku nie trzymał iPhone
-
zakup laptopa
Ja mam właśnie MBAir i5 8GB 128 i jestem bardzo zadowolony. Początek był troszkę trudny po przesiadce z Windowsa ale po kilku dniach jak poznałem system jest super. Bateria jest cudowna, klawiatura i gładzik też. Jak będziesz kupował nowy sprzęt nie daj się namówić na myszkę bo i tak jej nie będziesz używał. Napewno jeśli kupisz MBA to będziesz zadowolony i nie zmienisz go tak często jak inne laptopy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Mam Audi A4 B7 kombi 2.0 traktor 140 KM. Kiedyś miałem A6 i po niej inne wozidła jednak wróciłem do OOOO Pozdrawiam wszystkich
-
Pierwszy iphone - 6s?
iPhone 6s jest najlepszy cały system jest super i bardzo intuicyjny Nie rozumiem narzekań że iPhone jest drogi przecież Samsung S7 też jest drogi i myślę że warto dołożyć te 200zł i kupić iPhone a po roku napewno nie straci się tak dużo przy odsprzedaniu.