Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

XV 1900

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez XV 1900

  1. Ja nie byłem ale znajomi zachwyceni http://www.chalupkipodgiewontem.pl/index.html
  2. LPG też nie mozna używać w benzyniakach i licz się z tym ze może przyjść pismo z Dozoru Technicznego że używasz tego bez ichnich zezwoleń
  3. Oczywiście że się da ja mam tak zrobione lecz należy zrobić Jailbreak i można wtedy zrobić z iPhonem co się chce
  4. Może ta jest coś warta, ma ktoś taką?https://yi.pl/yi-dash-camera/?gclid=CKbz2pSXgdECFQw4GwodCZgHuQ
  5. Na moje oko spróbuj 225/45/18 napewno będzie lepiej wyglądało
  6. Dzięki endriuu za info.
  7. OK. Dzięki więc 5l starczy. Zamówię ten EE LONGLIFE 5W40 a jeszcze jaki filter?
  8. Nie mam dpf (chyba). Leje Millersa do kijanki benzynowej i jest OK. Jaki konkretnie ten Millers i ile wchodzi oleju do mojego silnika?
  9. Witam. Pokazuje mi że za 100km. mam serwis i nie wiem jaki olej wybrać i ile? Silnik 2.0 diesel BRE 140KM. 169kkm.
  10. Co myślicie o tym modelu Samsung UE60J6150
  11. To nie troska o Twoje dane a o Twoją baterie Jeśli masz Jailbreak to możesz zainstalować 3G Unrestriction i możesz aktualizować wszystko przez sieć 3G lub LTE
  12. Ja nie mogę przekroczyć 8l/100 km. raczej też nie mam lekkiej nogi Na autostradzie 180 kmh na tempomacie i po mieście i nigdy nie przekroczyłem 8 litrów. Wszystko zapisuje w Motostat
  13. Ja mam taki (biały) i jestem bardzo zadowolony z OSO przysawka mega mocno trzyma
  14. Tak masz pewnie starego iPhone 4 w szufladzie i porównujesz go do szajsunga 7s ale pewnie i tak iP4 lepiej działa nisz 7s Bo kuzyn miał, kuzynka, szwagier ciotki mojego drugiego męża a w realu nawet w ręku nie trzymał iPhone
  15. Ja mam właśnie MBAir i5 8GB 128 i jestem bardzo zadowolony. Początek był troszkę trudny po przesiadce z Windowsa ale po kilku dniach jak poznałem system jest super. Bateria jest cudowna, klawiatura i gładzik też. Jak będziesz kupował nowy sprzęt nie daj się namówić na myszkę bo i tak jej nie będziesz używał. Napewno jeśli kupisz MBA to będziesz zadowolony i nie zmienisz go tak często jak inne laptopy.
  16. Cześć Mam Audi A4 B7 kombi 2.0 traktor 140 KM. Kiedyś miałem A6 i po niej inne wozidła jednak wróciłem do OOOO Pozdrawiam wszystkich
  17. iPhone 6s jest najlepszy cały system jest super i bardzo intuicyjny Nie rozumiem narzekań że iPhone jest drogi przecież Samsung S7 też jest drogi i myślę że warto dołożyć te 200zł i kupić iPhone a po roku napewno nie straci się tak dużo przy odsprzedaniu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.