Treść opublikowana przez grabson765
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
jutro raczej nie bede wsiadac do samochodu mam takie pytanie gdyz to moje pierwsze logi i chodzi mi o probe dynamiczna znaczy wybieram grupe wciskam "go" nastepnie "log" i teraz mam pedal w podloge ?? czy dopiero jak wcisne start?? moze troche blache pytanie ale jednak sie zapytam
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
mialem zrobic 003 008 i 011 ale przez przypadek zamaist 011 zrobilem 013 a ze bylem juz w domu a zarz sylwester to nie chialem juz wracac poprawiac
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
Witam przed chwila zmienilem filtr powietrza i zalogowalem grupy 003 i 008 ktore chyba dotycza przeplywki i z tego co widze to chyba nie pomoglo zbytnio ta wymiana bo jest tak jaa bylo wczesniej podejrzewam ze trzeba bedzie sie zajac czyszczeniem przeplywki ale najpier doprowadze termike samochodu do normalnej bo moze tu jest problem teraz wiadomo swieta sylwester i nie ma za bardzo kiedy tego zrobic ale wrzuce te 2 grupy do oceny fachowcom
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
nie jest ok, bo zobacz ile czau trzeba, żeby dobić od 1500 do 4500 rpm... słaba dynamika pompa wtryskowa podcieka, może tu leży problem, już sam zgłupiałem a może sprzęgło się kończy, wysoko już bierze hmmm moje AHU potrzebuje 15s a 1z to prawie to samo
-
Ile jest warta.... ?
bo wszytskich obchodzi tylko cena padaka normalnie
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
jak dla mnie to pewnie filtr powietrza jest do wymiany i kat mogl sie po 300tys troche przytkac jak myslicie ??
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
dolot jest ok bo nic nie dymi czy to w jezdzie czy na jalowym nawet na 5tys obrotow zero najmniejszego dymu sam sie dziwie jak na 300tys przebiegu
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
60km przed logami zrobilem termostat napewno do wymiany olej zmienie po swietach bo juz 10tys filtry zmieniane 20tys temu wiec po swietach tez zmieniam
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
Prosze o analize logow:) to moje pierwsze logi wiec jesli jest cos nie tak to powiedzcie a ja poprawie:) nie moglem zrobic logow grupy 000 i bs chyba nie mam zarejestrowanego vaga;/ ale moze cos o tych logach co zrobilem da sie cos powiedziecchce wiedziec czy wszytsko z silnikiem ok. na vagu pokazalo 0 bledow. silnik chodzi wedlug mnie super nie dymi nawet na max bucie 5tys obrotow zero najmniejszego dymu przyszpieszenie wszytsko ok ale chce wiedziec jak to na kompie wyglada. z tego co widze to termostat do wymiany a reszta to nie wiem... to powiedzcie koledzy zdrowe te moje AHU ?
-
Strefa Śmiechu
http://www.wrzuta.pl/film/1a5u0VVor0/wiejski_tjuning-125p-pokaz_mozliwosci to sie nazywa rozrywka
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
jechaliśmy 220 przez kilkanaście minut i zjechał z autostrady, ja też byłem w szoku jak mi koleś starym clio mrugał żebym zjechał na prawy pas ja to tez duzo rzeczy widzialem i tez w szoku bylem ale takiego starego clio i 220.... to dopiero cos
-
[ALL] Samochody z Angli
Tylko na motocyklach sie nie znam i wogole ogolnie wole 4 kolka wiec mysle jak to z tymi anglikami jest bo znajomych troche w angli mam wiec cos na czesci tanio by sie znalazlo tylko jak to pozniej z tym wszytskim w polsce jest chodzi o przepisy i wogole zeby jakie podatki i kary mnie nie pozjadaly bo wiadomo polska chory kraj....
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
clio? niezly kozak z niego a tak z ciekawosci udalo sie wyprzedzic ?? ten wyczyn trzeba docenic bo po autostradzie kazdy potrafi jezdzic sam robilem pare razy 800-500km za raz to doszlo jobla dostac ale przynajmniej spac sie nie chce jak na autostradzie
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
Jesli watek juz byl prosze o usuniecie Wiec zaczne powrot z Belgii 1700km oczywiscie zero problemow Anglie tez a4 zwiedzila ale to tylko 800km wyszlo lacznie wycieczka oczywiscie takze zero problemow
-
[ALL] Samochody z Angli
troche czytalem ale dowiedzialem sie z takich wazniejszych rzeczy ze nawet jak sie sprowadza na czesci rozbitego anglika to i tak trzeba akcyze zaplacici bo mozna za to za kratki trafic.... a jeszcze jena sprawa jesli np sprowadze takiego anglika oplace akcyze i nie bede nic wiecej robic tylko sprzedam czesci to czy wtedy nie bede jakis podatkow placic ?? i co zrobic pozniej z taka gola rama ?? [br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 00:53_________________________________________________http://unfallwagen.net/porady/pozostale/22/ w sumie chyba gra nie warta swieczki jesli chodzi o legalne sprowadzenie.... ale koncowka obiecujaca gdzies rozebrane w szopie albo warsztacie
-
[ALL] Samochody z Angli
czemu problem jest w wiesc go do Polski ??
-
[ALL] Samochody z Angli
Witam moje pytanie jest odnosnie samochod z Anglii. Np moge zrobic cos takiego jak kupic samochod w Angli i np sprzedac go na czesci a sama rame pociac i na zlom ?? :> czy moga byc jakie problemu z takim rozwiazaniem?? nie beda mnie scigac zadne urzedy i wogole ?? bo wiadomo chodzi kupic wziac z niego co trzeba no i samochod jakby znika wtedy co o tym myslicie dobrze kombinuje ?? bo czytalem ze nie ktorzy oplacaja akcyze i wogole za te samochody ale to chyba tylko wtedy kiedy idzie samochod na przekladne i potem jezdzi dalej po drogach warto sie w cos takiego bawic czy raczej nie ??
-
Niemieckie przebiegi
przeciez to normalne ze najtansze samochody zawsze maja najmniejsze przebiegi i oczywiscie wszytsko udokumentoewane ksizaki serwisowe i wogole tip top
-
Za takie przebiegi powini karać
Polska rzeczywistosc
-
Ceny paliwa marzec 2026
teraz ceny paliw moga sie ludziom podobac pamietam jak jeszcze w lipcu tankowalem ON na orlenie po 4.99 masakra normalnie a teraz to sie rozumie
-
Za takie przebiegi powini karać
najgorsze to ze przebieg udokumentowny i ksiazka serwisowa.... wole nie widziec tej ksiazki
-
Ceny paliwa marzec 2026
Augustow Orlen ON 3.67 30gr drozej niz w bialymstoku a niby 80km roznicy w odleglosci :gwizdanie:
-
Za takie przebiegi powini karać
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7269294 gdzie tu 131tys.....?? mieszek gorzej wyglada niz u mnie przy 300tys.... takich handlarzy karac trzeba
-
Ceny paliwa marzec 2026
wczoraj Białystok Orlen ON 3.37 dzis zapewne kilka groszy znowu taniej
-
Ciekwe
Paronoja..............