Treść opublikowana przez grabson765
-
Ceny paliwa marzec 2026
czyli niedlugo kierownice w turbinie beda do czyszczenia
-
Strefa Śmiechu
oj było chyba 3 razy sorki wczesniej nie widzialem tego a ze ciekawe to wrzucilem
-
Strefa Śmiechu
- [ALL B5] Opony do a4-ki
nie ten dzial .....ale felgi ladne- [ALL B5] Borygo + Petrygo
w serwisie sprzedaja tylko g12 +- [B5 1Z] Skrzynia - wymienić czy remontować ?
tez bym szukal dobrej uzywki bo synchronizatory to drogi interes..- [ALL B5] Borygo + Petrygo
mozesz mieszac ale czy nie lepiej wymienic to co masz zalane teraz w ukladzie chlodzenia na g12 + ??koszt nie jest duzy 1.5l koncentratu kosztuje 34zl w serwisie a 2 opakowania wystarcza ... zmieszane z woda destylowana i masz zalane to co powinno byc w audi a nie jakies wynalazli borygo bo to dobre jest do traktorow a petrygo z tego co sie orientuje to kosztuje jakos 40zl za 5l a to malo czyli jeszcze za 10zl bedzie trzeba litra kupic wedlug mnie to pozorno oszczednosc...- [C5 2,5TDI AFB] Proszę o analize logów
mozna pomyslec nad wymiana termostatu albo auto niedogrzane... turbo przeladowywuje chyba ale z tym to do bardziej kumatych- [B6 AVF] Proszę o analizę logów
termostat do wymiany masz albo samochod nie dogrzany a reszte to powiedza bardziej kumaci- [B5 AHU] Proszę o analizę logów
dodaje 003bs egr ok??- [B5 AHU] Proszę o analizę logów
dopiero zobaczylem ze 003BS cos nie wyszlo uklad jest szczelny gdyz nie dymi nawet na max butowaniu najmniejszego dymka nie pusci wiec zostaje ten zawor upustowy... a mozliwe zeby on sam sie przestawil?? w sumie zebym nie robil logow to nawet nie wiedzialbym ze jest jakis niedoladowanie gdyz furka smiga az milo ale widocznie moze jeszcze lepiej a ten kat to musze ustawic juz wiem czemu tam palil jak byly mrozy... [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 16:59_________________________________________________a jak uklad wtryskowy i korekcje? sa ok?- [B5 AHU] Proszę o analizę logów
witam wymienilem olej filtry termostat i plyn chlodniczy. teraz temperatura wyglada ok ale jest nadal niedoladowanie czyli bedzie sie trzeba przeplywka zajac na poczatek?? dobrze kombinuje?? zastanawia mnie w grupie 000 normlanej 2 kolumna czy za bardzo te wartosci nie skacza?? egr sprawny ?? tam gdzie grupy sie pokrywaja to pierwsze sa normalne statyczne pozniej BS a na koniec dynamiczne.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
takze polecam kolege dzika- [B5 1Z] Turbosprezarka a olej mineralny?
320tys polsyntetyk od wymiany do wymiany zero dolewek ubylo moze 2milimetry na bagnecie- gość z forum Toyoty kupił sobie A4 -parę cytatów
dla mnie licza sie 3 marki AUDI VW BMW zadne tam japonskie wynalazki mi nie podchodza... ale rozni ludzie rozne gusta...- [B5 AFN] Prosze o analizę logów
kiedy przycinaja sie kierownice w turbo?? wtedy jak jezdzi sie z niskimi obrotami silnika??- [ALL B7] Jakie obroty powinno się trzymać dla ekonomicznej jazdy ?
czyli do jakich obrotow trzeba jezdzic w miescie zeby nie zapchac kierownic???- [B5 AJM] Co dzieje się w układzie chłodzenia ?
glupoty piszesz- [ALL B5] Jaką audiolke kupić ?
http://www.moto.allegro.pl/item524504080_audi_a4_1_8_t_super_stan_super_cena.html kapitalny remont silnika po 176tys kilometrow ?? :polew:- [B5 AJM] Co dzieje się w układzie chłodzenia ?
u mnie jest tak samo na postoju jesli nawiew jest na 1 jest ok wlacze na 2 i temperatura spada do 70stopni jakos i u znajomych widzialem tak samo czyli to normalne jak to mowia ten typ tak ma- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
polecam kolege nastepnym razem oliwa napewno bedzie u niego zakupiona- [ALL B5] Poziom oleju
bo ostatnio wymienilem olej i jak sprawdzilem na zimnym silniku to jest do tego zalamania nad kropkami a na rozgrzanym silniku jest max kropek i mechanik powiedzial zeby tak zostawic wlane zostalo 3.8 litra czyli tyle i musialo byc olej tez sciekal do konca bo juz nic po za malymi kropelkami od czasu do czasu nic nie lecialo filtr takze wymieniony... zostawic tak jka jest ??- [ALL B5] Poziom oleju
czyli pole zakropkowane to jest posrodku a max to jest do tego zalamania na bagnecie nad tym polem ??- [B7 BLB] Dwukrotnie wymieniane pompowtryskiwacze (historia auta)
moze poprzedni wlasciciel lal bio paliwo i temu padaly ?- [ALL B5] Poziom oleju
witam poziom oleju powinien byc do konca pola zakropkowanego ?? czy do tego zalamania nad tym polem zakropkowanym?? - [ALL B5] Opony do a4-ki