Treść opublikowana przez grabson765
-
Niemieckie przebiegi
nie chodzi mi o ksiazke serwisowa bo to oczywiste ze da sie podrobic a ten certyfikat przebiegu jest wprowadzany do bazy przy kazdym przegladzie jutro wkleje jak to wyglada
-
[B5 AJL] Od czego zacząć mody 1.8T AJL ?
racja
-
[ALL] Akcyza z eurotaxu
zawsze 200zl w kieszeni zostanie czyli teraz jak sie sprowadzi samochod to bedzie wazny przeglad zagraniczny do konca jego trwania??
-
Niemieckie przebiegi
link nieaktywny... jesli jest to samochod z belgii i ma ten certyfikat kilometrow tzw. car pass to jest cos taki cos ze przy kazdej kontroli technicznej jest wpisywany tam stan licznika pojazdu.... i dodam ze tego dokumentu nie da sie podrobic
-
Ceny paliwa marzec 2026
Białystok Orlen ON 3.43 nie dawno tankowalem to mi sie zaczyna podobac
-
Laweta-jazda bez uprawnień i konsekwencje
passat wół od czarnej roboty
-
Laweta-jazda bez uprawnień i konsekwencje
wszytsko mozna kolega kupil w niemczech opla frontere jadac do polski na autostradzie w niemczech poszla uszczelka pod glowica... jakos dogadal sie z kims zeby go na lawecie do polski wwiozl i potem pojechal do domu i wrocil z kolega seatem starym 1.6 benzyna i holowali przez cala polske ponad 800km tego opla masakra i sie udalo dojechac bez przygod heh 2 kumpel holowal poloneza 500km i tez bez przygot tylko trzeba bylo sie zmienic co 100km za kolkiem poloneza bo zero hamulcow prawie bo silnik nie odpalal... ja bym na twoim miejscu zastanowil sie nad holowaniem sam bylem holowany 100km i nie bylo zle
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
nie przepuscilem pieszego na pasach gdzie pieszy wchodzil zlewej strony i byl moze 5 metrow od samochodu bo byla szeroka droga i z przyzwyczajenia chcialem przed nim przejechac... byla juz chyba 35min ale na koniec powiedzial ze dobrze jezdze
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
wiem wiem chodzilo mi o predkosci jakimi teraz jezdze [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 22:45_________________________________________________prawko zdane :decayed: niestety dopiero za 2 razem ale sie udalo mam juz nauczke do konca zycia.......
-
Ceny paliwa marzec 2026
Białystok Orlen ON 3.59
-
Strefa Śmiechu
:polew: :polew: ach te Polskie myszy :polew:
-
[ALL] Takie ładne Audi było...
naprawic i sprzedac jako bezwypadkowa
-
[ALL] Pomoc o wsparcie dla córki jednego z klubowiczy VU w petycji do NFZ
podpisane
-
[ALL] Akcyza z eurotaxu
u mnie kolega bmw e36 na umowie bylo 100euro przeszlo i zaplacil 12zl akcyzy o ile sie nie myle a oplata skarbowa wynosi 17zl :decayed:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 18:24_________________________________________________ i duzo wyszlo akcyzy u Ciebie z tego eurotaxu?
-
[ALL] Akcyza z eurotaxu
aha moze to tak ceny z eurotaxu biora do nowszych samochod bo np w moim przypadku chodzilo o 1998 rok... wiec moze tam juz odchylenia sa wieksze i juz daja cene z umowy bo w sumie i tak duzo wiecej nie zarobia najwiecej pewnie chodzi o te nowsze samochody gdzie z akcyzy mozna wiecej zakosic
-
[ALL] Akcyza z eurotaxu
a duzo ceny z tego erotaxu odbiegaja w ktoras strone w porownaniu do rynkowej ceny?
-
[ALL] Akcyza z eurotaxu
witam. wiem ze w lipcu wszedly w zycie przepisy ze akcyza bedzie naliczana z ceny branej z eurotaxu ale puki co jeszcze ani ja ani znajomi sie z tym nie spotkali... fakt ze ceny na umowach byly mniejsze prawie o polowe ale nie bylo nigdy zadnych problemow oczywiscie mowie o wojewodztwie podlaskim a jak jest w innych wojewodztwach??
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
ja passatem w sedanie silnik afn prosta droga autostrada 210km/h licznikowe
-
Auto zabrali mi na parking policyjny
moje nie tylko tak z ciekawosci sie zapytalem bo nigdy nic nie wiadomo....
-
Auto zabrali mi na parking policyjny
ktos moze wie ile kosztuje jedna doba na parkingu policyjnym ??
-
Szyba, kamyk, gwiadka....
tak jak wczoraj moj kolega mowi ze bedzie walczyc o odszkodowanie od miasta za to ze mu tlumik odpadl na jakies dziurze fakt faktem ze policja przyjechala spisali protokol i policjan mowi zeby dostac odszkodowanie to musi usunac ten znak co stoi wczesniej o ograniczeniu do 40 tak mu policjan poradzial hehe ale ja mysle ze i tak nic nie dostanie i tylko przez 3 tygodnie nie bedzie miec samochodu puki sprawa sie nie wyjasni ludzie chyba nie maja co robic zaczynaja juz wydziwiac ja bym sobie nawet nie zawracal glowy i tracil nerwow przy szybie albo tlumiku wedlug mnie strata czasu...
-
Szyba, kamyk, gwiadka....
według mnie nie ma w tym żadnej winy kierowcy ciężarówki...nie masz co kombinowac
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
trzeba bedzie ze 2 razy L sie przejedhac dla przypomnienia wszytskiego... i w sumie jesli pojade takjka trzeba to nawet zeby chcial mnie uwalic to i tak nie bedzie mogl :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 23:33_________________________________________________no i kontynuujac moj watek... w czwartek zdaje egzamin czyli 20 listopada mam nadzieje ze sie uda a puki co miasto 60km/h a po za 100km/h i z przepisami zeby nie stwazac powodow do zatrzymania...
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
zdecydowalem sie na unidena 520 teraz tylko musze zobaczyc jakie ceny tego radio i anten sa w bialymstoku i czy ceny za bardzo nie odbiegaja od tych z allegro
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
zatrzymywac sie na strzalce i pomaranczowym uwazac na ciagle i podwojne ciagle linie i predkosc :gwizdanie: 45km/h