Treść opublikowana przez grabson765
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
niby czlowiek tyle kilometrow zrobil (40-50tys) jezdzil po pol europy ale jakis zlych nawykow sie nauczyl wiec roznie to moze byc trzeba bedzie sie skupic i 2 rece na kierownicy trzymac
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
ja zbytnio sie nie znam wiec sie nie wypowiem ja raczej bym chcial cos znlezc do 400zl razem z antena wiec chyba z tym unidetem by sie chyba udalo. czy jednak myslicie zeby zwiekszyc budzet...?? jak tak to do ilu ?? to moze jeszcze cos bym wyskrobal ale ciezko bedzie a radyjko w mojej obecnej sytuacji bardzo by mi bylo pomocne
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
teraz zostalo tylko dobry sklep w Białymstoku znalezc i jechac kupowac i montowac zestaw pewnie bedzie taki jak w tym pierwszym linku wydaje sie mi dobry po przeczytaniu forum cb:) moze ktos moze jakis dobry sklep polecic?
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
powiem tak prawko oddalem do starostwa zeby dowiedziec sie co moge dalej wyszlo ze moge robic prawko od nowa. juz mam kurs zrobiony wiecie w jakim sensie teraz czekam na egzamin tylko prawdopodobnie w listopadzie moze jak dobrze pojdzie to jakos niedlugo jak jakis termin sie znajdzie to mnie upchna szybciej bo jak narzie to koniec listopada puki co cb radio bedzie kupione oczywiscie podczac akcji znicz samochod nie ruszany heh mam pytanie do osob ktore zdawaly 2 raz egzamin jak to jest egzaminatorzy mocno staraja sie zeby oblac ?? najbardziej to ja chyba sie obawiam testow i luku bo jakos passatem b5 w kombi nie tak latwo zrobic
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
możesz tylko że Polacy są na 28 kanale http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=930 http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=336 troche stare te artykuly ale jesli nic sie nie zmienilo i dobrze zrozumialem moge norm;lanie jezdzic na cb uniden tylko ze w polsce na 19 kanale a za granica zeby pogadac z polakami musze na 28 przelaczyc?? dobrze zrozumialem?
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
piechol: czytalem te watki... ale najbardziej mi chodzi o ta homologacje i jak jest z tym cb radem za granica i te am / fm i czy sa problemy z ustawienem cb radio po zakupieniu i czy to jest bardzo skaplikowane.. czyli o taka wypowiedz jak wyzej Cytuj ze od czasu do czadu jezdze za granice dokładnie Niemcy Belgia Holandia strony tongue4 i ciekawi mnie jak to sie ma ta homologacja za granica tez jest wymagana czy jak to jest ?? i jeszcze wyczytalem cos o modulacji AM i FM radio musi mieć multistandart czyli am i fm a kar za to nie będzie a ubot tego niema czyli moge jezdzic z unidem za granice?? bez konsekwencji?? tonajbardzije mnie interesuje bo polska to wiadomo jak to jest a z niemcami nie ma zartow i z jaka cena musze sie liczyc chca kupic gdzies na miejscu cb?? powiedzmy te uniden z antena presidenta
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
Na poczatku zaznacze ze w tym temacie jestem zielony ale jestem zmuszony kupic cb... Poczytalem troche forum i poszukalem na allegro i z tego co widze ludzie polecaja Uniden PRO 520XL ale czytalem ze te radia nie maja homologacji i przy komtroli grozi za to mandat 1000zl bodajrze?? w sumiemi by to nie przeszkadzalo tylko sek w tym ze od czasu do czadu jezdze za granice dokladnie niemcy belgia holandiatamte strony i ciekawi mnie jak to sie ma ta homologacja za granica tez jest wymagana czy jak to jest ?? i jeszcze wyczytalem cos o modulacji AM i FM i podobno za granica chyba nie jest dozwolone Am ?? o ile sie nie myle a w razie kontroli co mi grozi?? to tyle odnosnie radyjka. o antenach tez poczytalem i chyba PRESIDENT MISSOURI jest polecana. zaznaczam ze czesto jezdze w trasie. do mista mi raczej cb nie potrzebne no chyba ze to bedzie warszawa i jeszcze jedno czy w ustawianiu radyjka zeby dobrze odbieralo potrzeba jakies wiekszej filozofii? bo ja zielony w tym temacie i jka myslicie poradze sobie z tym?? znalazlem cos takiego na allegro http://www.allegro.pl/item470236858_uniden_pro_520_xl_antena_president_missouri.html co o tym myslicie ?? czy moze nie zawracac glowy allegro i podjechac do sklepu i kupic i zeby mi wszytsko poustawiali?? oczywiscie z allegro wyjdzie taniej dzieki z gory za pomoc i ewentualne linki do czegos ciekawego na allegro
-
[ALL B5] jak zamontowac glosniki na tylnej polce
osobiscie uwazam ze nie montuje sie glosnikow w tylna polke bo to mija sie z celem... :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam wszytskim wlasnie patrze przez okno i widze ze w samochodzie zostaly skradzione kolpaki... :blink:normalnie brak slow rozumiem zeby to byly jakies super kolpaki w ladnym stanie a nie ubrudzone w smole(jazda po swiezej drodze) i porysowane. dobrze ze kola zostaly
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=a56Se27v0aE&feature=related :polew:
-
nasze hobby / co lubimy
siatkowka
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
z imprez wlasnie wrocilem oj ciezko ...
-
[B5] Wymiana sprzęgła - jakie to są koszty ?
mi tez padlo sprzeglo na skrzyzowaniu tylko ze do domu inaczej jak na holowaniu nie dalo rady dojechac... koszty napisal kolega wyzej fakt ze troche roboty przy wymianie jest
-
[B5 AVV] Pasek rozrządu - czy musze zmieniać ?
zmieniaj szkoda ryzykowac
-
[ALL] Stukanie na wysokich obrotach
wlasnie tez obstawiam przeguby... bo teraz po wymianie na wysokich obrotach tak jakby lepije sie wkreca i moze przeguby nie daja rady jutro je sprawdze... co do wymiany to raczej jest wszytsko ok robil to swoj czlowiek mechanik z moja pomoca wiec wszystko wiem co i jak bylo zrobione a mechanik juz troche siedzi w skrzyniach biegor roznego typu:) obstawiam raczej przeguby ze juz na wykaczeniu bede musial ostrozne jezdzic do wymiany bo juz raz mnie holowali do domu przez sprzeglo 80km :gwizdanie:
-
[ALL] Stukanie na wysokich obrotach
witam mama nastepujacy problem po wymianie sprzegla np jak jade na 2 biegu na wysokich obrotach tak ponad 3000obrotow przy szybkim przyspieszaniu to sluchac takie stukanie jakby ze skrzyni albo moze przeguby ?? wczesniej tego nie bylo i dodam ze przeguby czasem na skreconych wczesniej stukaly czasem. wiec co najprawdopodobniej jest do wymiany?? a moze sprzeglo jest cos zle wymienione ?? w czym moze tkwic problem ?? dzieki za pomoc
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
zdaje sie tylko
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
niezly wynik w czasach swietnosci tez tyle potrafilem niestety to dawno bylo teraz polecam Tyskie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
bedzie na zbyciu tylko ze sklepu najpierw musi przyjechac
-
Wrocław Zachodnia.. Wybijanie szyb..
takiego to bym tym kluczem po lbie napierdo...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nie spimy tylko po browarki lecimy :>
-
Wymiana oleju szkodzi ?
kolega slyszal od ludzi z Castrolu ze wymiana oleju to sciema ale poziomu zawsze trzeba pilnowac. ale ile w tym wszystkim prawdy to nie wiadomo ja tam wole zmienic
-
który producent aut jest taki pomysłowy?
ale sie usmialem
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
bialy albo niebieski czerwony tez nie glupi
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
juz chyba wszyscy spia ?