Treść opublikowana przez grabson765
-
Kto płaci za szkody na mieniu, gdy nieletni i pod wpływem prowadził auto.
wedlug mnie napewno beda musieli zaplacic rodzice... najepiej zapytac sie jakiegos prawnika ktory zna sie na prawie. osobiscie gdzies kiedys na forum u nas czytalem post kogos takiego i mowil ze za darmo udzieli takich drobnych porad dla klubowiczow ale namiarow nie mam na niego
-
test wiedzy o motoryzacji
zestaw 1 - 6pkt zestaw 2 - 9pkt zestaw 3 - 4pkt cieniutko cos
-
Czy najkorzystniej w serwisie?
tak. ja bym sie nie bawil w zadne kombinowanie tylko oddal auto do serwisu i mial dobrze wszytsko zrobione. no chyba ze masz jakiegos bardzo dobrego znajomego mechanika a ja bym wybral serwis...
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
do sadu nie dostane bo nie mam sadowego zakazu kierowania samochodem. odnosnie mojego statutu to prawo jazdy nie mam juz jutro jade do starostwa oddac heh ktos moze wie czy moge juz rozpoczac ponowny kurs?? czy jest jakis okres przejsciowy?? bo jak nie to jak dobrze pojdzie pod koniec miesiaca bedemiec egzamin
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
czyli najgorsza opcja wychodzi najgorzej ze prawo jazdy bylo moim praktycznie zrodlem utrzymania na studiach co radzicie mi teraz zrobic ??[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 19:19_________________________________________________ ale narazie poszedl dopiero wniosek o cofniecie czyli do momentu rozpatrzenia wychodzi ze mam jeszcze wazne te prawo jazdy??
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
ale zostane skierowany tylko na egzamin sprawdzajacy czy bede musial jeszcze raz kurs przechodzic ??
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
czyli prawa jazdy zabiora mi dopiero przy kontroli.... a u mnie jest tak ze punkty zebralem w pierwszym roku kiedy mialem prawo jazdy a teraz kiedy przyszlo pismo juz mam je dluzej czyli tak jakby bede sadzony jako ze mam oprowajazdy dluzej niz rok ?? i bede skierowany na egzamin sprawdzajacy ??
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
Przyszlo cos takiego:
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
Przyszlo poleconym a ja podpisalem nie wiedzailem pogole o co chodzi zaspany bylem obudzil mnie listonosz... i co bedzie ?? skieruja mnie na powtorny egzamin tylko?? bede mogl pisac odwolania o przedawnienie bo jednak pol roku ponad minelo?? czy to raczej nic nie pomoze??
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
Witam Mam problem gdyz dzis dostalem list od komendy wojewodzkiej policji i w tytule jest "wniosek o cofniecie uprawnien" oczywiscie chodzi o pkt karne prawko odebralem 06.06.2007r pierwsze pkt dostalem 05.10.2007r 6pkt nastepne 10.03.2008 8pkt i 17.04.2008 10pkt karnych ale ze to moj pierwszy rok kiedy odebralem prawo jazdy i wiedzialem co bedzie i przy tych 10pkt udalo mi sie dogadacd ze policjant nie wysle tych pkt gdzies tam dalej ale niesty wyslalal i dzis dnia 29.09.2008 przyszlo te pismo. i moje pytanie ?? co teraz bedzie ze mna dostane wezwanie na powtorny egzamin bo jednak dzis juz prawo jazdy mam 1.5roku prawie czy zostana mi zabrane i bede musial jeszcze raz kurs robic jezdzic L i wogole porazka jest. nie wiem co teraz bedzie praktycznie z samochodu nie wysiadam prze okrez1.5roku zrobilem cos w granicach 50tys km jezdzilem po polowie europy nawet po angli oj ciezko bylo heh a tutaj teraz taki zonk moze jest hjakis sposob na zachownie prawo jazdy ?? bo jednak te 6pkt kasuje sie za kilka dni poradzcie co moge zrobic ??
-
[B5 AHU] Jaki olej do mojego silnika?
zbliza sie wymiana oleju do mojego audi i mam problem bo nie wiem co wczesniej bylo lane ale ze auto jest sprowadzone to pewnie jakis polsyntetyk wiec teraz tez taki zaleje prosze o rady odnosnie producenta i normy dla mojego silnika. przebieg samochodu 190tys
-
[ALL] Mandat za obce tablice??
niemcy przysylaja do Polski zdjecia ciekawe czy polacy do niemiec tez ? hehe
-
[ALL] Mandat za obce tablice??
Tak przysylaja :)Ojciec mojego kolegi dostal zdjecie... przekroczyl predkosc na autostradzie skoda favorit ciekawe jak sie mu to udalo? :polew: pozadne pewnie ograniczenie bylo
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
Audi 8 miesiecy 18tys km w sumie lacznie rocznie cos kolo 40tys .... niezle jak na studenta
-
[B5 AHU] Błędy klimatronika
Bedziesz miec prawdopodobnie problem z silniczkami cieplo/zimno i sterujacego nawiewem. tez mam ten problem. w tym linku jest fotostory jak dostac sie do tych silniczkow http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wykrecenie_silniczka_klapy_centralnej_fotostory-t13920.0.html;msg166470#msg166470 u mnie czyli i u Ciebie jest troche inaczej jak na zdjeciach zeby odpiac ten niebieski kabelek musisz wyjac radio dostep do tych silniczkow ogolnie jets dobry jednak mi sie nie udalo gdzyz nie posiadam klucza do odkrecenia tych srobej i oto moje pytanie moze ktos wie jaki to jest ??
-
[B5 AHU] Blad 9.5
Mam jeden wyswietlacz. naciskasz i przytrzymujesz przycisk recykulacji i naciskasz + temp. znowu przytrzymujesz przycisk recyrkulacji i naciskac nawiew na szybe pojawia sie 1c i naciskasz przycick recurkulacji i jesli masz bledy to beda sie zmieniac pokolei jesli nie to bedziesz miec 0 http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html
-
[B5 AHU] Blad 9.5
Witam wszytskich. Mpje pytanie jest odnosnie bledu 9.5 na klimatroniku?? bo na forum o tym nic nie znalazlem
-
[ALL] Ubezpieczenie samochodu sprowadzonego
Osobiscie sie spotkalem z takim czyms jak ubezpieczenie zoltych (lub takze innych)tablic tranzytowych niemieckich np w PZU na miesiac. Czy to jest legalne ?? Bo dokladnie nie wiem. Wyczytalem cos w internecie ze grozi za to 500zl mandatu i 1pkt karny i laweta czasami? Jak to jest z tym Dokladnie. Moze ktos obeznany w tym temacie sie wypowie?
-
[B5 AHU] Kontrolka ABS
w tym problem ze jestem teraz za granica i nie mam gdzie sie podpiac czyszczenie tych czujnikow w ciemno moze cos pomoc ? jak tak to jak to zrobic?
-
[B5 AHU] Kontrolka ABS
Witam wszytskich Moj problem polega na tym ze kontrolka ABS ciagle sie pali W czym moze byc problem? Czujniki? Czy to moze cos glebszego? i jeszcze jak sie czysci taki czujnik i gdzie on dokladnie jest? Jakies foto bardzo by sie przydalo Dodam ze hamulce dobrze dzialaja klocki sa nowe Prosze o rady dziekuje
-
[B5 AHU] Błędy klimatronika
a czym najlepije jest przemyc i nasmarowac?? spirytusik bedzie dobry ? czy moze wd40 tez byc?
-
[B5 AHU] Błędy klimatronika
A jak naprawiles ta usterke? wyczytalem odnosnie tych bledow i sa to bledy silniczkow sterujacych nawiewem i temperatura zimno-cieplo jesli dobrze zrozumialem? juz sie dowiedzialem z forum gdzie sa te silniczki tylko mam jeszcze jedno pytanie jak sie je czysci ??
-
[B5 AHU] Błędy klimatronika
Witam wszyskich To moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc. Sprawdzalem bledy klimatronikiem i pokazuje mi takie: 11.5 13.7 15.5 i 9.7 lub 9.5. Dodam ze wiem co oznaczaja te bledy ale nie wiem jak je usunac bo pisze ze probowac programowo? Wiec czyli te bledy da sie tylko Vagiem usunac czy jest jeszcze inny sposob np gdzies pogrzebac heh?? :> Odnosnie klimatronika to nawiew dziala ladnie mrozi ale nie ma cieplego nawiewu ale z tego co wyczytalem na forum to bedzie wina nagrzewnicy. Czy moze ma to jakies powiazanie z tymi bledami?? Sorki ze nie uzywam ogonkow ale jestem za granica i nie mam tylko taka klawiature heh:tongue4: Z gory dzieki za kazda pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszytskiech Jestem Przemek i jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 TDI 99r po lifcie jak to mowia :> Chcialbym zasiegnac opini fachowcow zeby dobrze zadbac o swoja niunie