Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykjagoda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykjagoda

  1. Mam pytanie czy jest miejsce gdzieś w konsoli obok radia concert gdzieś żeby upchac taki wzmacniacz wymiary 18x7x4cm bo nie chce ciągnąć wiązki na tył ale gdzieś upchac blisko może tunel środkowy albo za wyświetlaczem?:) nie rozbieralem deski rozdzielczej i nie orientuje się co pod wszystkim:)
  2. Witam nie wymieniłem stany niby ok mały przebieg to odpuściłem:)
  3. Czemu seryjne 200mm z przodu zastąpić chcecie 165mm? Przecież to duża różnica. Ja myślę w tym roku skończyć projekt uprage concert tzn przód wymieniam na audison ap8 pasmo 34Hz skuteczność 93db plus tył focal r165s2 do tego wygluszenie drzwi i montaż wzmacniacza CLARION klasy d wymiary portfela:) 4x50w RMS myślę że już nie trzeba będzie subwoofera:)
  4. Witam chce zamontować taki mini wzmacniacz do radia concert. potrzebuję porady jak podciągnąć przewód plusowy. Napięcie 30a posiada Bezpiecznik tuż przy wzmacniaczu ale pasuje jakąś najbliższą opcje zasilania plus. minus wiadomo z masy to nie problem:) Gdzie mogę się wpiac żeby te 30a poboru nie było problemem?
  5. Panowie mając a4 b8 sedan radio concert posiada się kable wtyczkę taka jak tutaj z tyłu w bagażniku?
  6. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś na ten temat? czy kupując taki zestaw jest to rzeczywiście p&p bez przeróbek kabli czy dociagniecia dodatkowych grubszych przewodów?
  7. Wyszło ok w sumie nawet się trzyma po 24h ale miałobyc połysk Teraz po trasie na 245 oponach kolosalna różnica na plus w prowadzeniu:)
  8. Patrykjagoda opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Czy a4 b8 sedan ze zwykłymi lampami podczas wciśnięcia stop światło stop świeci z lampy na błotniku i klapie jak w przypadku pozycyjnych czy tylko a błotniku załącza mocniejsze światło?
  9. Pokaż foto jeśli możesz parę:)
  10. A co sądzicie o głośnikach audison Ap8 200mm na przód i na tył ap6.5? z parametrów przednie niskie od 35 to sporo i dość są efektywne 93.5db
  11. Ja miałem tak że zaciely się klapy w dolocie na otwarte:/
  12. Mody jakie udało się zrobić Przyciemnienie szyb tył 80procent Felgi 18 oryg plus opony 245 40 18 Felgi pomalowane plastidip :/ żałuję Wymiana amortyzatorów przód tyl Sachs i bilstein na plus prowadzenie Oleje itp. za nie długo trasa trzeba się przygotować:)
  13. Polecam jeszcze sprawdzić w ten sposób. producent podaje pierścień 66.6 ale niestety jest inaczej. udaje się założyć pierścień 66.1 po tym zabiegu drgania ustaly. Każdy kto ma problem z biciem niech najpierw kupi taśmę PCV izolacyjna albo inna byle nie papierową i przed założeniem felg nawinie parę obrotów. jak oryg felgi to jeden obrót może dwa styka jak pierścienie centrujace plastik 66.6 polecam ok 5-6 razy potem pierścień centrujacy nałożyć idealnie na Piaste i potem felge skręcić stopniowo.U mnie walka z biciem została tak zlikwidowana.
  14. Taki jak kolega podał będzie sam używam i daje rade tylko trzeba dobrze ustawić pod 3.2FSI
  15. Hej kupiłem felgi bez dekielkow i potrzebuje nr jaki będzie pasował oryg to tych felg. tylko na 100 procent żeby pasowały
  16. Też chciałbym wiedzieć jak wygląda najlepszy demontaż przodu amortyzatorów
  17. Dzięki za szybką odpowiedź
  18. Cześć Potrzebuje się dowiedzieć bo muszę wymienić amortyzatory tylne czy do wymontowania ich z tyłu trzeba coś od środka odkręcić? czy wystarczy zdemontować nadkole filcowe i tam dwie śruby plus jedna od dołu? na coś zwrócić uwagę? Dzięki za pomoc
  19. Patrykjagoda opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam mam problem z pompa vacum ponieważ pojawia mi się wyciek z niej. wszystko uszczelnienie zrobione poza tym że rusza się przód tyl tzn docisne i mogę wysunąć o 3mm to co na foto. podejrzewam że z tego cieknie. to normalne że to można tak wysunąć?
  20. Następny mod to wymiana grilla przód na taki ala rs4 chrom a plaster miodu czarny połysk. Już zakupiony:):) Następne to kratki halogenow ala rs4 czarny połysk Szyby tylne przyciemnic Oraz dyfuzor tylny coś wymodzic już zakupiłem końcówki od mercedesa ładne i przymierzam jak wkomponowac je ładnie
  21. Moje mody na najbliższe wakacje:) Pomalowanie felg na czarny połysk a przód te szprychy na połysk jak na foto
  22. Potrzebuje zdjęć z różnych ujęć bo na tej fotce wygląda ale kto wie jak z innych
  23. Hej ma ktoś z was na a4 b8 taki o to dyfuzor i wyslalby parę fotek bo myślę nad zakupem takiego
  24. Witam mam pewne problem polega na tym że słychać mi coś drgajacego gdy mam zamknięty szyberdach i zamykam trzaskam drzwiami wtedy tak jakby podsufitka brzeczy. Dla testu uderzam w podsufitke i słychać właśnie taki dźwięk również. zastanawiam się czy to ta roleta co się odsuwa. Miał ktoś coś podobnego i może poradzić bo nie chce zbyt dużo demontowac
  25. Cześć Potrzebuje wymiary grilla od a4 b8 zwykły oraz wymiary grilla od zwykłej a5 Chciałbym zrobić cienszy chrom u góry żeby dookoła był identycznej grubości jak w a5 i nowszych modelach. Ma ktoś jak podać?:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.