Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek Zdanowski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek Zdanowski

  1. Beda schowane . to jest wysokie et Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
  2. Znalazłem:) ciekawe czy aktywacja się uda. Dam znac Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  3. Wrclaguna czy możesz powiedzieć coś więcej ? Małe know-how na priv? Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  4. 700-800 pln max moim zdanie. Na zimowki ktos pewnie by kupil ale troche zaspales ze sprzedaza w tym sezonie:) Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  5. Albo demontaz i lakierowanie albo np plasti dip po zabezpieczeniu drzwi i dachu. Czy grill tez masz czarny? Moze rellingi ta samo metoda zeby zachowac konsekwencje Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  6. Czy opony 225x45 R18 przy 8J szerokosci felgi beda odpowiednie, nie bedzie za duzego naciagu?? Chcialbym uniknac szerokosci 245 i plywania w koleinach. Poza tym sadze ze profil 45 da tez troche wiekszy komfort. Obawiam sie tylko czy nie bedzie balona. Jezdzi ktos na 18" na takich oponach?? Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  7. Podejdzie. Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  8. Polecam lakier zaprawkowy a nie rzeźbę z lakierem do paznokci. Dobre przygotowanie powierzchni tj odpuszczenie i położenie dwuskladnikowego lakieru zaprawkowego zapewni lepszy efekt i trwalosc Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  9. Dolaczam się do pytania jakie dystansem przód tył przy felgach 8x18" et 47 opona 245/40. Mam zawiasy seria 1ba, chciałbym ładne spasowanie ale żeby nie wystawaly. Myślałem o 15 mm przód i 20-22mm tyl, hm?? Fajnie jakby przypasowaly tez do zimowych 7x17" et 37 ale powinny bo według kalkulatora felga siedzi 2mm głębiej w stosunku do letnich 18. Rozumiem ze w przypadku dystansow wymagane sa dłuższe śruby? Seria za krotka? Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
  10. Szukam felg do A4 B8 na zimę. Nastawiam się na 17tki Czy moglibyście mi powiedzieć co to za model felg, z jakiego Audi? Sprzedawca twierdzi ze pasują do B8 jesli chodzi o otwór centrujacy 66.5mm Et 37 wiec będą mocno schowane przy szerokości 7J :/ Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
  11. Czy akceptowalnym jest zastosowanie sprężyn z 1BE do amortyzatorow 1BA? Mam felgi 18tki i na serii 1ba stoi jak koza Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
  12. Potrafi ktoś zlokalizować ten post z instrukcja demontażu grilla? Myślę nad opakowaniem w całości grilla łącznie z chromowana obwodka plasti dipem badz inna guma w spray. Co sadzicie o takiej modyfikacji? Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
  13. Takiej mozliwosci nie ma na pewno. Kolejnym rozwiazaniem ktore udalo mi sie znalesc jest adapter do AMI tune2air: http://www.viseeo.com/ugC_ShowroomItem_Detail.asp?hidShowKindID=3&hidShowID=22. Kosztuje to ok 70e na niemieckim amazonie ale chcialbym zasiegnac opinii kogos kto to juz testowal/uzywal zanim zamowie.
  14. Aż z takim optymizmem się nie rozpedzilem chociaż head up display by się wpasowal pięknie do b8:) Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
  15. To zrobię review tych moich zmian w hidden menu. Dzieki WRC za pomoc, przydaje się bardzo jak się stawia w tym temacie swoje pierwsze kroczki Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
  16. A możesz coś podpowiedzieć? Co dokładnie jest złe zakodowane? Być może w hidden menu za dużo rzeczy nawlaczalem - czy moglo to wywołać ten błąd? Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
  17. Tak PDC kodowalem w 10 zgodnie z instrukcja na forum. Ten błąd jest w tv jesli dobrze pamietam Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
  18. Tez mam zakodowana wizualizacje od parktronic'a i ten blad mi sie pojawia. Gdy mialem tylko pikacz wydaje mi sie ze tego bledu nie bylo.
  19. Wszystko trybi!minus taki ze pokazuje mi jakobym miał czujniki z przodu których brak. Jak zmienić to ustawienie? Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
  20. Glinka powinna zrobić robotę Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
  21. a mozesz dokladnie powiedziec co w hidden menu jest do zmiany?
  22. przepraszam za ponowienie pytania ale przewertowalem temat i nadal mam niejasnosc. Pacjent: Audi A4 z PDC tyl (dzwiekowy) Chcialbym aktywowac wizualizacje - sterownik mam z koncowka T - w temacie ktos napisal ze na sterowniku T aktywowal wizualizacje. Czy musze cos kodowac w VCDS: [10 - Park/Steer Assist] [16 - Security Access - 71679] do it [07 - Coding] Byte 0 - Bit 4 change 0 to 1 Czy tylko w gre wchodzi jedynie zmiana jakis ustawien w green menu? W menu CAR mam ustawienia PARKING SYSTEM jednakze nie ma tam opcji do aktywowania graphic display. Z gory dziekuje za wszelka pomoc!
  23. Czy mozna liczyc ze na najblizszym spocie w arkadii bedzie ktos mial lapka z VCDS?? W zamian za flaszke chcialbym zakodowac jedna rzecz - aktywacje wizualizacji PDC na MMI 3G.
  24. Z tego co mi wiadomo AutoGlym SRP jest przyklademk kosmetyku który łączy w sobie cechy cleanera i przy okazji maskuje drobne rysy - cechy glaze'a. Bede w weekend testował zestaw który opisalem u zobaczę jak wyjdzie efekt:) wrzucę fotke Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
  25. mi również przez AMI USB nie widzi telefonu w MMI. Nie mam kabla AMI micro USB ani AMI Jack ale z tego co wiem Jack działa bez problemu Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.