Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ffi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ffi

  1. ffi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    pierwsze słyszę Jak jeździłem to widziałem, że po przejechaniu x tys km spadło na mmi troche.. ale nie mówię, że na 100% przez te x km nie otworzyłem maski ani razu. Jesteś pewny na 100%, że tak jest? pozdro
  2. jeśli chciałbym zmieniać ic z mojej 2.0tfsi to q5 lepsze niż ic 3.0tdi? bo z tego co sie zorientowałem to 3.0tdi większość montuje do 2.0tfsi.
  3. ffi odpowiedział(a) na Baarteek95 temat w 2.0T
    może przepływomierz? miałem tak kiedyś w alfie(w ch*j rzeczy miałem w alfie... ) u mnie było tak, że podczas wyprzedzania nagle mocy nie zbierało(masakra ) musiałem zwolnić i odpuścić wyprzedzanie. był to przepływomierz
  4. Zgadza.. ale od przodu! i to tak delikatnie sama maska do wymiany
  5. Nie warto odpuść sobie! pozdro
  6. dziękuję Ci za podpowiedź. Nie ukrywam czasem jest to irytujące jak mam np. potencjalnego kupca i on ciągnie za klamke a tu taki psikus- nie da się otworzyć.. od razu pierwsza reakcja: "panie na pewno bity" .. Pozdrawiam
  7. ffi odpowiedział(a) na ffi temat w Audi A4 B8
    Dzisiaj leciałem z 2.7bit po modach na 350koni i w tym skrzynia manual jakaś nieseryjna. Jeśli chodzi od zera no to jednak różnica jest jak koleżka wystrzelił z obrotów to 2 długości na dzień dobry do przodu wysunął i taki odstęp trzymaliśmy do 200km/h. Później start już z jazdy (z 40km/h z 60km/h) i centralnie jak wystartowaliśmy to już od początku do końca trzymaliśmy się obok siebie równiutko. Jestem zadowolony chociaż smutno mi, że mam automat i od zera jest ciężko z takim potężnym manualem. Wystrzelił jak Filip z konopii hehe pozdrawiam
  8. ffi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    no to powodzenia i zero brania oleju! zrób tak jak piszesz: przejeździj chociaż 1tys km i jak będzie git to śmiało polecaj warsztat! pozdro
  9. dzięki wielkie myślałem, że wlewa się w jakiś pojemnik i później w tym macza.. muszę się za to zabrać bo od czasu do czasu mi się nie otwierają drzwi prawe tylne ale ciężko mi się zmobilizować z odkręcaniem tego wszystkiego.. jaki koszt sprayu? tak +/-
  10. jak to sie robi? wlewam do jakiegoś pojemnika taki preparat i później zanurzam w tym zamek??
  11. ffi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    też mam pirelli tylko całoroczne z lipca 2016r. gwóźdź wlazł tak samo jak u Ciebie. To, że firma pirelli nie znaczy, że gwóźdź sie na niej złamie Fachowiec mi załatał i jakoś zapomniałem o tym totalnie. Nie ukrywam czasem lubię depnąć 200+/- i jak na razie nic nie pękło. pozdrawiam
  12. ja tam polecałbym Ci dołożyć 3tys euro i kupić a4 b8 2.0tfsi mocna benzyna auto na dłuuugie lata
  13. ffi odpowiedział(a) na ffi temat w Audi A4 B8
    o widzisz : ja mam kolege s4 b5 2.7bit ale ma pomodzone w niej sporo. Też musze sie sprobować
  14. ffi odpowiedział(a) na ffi temat w Audi A4 B8
    automat wolnossak chyba z 2003/4 roku. Dzięki za info. Byłem w szoku, ale jednak jak od startu uciekasz znacznie od s to tak miło człowiekowi się robi w środku przewaga była ogromna 0 szans (przed chipem natomiast ja nie mogłem go dogonić) wesołych!
  15. ffi odpowiedział(a) na beretta temat w Audi A4 B5
    moze katalizator albo wydech gdzies?
  16. ffi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam, mam pytanie głupie dla większości pewnie i banalne jednak nie jestem specem i siedzi mi w głowie, a jest już 00:30. Dzięki za podpowiedzi
  17. ffi opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    tak jak w temacie dzisiaj od 0 do 200km na prostej: moja 2.0tfsi a4 b8 264km quattro automat sedan vs 4.2 s6 c5 avant. Wygrywa 2.0 i to z mega przewagą. Przed chipem 2.0 nie miała szans. Moje pytanie: Czy jest możliwe żebym tak ostro łykał starą s6 tylko dlatego, że moja 2.0t jest po chipie, jeśli s6 ma wiele więcej koni? Czy to niemożliwe żeby mniej koni było szybsze i może s6 ma coś zj*bane? Z góry dzięki za odpowiedź. pozdro v!
  18. http://www.zf.com/global/media/product_media/cars_5/cars_driveline_6_speed_automatic_transmission/pdf_140/6HP28_DataSheet.pdf ok znalazłem przełożenie poszczególnych biegów ale nie wiem gdzie szukać przełożenia głównego.(jestem zielony w tej kwestii) Macie jakieś strony internetowe gdzie to sprawdzę i mi wyskoczy full info potrzebnych do tych pomiarów? i co jeśli mam auto po chipie czy to zmienia moje przełożenia? pozdro!
  19. kolega kiedyś odkurzarzem wyciągnął taką kieszonke.
  20. ffi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    ok jesteśmy w kontakcie
  21. ffi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    ok dzięki jeszcze raz i wesołych życzę
  22. a4 b8 quattro do sprawdzenia i ew. s6 od mojego znajomego na testy w Lublinie ?
  23. ffi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Wielkie dzięki za odpowiedź. Przymierzam się do sprzedaży auta tylko zdążyłem już trafić na ludzi, którzy mówili 'łoooooooj to oleju na pewno pobira!' i myślałem czy jest jakiś sposób aby im to udowodnić, że u mnie nie pobiera nic a nic, ale widzę, że niestety. Ewentualnie orientujesz sie czy po vin można uzyskać info na temat takiej akcji serwisowej? Pozdro
  24. ffi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Cześć, mam pytanie do Ciebie bo widze, że sie znasz: Jeżeli moja b8 nie pobiera oleju(tzn pobiera malutko 0,5l/8000km) i jest z USA to jest jakaś możliwość żebym sprawdził czy auto miało robioną akcję serwisową? Da rade po czymś poznać? Pytam bo nie wiem czy za jakies 30tys km nie zacznie mi go zjadać więcej. Jak sądzisz? dzięki i pozdrawiam
  25. ffi odpowiedział(a) na ffi temat w 2.0TFSI
    nie jestem pewny na 100% czy na sucho też sie tak działo, ale zdarzyło mi sie to tylko 2x właśnie po deszczach. Na pewno dopiero jak odpaliłem auto to był ten wyciek. Sprawdze sznurkiem lub czymś podobnym tak jak mówisz pod schowkiem czy to ta sama ciecz. Jak z zapachem wody z klimy? W ogóle pachnie jakoś czy nic? ew. jaki jest najszybszy sposób aby doprowadzić do zdarzenia wycieku wody z klimy? odpalić klime na full na zimno czy ciepło długo sie zbiera taka woda od czego to w ogóle zależy? Na pewno jak bym potrafił "wywołać wylew' na zawołanie to byłoby o wiele łatwiej z diagnozą. i jeszcze poczytałem na innych forach, że gdy np. kończy się klima to może zalatywać benzyna, bo jakieś tam niektóre "środki" maja podobny zapach. Jeszcze doczytałem gdzieś o skraplaczu benzyny jednak fachowcem nie jestem.. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.