Treść opublikowana przez ffi
-
a4 b8 chip vs s6 c5
No to w takim razie mi wystarcza zf6 w zupelnosci
-
a4 b8 chip vs s6 c5
Zf sprawia podobne wrażenia.
-
a4 b8 chip vs s6 c5
przy niskich obrotach tez jest roznica? Między zf6 a zf8 ?
-
A4 B8 2.0 TFSI QUATTRO STAGE 3 350km/465Nm
Właśne miałem na myśli hybrydę z IHI. Może źle to napisałem, ale z tego co poczytałem to właśnie hybryde z IHI robi się ze środka K04? ale mogę się mylić
-
a4 b8 chip vs s6 c5
hehe dobrze, że jesteś spostrzegawczy i nie musiałem wyjaśniać jak wyglądał "wyścig". Ogólnie to było piękne auto.. jeśli chodzi o zf6hp28 to muszę przyznać, że nie są takie aż zamulone. Mi bardzo płynnie działa tip z usa z 2009 (szczególnie) w porównaniu do starszych automatów np. tipa zf5 z 2003r. Brak czucia zmiany biegów płynnie chodzi i bdb praca na trybie manualnym(wg. mnie) Szczerze to wolę tryb manualny niż s jeśli chodzi o przyspieszenie.
-
a4 b8 chip vs s6 c5
Co to w12? Bo scigalem się ostatnio z takim dużym chyba a8? I miał oznaczenie w12 z tyłu. I co to r6? A z obrotami jest tak jak mowisz od 3tys dopiero jest moc konkretna. tip jest spoko mam zf6hp28 i nie narzekam dużo osób uważa, że to jest bardzo wytrzymała skrzynia .
-
a4 b8 chip vs s6 c5
hehe no są w takich budach ładne silniki 3.0tfsi mi się podobaja takie bmw ale w coupe (e92 chyba? ) No ale wracając do tematu to bez launch control cięzko ruszyć tak jak z manuala(mam na myśli porządny start, nie normalny) inna opcja to jak zrobie ic i pare rzeczy plus poprawa programu to taki strzał manuala jest wtedy do dogonienia pozdro
-
a4 b8 chip vs s6 c5
Może tak to zabrzmiało faktycznie jak bym przesadzał bo jak dla mnie automat to jest bajka- jeśli chodzi o jazde szybką/wolną w trasie/po mieście podczas ścigania się z jakiejś prędkości, ale fakt faktem jeśli chodzi o sam start to chyba tylko launch control może pomóc.. Prawda jest taka, że z tym 2,7bit lecimy równo np od 40km/h start albo od podobnych prędkości, lecz biorąc pod uwage start z miejsca to mój start z automatu, a jego start ze sprzęgła to jest różnica ogromna. tak na marginesie e91 325xi to coupe czy sedan?
-
Aplikacja związana z autem
super życzę powodzenia!
-
Aplikacja związana z autem
spoko ale jakie środowisko: czy eclipse czy może visual studio? czy w notatniku z pomocą html pisałbyś strone? jeśli aplikacja internetowa to celuje, że coś z frameworkiem?
-
Aplikacja związana z autem
a jakie środowisko programistyczne?
-
Aplikacja związana z autem
w czym programujesz? java?
-
A4 B8 2.0 TFSI QUATTRO STAGE 3 350km/465Nm
coś pięknego. Ja narazie po samym chipie i powoli przymierzam się pierwsze co do IC później orurowanie. W przyszłości k04 jak mi portfel pozwoli no i poprawa programu pozdro
-
Jakie auto wybrać - mocna benzyna do 30 000 PLN 1.8T, 2.0TFSI [A3] [A4]
ja mam 2.0tfsi z 2009r i 0,5l bierze oleju.. ale na 8 tys km tyle mi się udało, bo jak kupowałem nie miałem pojęcia, że istnieje w ogóle taki problem. Fakt faktem dużo audic z tych roczników ma ten problem..
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
dzięki za nr!
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
dzięki za info tylko widzisz kolega napisał, że od 3.0tdi jest taki sam jak od 2.0tfsi może u Ciebie 2.0tdi był mniejszy? pozdro
-
Wysokie zużycie oleju, turbo gwiżdże
świst dla mnie od razu przychodzi do głowy jedna myśl: efekt turbodziury- przewód od IC. ale to moje spostrzeżenia(miałem alfe romeo ) na początku brzmiał świst fajnie jak z jakiejś hybrydy później było już tylko co raz gorzej. Może będzie to dla Ciebie jakaś wskazówka w danym kierunku. Pozdro
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
dzięki za info. Wcale nie taki duży wydatek jak myślałem na początku. Pozdrawiam
-
A4 B8 2.0 TFSI QUATTRO STAGE 3 350km/465Nm
możesz opisać coś więcej? co jest zrobione w aucie? mam też 2.0tfsi niestety 6biegowy tip i auto mam po chipie. Przymierzam sie do grubszych modów a ładny wynik masz bardzo. ja w 3 osoby mialem wynik 6.4 do setki
-
4.2 V8 Rorzad Uwagi Sugestie. Foto
gratulacje zakupu. Ktory rok mercedesa?
-
Przenośna hamownia - chętni na sprawdzenie auta? TYLKO do 25.04
u mnie wyszło idealnie. co do konia Mam delikatne szarpnięcia na końcu(fala zamiast linii) to coś jak by mi na chwile się coś odlączało. Po chipie takie objawy się pojawiły ale sporadycznie( może raz na miesiąc) fart chciał, że podczas pomiarów z 3x mi się tak zrobiło. Audi robiona u Darka z Poniatowa ale spoko już z nim rozmawiałem i w pon podjadę do niego to zbadać. Polecam taki pomiar, ale przede wszystkim najważniejsze: podjechać na złom i zważyć auto. Ja ważyłem na zadębie lublin skup złomu turystyczna 132+/-. Im dokładniejsza waga tym dokładniejszy wynik. U mnie w dowodzie wbite 1450 a realnie(bez osób) 1650 więc jest różnica. Pozdrawiam
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
oo widzisz dobrze, że piszesz bo cały czas myślałem, ze przewijał się temat na forum o wymianie ic z 2.0tfsi na 3.0tdi od a4 b8 a to od bit a6 c7.. orientujesz się jaki koszt +/-?
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
a może chciałbyś ic z 2.0tfsi b8? :,
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
no ja tam ufam mmi szczególnie, że nie mam problemu z poborem oleju więc nie muszę sprawdzać tak często ale jednak bagnet byłby pewniejszy.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
o widzisz dobrze wiedzieć taką ciekawostke. Sprawdze u siebie jak będę miał okazję. Chociaż nie ukrywam najlepiej zainwestować w bagnet(czego ja nie zrobiłem bo szkoda mi 100zł) Pozdro