Treść opublikowana przez ffi
-
wyciek-proźba o pomoc identyfikacje
dzięki za pomoc. Wiesz co nigdzie nie widać aby był wyciek. Dzisiaj widziałem jak spływa sama woda (po deszczu) i jest różnica bo to jest centralnie woda bez zapachu i nie jest w żaden sposób "oleista". Zasugerowałem się tym co mi podpowiedział znajomy, że to wygląda jak woda z klimy ( biorąc pod uwagę fakt, że 2 mechaników nie znalazło żadnego wycieku, leci od strony prawej z przodu okresowo raz 3tyg temu i ostatnio drugi raz, tylko z tym fantem, że woda z klimy też chyba jest bez zapachu i w dotyku nie jest "oleista") Gdzieś czytałem, że woda z klimy może lecieć z olejem z klimy(który intensywnie pachnie)? więc może to jest przyczyna? Zaczynam się też zastanawiać czy to nie przypadkiem woda z klimy plus jakieś mililitry benzyny i to się miesza i ma taki zapach(jeśli chodzi o tę oleistość to nie jest jakoś bardzo właśnie wygląda jak by woda z domieszką "czegoś" no ale mechanicy są naprawdę spoko tylko ja im powiedziałem, że to wyciek benzyny(tak stwierdziłem po zapachu) i dlatego oni szukali pod tym kątem. Może powinienem podjechać znowu do nich i zasugerować klime do sprawdzenia? Wam jak spływa woda z klimy to ma jakiś zapach w ogóle? (obstawiam że jakaś 1szklanka mi tak spływa) Chyba nie pozostaje nic innego jak czekać na ponowny delikatny wyciek, odjechać i spróbować podpalić tę plamę. No i pewnie powinienem sprawdzić pod kątem klimy ten wyciek bo tak jak czytałem: olej+woda z klimy=lipa. pozdrawiam i dzięki jeszcze raz za zaangażowanie do pomocy
-
B8 TrOOOOp
Panowie był bym wdzięczny jak byście rzucili okiem na ten temat: proszę o pomoc.. dzięki i pozdrawiam
-
wyciek-proźba o pomoc identyfikacje
Witam Was, mianowicie dziwna sprawa jakieś 3tyg temu miałem wyciek "czegoś". Dotknąłem -> tłuste śmierdzi (jak dla mnie) benzyną. Dałem do mechanika(przejechałem jakieś 10km) on sprawdzał godzine trzymał auto odpalone jeździł i nic zero kapania czegokolwiek zostawiłem u niego auto po czym powiedział, że benzyna nigdzie nie przecieka i to woda sie nazbierała i "zapowietrzył" albo "zassał" się płyn chłodniczy i to może on i odpowietrzył i spoko(tak stwierdziłem). Dzisiaj po 3tygodniach ruszam normalnie z parkingu przejechałem kawałek i widze "plame" zaglądam pod auto i widze jak z przodu z prawej strony cieknie ten płyn dotknąłem no i ku*wa jak dla mnie czuć benzyne zajechałem z 2km i zaglądam pod auto i sucho ani kropli nie kapie. Oddałem do innego mechanika podłączał pod kompa sprawdzał cały dzień, lecz mówi, że nic nie znalazł ale to na pewno nie benzyna. Załączam filmik może Wam coś to podpowie jak myślicie? orientujecie sie jaka ciecz może być w zapachu podobna do zapachu wachy? na pewno to nie olej bo na mmi poziom bdb. Wydaje mi sie na 70%, że to nie płyn od chłodnicy bo nie widziałem aby był kolor. Zdarzyło mi sie to 2x do tej pory. Dodam jeszcze, że te sytuacje zdarzyły się dopiero po odpaleniu auta po dłuższym postoju(24h) no i wachy na fisie nie ubywa.. znajomy twierdzi, że to może być woda z klimy, ale żeby aż tak mnie nos okłamał??.. Proszę o pomoc! dzięki i pozdrawiam video-1488568709.mp4
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jestem za
-
B8 TrOOOOp
Witam Was, może mi wytłumaczycie (chodzi mi po głowie) jeżeli mam warsztat w okolicy gdzie wycinają katalizatory i je skupują to ten warsztat wstawia mi rure jakąś w zamian czy zostawiają puste miejsce? ewentualnie jak zostawiają puste miejsce to gdzie moge zakupic rure lub cos co będę mógł wsadzić zamiast kata? i czy w ogóle polecacie ten zabieg do 2.0tfsi? pozdrawiam!
-
2.0 TFSI wycinanie katalizatora, pusta pucha czy rurka?
Jak pojade do zakładu gdzie wycinają katalizatory to oni mi wespawaja jakąś rure zamiast tego czy zostawia puste miejsce? Gdzie ewentualnie moge kupic rure zamiast kata do mojej a4 b8 2.0tfsi? pozdro i dzięki za odpowiedź
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
hey, czy macie więcej fotek? z chęcią bym zobaczył! pozdro
-
sprzedaż kata kupno dp
Witam, mam pytanie czy jest może ktoś na forum kto posiada dp do 2.0tfsi? i drugie pytanie(może nie na miejscu) czy jest możliwość żeby odsprzedać swój kat i kupić od kogoś dp? Czy raczej nikt nie idzie na taki układ? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi
-
A6 C7 3.0 BiTDI S-line
zaje*ista w sedanie :)) 313km? ile nm? pozdrawiam
-
4x4 vs napęd tył
i takich odpowiedzi właśnie oczekiwałem. Dzięki Panowie za pomoc pozdrawiam i miłego dnia
-
AUDI A4 B8 2.0TFSI QUATTRO 264KM/433NM granat
moim zdaniem lepiej niż było wcześniej. Z resztą na żywo jest lepszy efekt
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Hey, jest mozliwosc zeby na spocie kupic ramke pod tablice? byloby super
-
Uber - ktoś korzysta?
w Lublinie nie wprowadzili ubera.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
wspominacie 6s więc dodam od siebie: 6s plus robi kozackie filmy. Nie powiem, że najlepsze na rynku ale jeżeli komuś zależy na jakości filmów to jak najbardziej 6s plus jest w elicie. Pozdro
-
AUDI A4 B8 2.0TFSI QUATTRO 264KM/433NM granat
efekt malowania "łezek" w lampach b8:
-
Malowanie środka lamp z przed lifta
o tak pomalowałem(proszę być wyrozumiałym to mój pierwszy raz) zdjęcie robione na szybko. Dajcie koniecznie znać czy bardzo ch*jowo to wygląda Waszym zdaniem. Pozdro
-
Lampy przod jak przyciemnić ?
jest już gotowe wszystko. Jutro wypucuje i przygotuje autko do zdjęć także będą lepsze narazie na szybko. Pozdrawiam
-
Malowanie środka lamp z przed lifta
ja się zainspirowałem właśnie użytkownikiem Limak2005. druga warstwa aktualnie się wchłania wieczorem mam nadzieje dodam zdjęcia już gotowych lamp w aucie pozdrawiam edit. dokładniejsze info i zdjęcia (może video) z przebiegu operacji mogę skleić w całość i podesłać Ci wieczorem(późnym) jak coś to pisz Zawartość dodana 5 minutes later no też jakieś tam łezki mam jak wyjdzie fuszerka to odpuszcze wstawianie czegokolwiek haha :,
-
Malowanie środka lamp z przed lifta
ja dzisiaj wykrecilem lampy i pomalowałem łezki. zobaczymy jak wyjdzie wstawie foty później. Sam możesz pomalować lecz trzeba dobrze sie zaopatrzyć pozdro.
-
Lampy przod jak przyciemnić ?
Panowie, trzymajcie kciuki (zainspirowany użytkownikiem Limak2005) wykręciłem dzisiaj lampy z mojej b8. Później dam zdjęcia narazie przymierzam się do rozkręcenia i pomalowania "łezek"! pozdrawiam
-
Dziwne zużycie tarcz ATE
narazie nie bo te co mam sa jeszcze git ale dzieki na pewno zapamietam! jaka cena kompletu za wszystko?
-
Dziwne zużycie tarcz ATE
ATE to syf? ja mam nowe ate i bardzo dobrze sie sprawują ale przy nastepnej wymianie na pewno sprobuję OZ z klockami ferodo. na czym polega swap? coś wiecej trzeba wymienić oprocz tarcz i klocków? ile mm mają ate do b8 ? pozdrawiam!
-
Nie otwierają się drzwi pasażera z centralnego
sprayem tzn. masz na mysli wd40? czy czym? sory pytam bo czasami prawe tylne drzwi mi sie nie otwieraja od zewnatrz i trzeba od srodka otierac. Pozniej jest ok. pozdrawiam
-
Jaka Navi do 500 zł
mam navman niestety teraz Ci nie podam jaki to model dokladnie, ale kupowalem dla siebie na trasy między innymi holandia, anglia i jest to obszerna mapa. To była jedyna navi do 400zl w ktorej byla cala mapa z róznych krajow bo reszta navi to byla tylko Polska. Navi kupowałem pół roku temu chyba w media markt. Jak coś to daj znać to poszukam jaka to byla dokladnie. Podlaczam pod kompa wybieram kraj i update. Pozdro Zawartość dodana 3 minutes later a to nie jest przypadkiem tak, że jest offline ale gps musi pobierać sygnał i trzeba włączyć 'pobieranie danych' w tel? pytam z ciekawości bo wydaje mi sie że jak kupie sobie starter za 5zl do tel i przykladowo wszystko wydzwonie do zera to te mapy 'offline' mi nie zadzialają. ?
-
Pomocy w wyborze samochodu ....
wiem wiem, może źle to zabrzmiało. Oczywiście założyłem sobie z góry, że osoba, która kupiła takie auto nie ma kiepsko płatnej pracy, więc tylko zapytałem czy może praca(czyt. zaoszczędziłem i kupiłem za swoje) czy może leasing.. Ja osobiście zaoszczędziłem dzięki pracy i chciałbym się dowiedzieć właśnie jakie są plusy leasing'u bo nigdy sam się nie zagłebiałem w to. Ile się płaci co miesiac, czy to jest lepsze niz kupic auto za swoje, czy mozna pozniej latwo sprzedac /zwrocic auto? Pozdrawiam