Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz36

  1. Najlepiej dać do firmy która naprawia felgi metodą toczenia CNC , zrobią pięknie jak oryginał . Ja ostatnio za zrobienie trzech felg tą metodą dawałem 600zł. Te Twoje mają ładny wzór , myślę że warto je porządnie zrobić. U Ciebie wystarczy tylko przetoczyć fronty i pomalować bezbarwnym lakierem , środki widzę że masz ładne .
  2. Tak , dokładnie, D
  3. Fajna furka , gratulacje zakupu . A teraz Ci napiszę co możesz zrobić ze znaczkiem quattro , akurat wczoraj to robiłem u siebie , bo też kupiłem carbony z tym napisem. Kupujesz w ASO znaczek z samym symbolem Audi.( 0000) Od a3 8v z takim numerem : 8V0 853 191 ( 35 zł.) ucinasz od tyłu mocowania ( bo są inne) i przyklejasz na taśmę 3M.
  4. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jednak musiało się dać. Tak nie może być . Masz czujniki tylko z tyłu to te czerwone linie mają być z tyłu (one pokazują odległość od przeszkody ) , będziesz miał przód i tył , to te linie będą też z przodu. U Ciebie jest coś na odwrót .
  5. Kierownica to prezent od syna, (Marin_023) i pewnie się nie dowiemy ile go kosztowała
  6. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mateusz ma rację , też w innym aucie wylało mi się mleko i pomimo szybkiego uprania jak przyszedł gorąc śmierdziało okropnie. Wymieniłem całą wykładzinę i dopiero smród zniknął. Spróbuj od razu to wyprać, albo daj do firmy co piorą tapicerki , może sobie z ty poradzą .
  7. To mówisz Grzegorz że ten przełącznik poliftowy nie będzie działał w moim przed lifcie ? .... To ładnie się zrobiłem . Niedawno przeniosłem przełącznik Auto-Stop z pod lewarka na panel nad klimatronikiem . Mając dwa przełączniki ADS (przedliftowy i poliftowy ) zostawiłem ten polift . Oczywiście mój syn sprzedał ten przedliftowy z szybkością światła , ale to jeszcze nic , przed chwilą mówię mu że jednak będę musiał wrucić z przełącznikiem do Auto-Stop koło lewarka , a ten mówi że ten mój stary też sprzedał masakra , a robiłem to w tamtym tygodniu .
  8. Narazie tylko zamontowałem, jeszcze nie podłączyłem . Myślę że na dniach to ograne . Narazie zmieniam sterownik Gateway i muszę sciągnąć CP , mam najsłabszy i trochę mnie przyhamował.
  9. Ja miałem te felgi i maiłem je z s5
  10. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja szukam , pw. poszło
  11. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sosnowiec, 250zł. tyle płaciłem w czerwcu .
  12. Na allegro nowe (podobno), kosztują 6 tyś. Tu wychodzi niewiele ponad 3 tyś. ale to nie są małe rysy , to trzeba dać do toczenia (CNC ) + malowanie- klar . 500-600 zł. Jeszcze koszty przesyłki . Jednak myślę że się opłaca .
  13. Gratulacje zakupu , fajnie że polift i fajna baza do modów . Tak na początek to proponuje Ci, zmień sobie lampy tylne na neony , zobaczysz jak się od razu tył zmieni. Fajna
  14. Mam ten sam problem , ale tak bezinwazyjnie to nie da się go usunąć . Ja na razie jeżdżę z nim , ale też mnie drażni .
  15. Otwórz bagażnik , po lewej stronie zdejmij tą osłonę i na chwilę odłącz wtykę od wzmacniacza . Ja tak miałem jak auto stało na pełnym słońcu i też tak zaczęło mi świrować , odłączyłem tą wtyczkę na chwilę i pomogło.
  16. żeby nie było że nic się nie dzieje na montaż czeka komplet 345/330
  17. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Te choroby dziś biorą coraz młodszych ludzi , ale na poważnie , próbowałeś zmienić opony . Wiem masz nówki , ale ja właśnie też założyłem na wiosnę nówki pirelli i auto zaczęło drgać , też już miałem brać się za zawieszenie , ale wymieniłem na próbę koła na zimówki i tu cisza. Koła letnie do wyważania , też na profesjonalnym sprzęcie , wszystko niby OK a tu dalej drgania. Założyłem stare opony letnie , cisza. Nie postawił bym na nowe opony , a jednak . Może też spróbuj .
  18. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie , na USA nie ma sprysków
  19. Spróbuj otworzyć szyby przyciskami w samochodzie , a potem zamknąć i jak się zamkną to przytrzymać te przyciski 2-3 sekundy , może to pomoże
  20. Dokładnie przeczytałem ten temat i nie było moim zamiarem cytować twojej odpowiedzi...klikałem ,,dodaj odpowiedź" a tu tekst pod twoim A różnice między markami oceniam po wykonaniu , nie po wyposażeniu , a że z tego żyje to wiem jakie są .Koledze jeszcze raz gratuluje zakupu
  21. Gratulacje zakupu . Bardzo fajna i fajny wybór , najważniejsze że wiesz co wybierasz i co ma Cię zadowolić a TDI to najlepszy wybór . Passat ustępuje trochę Audi , to jest przepaść , tak samo BMW -3. Kupić pojeździć i potem pisać i doradzać .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.