Treść opublikowana przez mariusz36
-
Regeneracja felg audi - jakiś pomysł?
Najlepiej dać do firmy która naprawia felgi metodą toczenia CNC , zrobią pięknie jak oryginał . Ja ostatnio za zrobienie trzech felg tą metodą dawałem 600zł. Te Twoje mają ładny wzór , myślę że warto je porządnie zrobić. U Ciebie wystarczy tylko przetoczyć fronty i pomalować bezbarwnym lakierem , środki widzę że masz ładne .
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
Tak , dokładnie, D
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
- Audi a4 b8 LIFT competition plus
Zrobie Ci jutro- Audi a4 b8 LIFT competition plus
Fajna furka , gratulacje zakupu . A teraz Ci napiszę co możesz zrobić ze znaczkiem quattro , akurat wczoraj to robiłem u siebie , bo też kupiłem carbony z tym napisem. Kupujesz w ASO znaczek z samym symbolem Audi.( 0000) Od a3 8v z takim numerem : 8V0 853 191 ( 35 zł.) ucinasz od tyłu mocowania ( bo są inne) i przyklejasz na taśmę 3M.- B8 TrOOOOp
A jednak musiało się dać. Tak nie może być . Masz czujniki tylko z tyłu to te czerwone linie mają być z tyłu (one pokazują odległość od przeszkody ) , będziesz miał przód i tył , to te linie będą też z przodu. U Ciebie jest coś na odwrót .- Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Kierownica to prezent od syna, (Marin_023) i pewnie się nie dowiemy ile go kosztowała- Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Tak, RS4- B8 TrOOOOp
Mateusz ma rację , też w innym aucie wylało mi się mleko i pomimo szybkiego uprania jak przyszedł gorąc śmierdziało okropnie. Wymieniłem całą wykładzinę i dopiero smród zniknął. Spróbuj od razu to wyprać, albo daj do firmy co piorą tapicerki , może sobie z ty poradzą .- Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
To mówisz Grzegorz że ten przełącznik poliftowy nie będzie działał w moim przed lifcie ? .... To ładnie się zrobiłem . Niedawno przeniosłem przełącznik Auto-Stop z pod lewarka na panel nad klimatronikiem . Mając dwa przełączniki ADS (przedliftowy i poliftowy ) zostawiłem ten polift . Oczywiście mój syn sprzedał ten przedliftowy z szybkością światła , ale to jeszcze nic , przed chwilą mówię mu że jednak będę musiał wrucić z przełącznikiem do Auto-Stop koło lewarka , a ten mówi że ten mój stary też sprzedał masakra , a robiłem to w tamtym tygodniu .- Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Narazie tylko zamontowałem, jeszcze nie podłączyłem . Myślę że na dniach to ograne . Narazie zmieniam sterownik Gateway i muszę sciągnąć CP , mam najsłabszy i trochę mnie przyhamował.- Co to za felga.
Ja miałem te felgi i maiłem je z s5- B8 TrOOOOp
Ja szukam , pw. poszło- B8 TrOOOOp
Sosnowiec, 250zł. tyle płaciłem w czerwcu .- Felgi 19" 5x112
Na allegro nowe (podobno), kosztują 6 tyś. Tu wychodzi niewiele ponad 3 tyś. ale to nie są małe rysy , to trzeba dać do toczenia (CNC ) + malowanie- klar . 500-600 zł. Jeszcze koszty przesyłki . Jednak myślę że się opłaca .- [ A4 B8 ] A4 B8 2012 2.0 TDI Manual
Gratulacje zakupu , fajnie że polift i fajna baza do modów . Tak na początek to proponuje Ci, zmień sobie lampy tylne na neony , zobaczysz jak się od razu tył zmieni. Fajna- Zderzak Grill S4 S LINE do A4
Mam ten sam problem , ale tak bezinwazyjnie to nie da się go usunąć . Ja na razie jeżdżę z nim , ale też mnie drażni .- A4 B8 Nagłośnienie B&O Problem
Otwórz bagażnik , po lewej stronie zdejmij tą osłonę i na chwilę odłącz wtykę od wzmacniacza . Ja tak miałem jak auto stało na pełnym słońcu i też tak zaczęło mi świrować , odłączyłem tą wtyczkę na chwilę i pomogło.- Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Tak , z jarzmami .- Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
żeby nie było że nic się nie dzieje na montaż czeka komplet 345/330- B8 TrOOOOp
Te choroby dziś biorą coraz młodszych ludzi , ale na poważnie , próbowałeś zmienić opony . Wiem masz nówki , ale ja właśnie też założyłem na wiosnę nówki pirelli i auto zaczęło drgać , też już miałem brać się za zawieszenie , ale wymieniłem na próbę koła na zimówki i tu cisza. Koła letnie do wyważania , też na profesjonalnym sprzęcie , wszystko niby OK a tu dalej drgania. Założyłem stare opony letnie , cisza. Nie postawił bym na nowe opony , a jednak . Może też spróbuj .- B8 TrOOOOp
Dokładnie , na USA nie ma sprysków- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Spróbuj otworzyć szyby przyciskami w samochodzie , a potem zamknąć i jak się zamkną to przytrzymać te przyciski 2-3 sekundy , może to pomoże- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Dokładnie przeczytałem ten temat i nie było moim zamiarem cytować twojej odpowiedzi...klikałem ,,dodaj odpowiedź" a tu tekst pod twoim A różnice między markami oceniam po wykonaniu , nie po wyposażeniu , a że z tego żyje to wiem jakie są .Koledze jeszcze raz gratuluje zakupu- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Gratulacje zakupu . Bardzo fajna i fajny wybór , najważniejsze że wiesz co wybierasz i co ma Cię zadowolić a TDI to najlepszy wybór . Passat ustępuje trochę Audi , to jest przepaść , tak samo BMW -3. Kupić pojeździć i potem pisać i doradzać . - Audi a4 b8 LIFT competition plus