Treść opublikowana przez mariusz36
-
B8 TrOOOOp
B9 ma próg prosty , a w naszych b8 na końcach jest lekko wypchany . Moim zdaniem trzeba by trochę końcówki od spodu podszlifować żeby to fajnie siadło , ale to naprawdę nie wiele . Ja ostatecznie odpuściłem pomimo że z b9 by mnie nic nie kosztowały . B9 ma trochę inny kształt .
-
B8 TrOOOOp
Ja przymierzałem , idealnie nie pasują , ale drobna kosmetyka i da radę . Co do kształtu to trochę się różnią .
-
Felgi 17" odnawianie
Samemu tego nie zrobisz . To są ładne felgi i trzeba je zrobić profesjonalnie , tzn. dać do firmy co naprawia takie felgi metodą toczenia CNC .
-
A4 B8 3.0 TDI CCWA Quattro* NOWY MOTOR * 313PS 620 Nm 20" Dakar Beige*
Hehe , pewnie łatwo nie będzie . Dzięki za info ws kamerki , też jestem na etapie kupna .
-
A4 B8 3.0 TDI CCWA Quattro* NOWY MOTOR * 313PS 620 Nm 20" Dakar Beige*
Radek , Ty jeździsz tym autem , czy tylko polerka , wyjazd z garażu , zdjęcia i wjazd z powrotem do garażu ? Co oglądam Twoje zdjęcia to mam doła jak na swojego patrze .Pochwal się co za kamerka i jak podłączyłeś , na stałe czy do zapalniczki . Super masz ten kolor ... no , i koło też
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Fajnie działasz , i lotka super . Chyba się w końcu też do tej lotki z RS przekonam , już rok leży , tylko pomalować trzeba . Krystian , ty masz oryginalnie przyciemniane szyby ?
-
B8 TrOOOOp
Jest to część wymienialna , każdy tapicer samochodowy Ci to ogarnie .
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie . Zacytowana wcześniej b6 , 1,9 po programie 170 KM. jeszcze nigdy nie widziałem żeby przekroczyła 7 l. Rzadko się zdarza żeby 6l przekroczyła , a lekko nie ma . Tak samo b8 silnik CAHA jak kupiłem i wracałem z Niemiec z szybkością 120 to średnie spalanie małem 4,8 . Fakt, tego spalania już nie powtórzyłem , ale też nie zdarza mi się jeździć taką szybkością . Jeżdżąc w okolicach 200 nigdy nie przekroczyłem spalania 8l. a już napewno 10l. nawet po mieście . Tak jak napisał Hugo , uczyć się jeździć , albo do mechanika
-
A4 B8 3.0 TDI CCWA Quattro* NOWY MOTOR * 313PS 620 Nm 20" Dakar Beige*
Auto fajne , kolor mega , ale Panie kolego ja tu widzę że jesteś świeżo upieczonym ... Gratulacje .
-
BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!
Fajna , niech cieszy . Tankowanie jak dobrze widzę , w Ingol .
-
B8 TrOOOOp
Też myślałem że chodzi Ci o rejestrator . Tobie chodzi o takie kamery, jak mają wyższe modele audi , tzw. 360° ? Czy jeszcze coś innego ?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Czujniki są osadzone w takich plastikowych koszyczkach . Te koszyczki mają dwa zaczepy na końcu , które trzymają czujnik , może czujnik był źle dociśnięty i nie zaskoczył za te zatrzaski . Może być też tak , że te zatrzaski się pourywały . Mnie „narożny" raz udało się docisnąć bez zdejmowania zderzaka . Te środkowe bez zdejmowania zderzaka chyba się nie da .
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
Widzę że te boczki sam zmieniałeś . Zdradzisz jak to rozkleiłeś ? .
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Idziesz z tymi modami jak rakieta . Mam pytanie o tą nakładkę do ładowania telefonu , ona ma jakiś numer ?
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Ty tak na poważnie , czy se jaja z nas robisz ? Ja rozumiem , upchać takie wielkie koła ... też bym dał radę , ale sinik 4,2 v8 . Poważnie ? To ja też tak chcę .
-
Moja Czarna Mamba
Bardzo fajna , widać że jesteś osobą pozytywnie zakręconą jak my wszyscy . Super , bardo fajnie działasz .
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Jak najbardziej , tak to wygląda
-
SPRZEDAM: A4 B8 2.7 v6 210KM450NM TDI 2009 bestia
No,no fajnie działasz , powodzenia w modach . Ja też myślę o czarnych felgach, mam z S5 "19" czarne z polerowanym rantem . Na wiosnę zrobię przymiar to zobaczę jak to będzie na czarnym wyglądało.
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Andrzej zapraszam , też miło będzie poznać
- BMW F31
-
BMW F31
Możesz zdradzić gdzie przyciemniałeś szyby ? .
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Audi doczekała się w końcu programu , tak to wyszło
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Nie, nie wystarczy , ma go dobrać
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
No to jeszcze na koniec . Daj do malowania części , tylko wcześniej nich lakiernik dobrze dobierze lakier . Pamiętaj !!! dobrze dobierze . Nie ma być żadnej różnicy , żadnego cieniowania. Jeżeli powie że się nie da , zmień lakiernika i szukaj takiego który tak zrobi ...Wiem , wiem łatwo nie będzie , ale teraz są takie standarty.
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Pamiętaj , jak kupisz komplet u handlarza który zajmuje się tylko marką Audi , to kupisz wszystko co potrzebujesz do przekładki i często w bardzo dobrym stanie . Będziesz miał kompletne lampy (z jedną datą produkcji ) spryskiwacze i wiele potrzebnych części . Kupując błotnik za 300-400zł. nie spodziewaj się lalki , tak samo z maską . Poza tym, ci co sprzedają samąm maskę najczęściej mają je uszkodzone . Ja nie dawno szukałem zderzaka do siebie od S4 polifcie . Byłem zmuszony kupić u pseudo handlarza i choć cena nie miała znaczenia , miał być w dobrym stanie , przyszedł śmietnik ... dokładnie wyciągnięty w Niemczech ze śmietnika. Zdjęcia i zapewnienie handlarza były że jest super. Z tym kupowaniem na części bądź ostrożny , bo nie zawsze może się to opłacać .