Treść opublikowana przez mariusz36
-
Pszczyński polift
No super zakup. Kila dni temu zauważyłem zmianę w profilu i mówię Ruby zaszalał , i faktycznie fajna furka. Niech cieszy
-
B8 TrOOOOp
To chyba mało po Niemczech jeździsz że nie widziałeś jak TIRy wyprzedzają na zakazach. Powiedział bym że właśnie tam częściej to robią niż w Polsce. Dziś nawet wróciłem z trasy po Niemczech 30 godz. 2500 km. i takich sytuacji widziałem wiele .
-
B8 TrOOOOp
Kojarzysz Marcina z Knurowa ? , mnie robił z polszczenie mapy i wszystko w przystępnej cenie
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Gratulacje zakupu , fajna i jak napisał Ruby fajna baza do modów , a nie które to nawet trzeba zrobić. Powodzenia niech służy.
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
bez większego obniżenia się nie obejdzie chyba, troszkę allroad wyszedł
- B8 TrOOOOp
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
przymiarka 19
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
- Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl
No ładna , ładna , a jak czyściutko w komorze silnika. Powodzenia w modach- Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Ale my Maciek robimy wszystko sami ,tz. ja robię wiązki i całe podłączenia a Marcin koduje , tylko przy lampach pomógł mi kolega z kodowaniem . Przy poziomowaniu jest dużo kabelków do ogarnięcia , ale części nie są takie drogie. Oczywiście wszystko robimy korzystając z wiedzy naszego forum- Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Dziś "Mod" zmiany świateł ze zwykłych na bixenon zakończyłem. Wisienka na torcie , skończyłem montaż samo-poziomowania , teraz wszystko fajnie działa. Przy okazji wpadł komplet szyn do bagażnika- S4 B8 - Czerwony Cichociemny
Bardzo ładna .Gratulacje zakupu.- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Fajnie teraz furka wygląda . Trzeba się napracować przy tych naszych pszczółkach , ale ile potem radości.- A4 B8 8K Allroad 2.0 TDI CAHA
Fajne auto i widzę że fajnie doposażasz , powodzenia w modach- Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Po roku użytkowania A4 B8 czas na temat. 2011 rok, silnik 2.0 TDI 170KM CAHA. Samochód osobiście zakupiłem w DE. Wyposażenie: - navi 3G z dyskiem - Bang & Olufsen - czarny sufit - podgrzewane fotele - sportowa kierownica z perforowanej skóry - zawieszenie s-line - felgi 17 cali z grubszych rzeczy tyle tak wyglądała po zakupie Do dnia dzisiejszego auto przeszło trochę zmian, nadal sporo planów ale o tym później Zrobione: - fotele s-line - kierownica s-line - ramka licznika piano z RS4 + front licznika z lifta - nawigacja 3g+ - panel sterowania z RS4 - podświetlane kratki nawiewu deski rozdzielczej z lifta - pakiet światło QQ1 - rolety drzwi tylnych - dywaniki z pakietu audi exclusive - kamera cofania - elektrycznie otwierana klapa bagażnika - zderzak tylny S4 - spojler klapy S4 - układ wydechowy S5 lift - lampy tylne lift - listwy zewnętrzne progowe S4 - lusterka S4 - felgi 18 cali S4 B9 - fabryczna polerka + grafitowe środki - listwy progowe wewnętrzne LED z S4 8W - klamki zewnętrzne A8 - podświetlane LED + chrom - koła zimowe 18 cali s-line - gniazdo 220 - ładowarka indukcyjna kilka dni temu auto przeszło najbardziej oczekiwany mod - zmiana przodu na lift (wszystkie prace wykonane osobiście) efekt prac: lampy zwykłe żarówkowe zastąpiły bixenony, przy okazji rozebranego przodu został zmieniony intercooler na ten z 3.0 TDI, dołożone PDC przód, spryskiwacze reflektorów plany: - dekory wnętrza carbon z RS4 - zrobione - lusterka zewnętrzne full opcja - zrobione - spojler klapy z RS4 - czeka na malowanie i montaż - asystent zmiany pasa ruchu - zrobione - program - zrobione - hamulce S4 - zrobione - fotele z zintegrowanym zagłówkiem - zderzak tylny - S4 lift - zrobione pewnie jakieś pomysły jeszcze się urodzą Obecnie auto wygląda tak: -- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ja podłączyłem pod plus od dmuchawy (jak dobrze pamiętam to czerwony przewód) , co jest pod schowkiem , ale można pociągnąć od zapalniczki- Zmiana kół I problemy
Oczywiście że ma znaczenie opona , jeszcze w dodatku używana . Miałem podobną sytuację , na 17, założyłem niewiele używane Bridgestone i nie szło jeździć. Na zimę zmieniłem na ,,18,, Pirelli 245/40/18 i problem z myszkowaniem na koleinach zniknął. Teraz letnie też mam nowy komplet 245/40/18 i też jest super. Jak masz taką możliwość to spróbuj zmienić opony , ja też myślałem że coś mi się stało z zawieszeniem , a przyczyną były opony.- Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
S4 B9 8,0J , ET40 ,,18"- Ciemna podsufitka.
To bardzo dobra cena , chyba że podsufitka jest gdzieś załamana to wtedy jest mało warta. Boczki drzwi jeśli mają podświetlanie , czyli lampki czerwone i białe to wołają za jeden 100zł.- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Podłączenie schowka jest gdzieś opisane , i nie trzeba ciągnąć przewodów z podsufitki ,tylko z prawej strony podłącza się plus i minus . Schowek ma zamontowany włącznik.- B8 TrOOOOp
dokładnie, ja też jażdże na zimówkach 245/40 18 i nie ma żadnej tragedji auto nawet nie drgnie, a u mnie to kolein nie brakuje.- Lotka/Spoiler na klapę z RS4 B8 avant do A4 B8 avant
Ja kleiłem tylko na taśmę 3M , ale niektórzy dają jeszcze klej do szyb. Nic nie spawasz ,nic nie wiercisz, z lotki tylko z ciągasz starą taśmę naklejasz nową i jeśli chcesz to możesz punktowo dać klej do szyb i będzie OK- Odpowiednie fele do a4
Ja takie do swojego przymierzałem , to są felgi z A5,S5 i faktycznie otwór centrujący to 66,6 , u mnie mam opony 255x35x19 i były na równo z błotnikiem , może przy takich oponach jak planujesz będą lepiej wyglądać . Ogólnie felga bardzo ładna.- Felgi 18 - da się na tym komfortowo jeździć?
Myślę że z "18" będziesz zadowolony , bo dopiero to auto zacznie wyglądać . Ja swojego kupiłem na ''17'' i pierwsze co zrobiłem to je wyrzuciłem, na zimę założyłem właśnie ''18'' 245x40x18 , jeździ się super i na pewno nie pogorszył się komfort jazdy. Na wiosnę też mam ''18'' z S4 B9 właśnie na takich oponach oryginalnie 245x40x18 , tak że polecam ,- Samochód po poważnej kolizji
Piszesz że samochód z zewnątrz i wewnątrz wygląda super , że kolega jeździł nim 3 lata , a na końcu pytasz czy po takiej kolizji można samochód doprowadzić do dobrego stanu . Sam masz odpowiedź - można . Blacharz kupił pewnie cały przód z pasem , poszycie nadkoli wzmocnienia w ASO , na to jest procedura naprawy Audi i wszystko co jest uszkodzone na zdjęciach można zrobić jak w oryginale .Części na rynku jest masa , ci co zajmują się naprawami Audi z reguły na naprawach nie oszczędzają. Tak jak tu kolega wcześniej pisał , większość jeździ gorszymi szrotami i o tym nie wie ,a jak ktoś pisze że to wrak , to pewnie nie wie jak wrak wygląda. Czy kupił bym takie auto? , przed naprawą napewno , ale niestety po takiej drobnej kolizji nie jest łatwo . - Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl