Treść opublikowana przez mariusz36
-
B9 Fellows
Jeśli chodzi o A4 b9 polift to wczoraj ją ogadałem i ma zmienione trochę tył i przód , środek był taki sam .
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Tylne prawe jak coś to mam . Cena nie jest wyższa niż w ASO.
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Dokładnie , ale teraz to 150 zł. kosztuje
-
zmiana lamp tył z USA na EU 2009-2012
Na przykład http://www.naprawa-lamp-samochodowych.pl/kontakt/
-
[SPRZEDANE] Audi A4 Allroad B8 Teak Brown - 2012 / Facelifting / 2.0 TFSI (CDNC) / 250 KM & 394 Nm / S-Tronic
No no fajna Audiczka , niech się sprawuje i cieszy . Super kolor . Co do listw na błotnikach , bo jak dobrze rozumiem o nich piszecie , to są przyklejone na taśmie 3M i mają jeszcze trzy takie bolce wciskane . Co do koloru to lakiernicy na pewno mają takie kolory Ja malowałem dokładkę tylną zderzaka i lakiernik nawet nie sprawdzał jaki to kolor , bo wiedział i mówił że inny nie występuje jeśli ma być jak oryginał . Tylko ten „ mój " lakiernik robi prawie same Audi .
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Tylko że koszt zrobienia klimy 3- strefowej to prawie żaden . Nagrzewnice to 200 zł. + panel . Tylko ta robota . Co zajrzę do tematu kolegi „mumen" to mi chęć odchodzi .
-
B8 TrOOOOp
Nie ma dużo pracy , w jeden dzień to ogarniesz , a cenowo w 1000 zł. się spokojnie zmieścisz . Opis dość dobry na forum jest .
-
B8 TrOOOOp
Wciśnij przycisk AUTO na panelu , myślę że przestanie
-
Wakacje w Chorwacji
Możesz kupić na granicy , np. w Czechach na pierwszej stacji paliw , ale jak będziesz jechać A1 na Ostrawę to do Ostrawy masz czas. Kosztuje 310 koron . Możesz kupić odrazu na Austrię w Czechach , ale też w Austrii na granicy masz stacje i tam kosztuje 9€ . To jest taniej niż w Polsce .
-
B8 TrOOOOp
Coś pomieszałem ? Bo są gałki zmiany biegów z innych modeli dłuższe . Myślicie że ktoś jednak wymienił ten mechanizm zmiany biegów ? Ten „pręt " to raczej jest całość z tym mechanizmem Ja na przykład taką przymierzałem .
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
- Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Dokładnie tak samo miałem ze sprężynami , jak przyjechałem od mechanika to byłem załamany . Widziałem u Ciebie i wygląda super . Trochę pojeździłem i faktycznie jest lepiej . Te felgi są podobne ( kolega ma nawet fajną cenę , tylko nie wiem czy nie malowane ) te moje mają środki- jasny popiel a na zewnątrz polerka .- B8 TrOOOOp
Gałkę wymienia się w pare sekund , spokojnie kupisz auto i poszukasz fajnej gałki . Ja kiedyś założyłem na próbę gałkę z Audi TTS , była super ale właśnie trochę za wysoka . No ... ale wiochą nie zalatywała- Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Maćku , działam trochę , ale mało czasu narazie mam . Z takich grubszych rzeczy to navi 3g+ z RSa wpadła , zrobiłem w końcu asystenta zmiany pasa ruch no i ostatnio sprężyny ( ale do tego to właśnie Ty mnie zainspirowałeś ) Koła to przymiar , bo muszę opony zmienić . Opony nowe leżą , ale nie ma kiedy przełożyć a jeszcze mi dziś syn namieszał , bo mamy też fajne felgi z S7 „20" i też trzeba przymiar zrobić . Obserwuje Twój temat , a tam się Panie dopiero dzieje- B8 TrOOOOp
Tak to wygląda na zawieszeniu 1BE i felgach z A5 19 x 33 opony 255/ 35 / 19 , myślę że jak bym z tyłu wsadził ze czterech chłopa to by nic nie dobiło . Oczywiście do A4 opony 245 / 35 wyglądaj dobrze . Godzinę temu wymieniłem sprężyny na Eibacha pro-kit , ale myślę że dalej to źle wygląda .- B8 TrOOOOp
Pamiętaj / pamiętajcie , po prawej stronie kierownicy macie taką manetkę , jak ją naciśniecie od siebie to poleci na tylną szybę płyn . Aa i jeszcze trzeba pamiętać że ten płyn się też dolewa / uzupełnia . Jak tak zrobicie to tylnej szybie nic nie będzie , a i wy będziecie dobrze widzieć czy ktoś was nie chce wyprzedzić . Ja wiem że nie potrzebujecie wycieraki tylnej , bo jak pada deszcz to wasze nosy są przyklejone do przedniej szyby i naciśnięcie manetki , czy uruchomienie wycieraki by was mocno rozproszyło . Mogli byście narobić na drodze niezłego bałaganu . Dobrze wam napisał wampir- B8 TrOOOOp
Jeden z kolegów na forum sprzedaje gotowe adaptery do przekładki lamp , znajdziesz go w dziale „ sprzedaż części B8 " Myślę że to też dobra opcja .- Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
No w końcu . Czytałem że kupiłeś sprężyny eibacha , i myśle ... zobaczę jak to u Ciebie siądzie , ale czkam , czkam i nic . W końcu dwie godziny temu zamówiłem , a tu Maciek w się pochwalił . Fajnie siadło ,- B8 TrOOOOp
245 przy takim „et" jak podałeś będzie miodzio . Przy 255 będzie wystawać szczególnie z przodu i nie ma tu znaczenia ani opona ani felga .- B8 TrOOOOp
Jeśli chcesz go zamontować do zwykłego grila to musisz coś wymyślić . W oryginalnym S4 ma specjalne mocowanie w które wchodzą te prowadnice . W odwrotną stronę też jest problem tzn. jak ma się grill z S4 i chce się ten znaczek usunąć to zostaje ten uchwyt , który jest prawie wielkości znaczka . Wycięcie go równa się uszkodzeniem grila . Jak masz już znaczek , to może dokupić oryginalny grill z S4 ?- B8 TrOOOOp
Niema żadnej blaszki , to jest znaczek oryginalny S4 do oryginalnego grila , który ma uchwyt na ten znaczek przymocowany na stałe .- Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Zrobiłem tak jak podałeś i ruszyło , ale po 2/3 minutach kontrolka zgasła i pokazał się napis „ system chwilowo niedostępny " i już się kontrolka więcej nie zaświeciła . Myślę że to może brak kalibracji .- Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Łukasz , dzięki wielkie . Tak Gateway mam AA , ale z tego co mi podałeś to w zielonym menu źle zaznaczyłem . Dzięki- Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Witam, Panowie podpowie ktoś jak zakodować asystenta przy nawigacji 3G plus . Według opisu co jest na początku nie chce mi to zadziałać , zresztą w zielonym menu też są chyba inne oznaczenia . Bardzo proszę o pomoc , jeśli nie tu, to na pw.- Audi Premium Select - ku przestrodze ...
Pamiętaj żeby wszystkie ustalenia były na piśmie , lub nagrywaj rozmowy . Jeśli ktoś będzie pokrywał koszty naprawy a one będą się zwiększać to przyjemna rozmowa się skończy . Piszesz że wymiana samochodu to najprostsze rozwiązanie ... no, do czasu . Jak będziesz chciał naprawdę oddać to tak miło może nie być . Piszesz : Nie oddasz, to też może być ten sam problem , non stop warsztat i co jakiś czas oglądanie samochodu. Podjedź do jakiegoś zakładu blacharskiego , niech go wezmą na podnośnik i obejrzą , może coś jest źle złożone po kolizji i ten dwu mas tak cierpi , a może to całkiem coś innego ( dobrze jak będzie to blacharz który robi audi , ale nie ASO ) To nie znaczy żeby on to naprawił , ale żebyś zdobył więcej wiedzy .Taki blacharz może Ci doradzić , podpowiedzieć czy jest się czego bać i co ewentualnie robić . Bądź ostrożny bo profesjonalnie to podeszli do Ciebie jak Ci go sprzedawali . - Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress