Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz36

  1. Myślę że nie ma co od razu snuć teorii spiskowych Auto po niecałym roku trafiło do Polski , mogło mieć jakąś szkodę w Niemczech i ubezpieczyciel wystawił na aukcji . Po VIN -inie można trochę sprawdzić .
  2. Ale podane są serwisy w Polsce , zadzwonić , przesłać im właśnie te zdjęcia , zapytać . Jeśli faktycznie serwisowali to auto i to ich oryginalne pieczątki , to w czym problem ???
  3. A tak zapytam , co Ci się w niej nie podoba ??? Wynika z niej że po roku przybyła do Polski i dalej był prowadzony serwis w Polsce . Masz VIN - sprawdź czy naprawdę była sprowadzona po roku , masz podane serwisy zadzwoń popytaj .
  4. Dokładnie , na końcu jest końcówka „ D "
  5. Gratulacje zakupu Ja myślałem że tymi efektami świetlnymi pokazałeś co będziesz wymieniał
  6. Masz VCP do diagnostyki ??? Tym programem to zrobisz w kilka minut . Ja korzystałem trochę z podpowiedzi na A5 KLUB.PL
  7. Dałeś radę to zrobić ? Jeśli BCM to obsługuje i po kodowaniu nie działa , musisz zrobić parametryzacja inaczej nie zadziała . Najlepiej to zrobić VCP .
  8. Tak oryginał , pasuje na przykład z A3 Nr. 8V0 853 191
  9. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja ostatnio napełniałem u siebie w A5 , też 2,0 tfsi weszło mi prawie 6 l. Układ miałem całkowicie pusty .
  10. Chorwacja to nie jest mój ulubiony kierunek , dlatego nie znam fajnych miejscówek . W tamtym roku byłem w miejscowości Zadar , w tym roku jadę do jakieś dziury Senj , ale ma być fajnie . Tu koledzy są bardziej doświadczeni w Chorwacji to coś podpowiedzą .
  11. Wystarczy dowód .
  12. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musisz niestety wyciągnąć tunel środkowy , bez tego raczej się nie da. Dekor jest przykręcony kilkoma śrubkami i ciężko się do nich dostać . Opis jak go zdemontować (tunel ) jest na forum .
  13. Jeśli chodzi o ASO , to bez problemu wyrobią Ci kluczyk na podstawie VINu . Jedynie cena będzie spora , ale trzeba spytać .
  14. Bardziej mi to na Polską granicę wygląda . Winiety na Czechy najlepiej kupić u nich na pierwszej stacji benzynowej , potem na granicy w Austrii jest też stacja i kupisz winiety na Austrię ~ 9€ i Słowenię 15€ - 7 dni
  15. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja ostatnio odnawiałem dwa grille i środki malowałem na czarno . W jednym zostawiłem chrom a w drugim był czarny , ale myślę że można ten chrom pomalować Najlepiej spytać lakiernika . Niektórzy go oklejają na czarno folią .
  16. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To Ci każdy lakiernik ogarnie . Mnie obecnie lakiernik maluje tą dokładkę , ale w A5 .
  17. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Możesz spokojnie pomalować na czarno - piano . Kolor czarny LY9B .
  18. Ale że co ??? , zacząłeś palić ??? Ja rozumie że rezanie przytłacza , ale że tak . Jak wszystko pozakładasz będzie miodzio
  19. Tym wycinakiem jak najbardziej , nic nie będziesz musiał malować , będzie jak oryginał . Ja tym robie i jest super , ale można też wiertłem stożkowym i też będzie OK . Tak się robi i żadnych zamienników jeśli chodzi o czujniki . W zderzaku masz zaznaczone gdzie mają być otwory .
  20. A jak przejazd przez Czechy ? Robiłeś jakieś testy , pytam bo słyszałem że Czesi czepiali się Ślązaków nawet jak się jechało tranzytem . Miałem wakacje wykupione w Włoszech ,ale wszystko prysło jak bańka mydlana Teraz kupiłem Chorwację , ale w sierpniu . To wypoczywaj Panie
  21. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wentylator się włącza bo dokańcza się wypalanie DPF - skutek krótkich tras . Płyn możesz spokojnie dolać , tylko kup o takim samym kolorze jaki masz teraz .
  22. Fajna , pewnie płynęła razem z moją To akurat prawie każda na aukcji ma w opisie . Po takim uszkodzeniu to raczej zająca musiała eSka ustrzelić , a nie łosia Nie chciałeś tego sam złożyć ? - no , może za wyjątkiem szyby . Do twojej graty myślę że kupiło by się w kolor , a składanie maks 3/4 godziny na spokojnie . Jeśli chodzi o benzynę to napewno bardziej opłaca się ciągnąć z Stanów , chociażby ze względu na przebiegi , i trafienie mało uszkodzonych . Działaj Panie , lusterka składane trzeba dołożyć do tego fajnego wyposażenia .
  23. mariusz36 odpowiedział(a) na chopperpl temat w Audi A4 B9
    Możesz kupić tak jak vialery , ale możesz też szukać oryginalnego fabrycznego . Można znaleś niemal nowe i nie używane . Oczywiście trzeba szukać takiego kompletu co ma też sterownik i wiązkę - sterownik - hak ( takie widziałeś ) , ale raczej napewno nikt Ci nie będzie z całej wiązki kabi wypruwał przewody które idą do przodu ( nie - jak nie masz haka , nie masz też żadnej instalacji ) . Zresztą część tych przewodów się łączy po drodze . Każdy elektronik woli sam zrobić taką wiązkę , bo to dużo szybciej . Patryk i wielu innych zakładają haki do aut które nie są przygotowane do haka . Jak jest auto przygotowane do haka to nie trzeba specjalisty . Patryk jest dobry w hakach , dużo tego robi , możesz mu zlecić zakup takiego oryginalnego i napewno Ci ogarnie wszystko . W Krakowie masz też Marcina - NAVIPOL ,w Rzeszowie Grzegorza .
  24. Gratulacje zakupu , zawsze to nowe - niech służy i cieszy . Spalanie ma fajne . Mój Touareg 3,6l przy spokojnej jeździe 160 / 170 pali 12 / 13l i już mu miałem kopa wysadzić że przegina , a tu proszę .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.