Treść opublikowana przez mariusz36
-
Shadow B8
Fajne masz to auto i fajnie że się starasz żeby też wyglądało Teraz pasował by tu tylny zderzak s-line , dopiero by fajnie ten tył wyglądał .
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
Fajnie że trafiła znowu dobre ręce jak widzę . Niech dalej Ci służy i cieszy
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
I nic się nie przyznałeś kilka dni temu Fajnie że dalej na forum
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie o A5 piszę , bo właśnie w niej nie zmieniałem , i powiem Ci że diagnosta o tym wiedział że nie trzeba lamp wymieniać , że są regulowane przesłony .
-
B8 TrOOOOp
True No Panowie szacun za wiedzę i Dev jeszcze to przyklepał . Wiecie Panowie jak wygląda soczewka symetryczna i asymetryczna ... , ale co odpowiada za symetrię i asymetrię to już na pewno nie wiecie bo pisząc że trzeba wymienić soczewkę i to wystarczy , to głupstwa piszecie . Krótko - za asymetrię odpowiada przysłona która jest za soczewką ( obecnie wszystkie soczewki które idą na Stany są bez tej słynnej kreski przez środek ) a przysłony z reguły są regulowane i tą przysłoną zmienia się na asymetrię . Z aut które sprowadzam z Stanów ( a jest ich trochę ) w A5 polifcie jest przesłona regulowana . Trzy miesiące temu robiłem przegląd właśnie takiej ( bez znajomości) i wszystko było OK . W A3 8V którą teraz mam też jest regulowana . Właśnie dzięki A3 się kapnąłem , miałem lampy uszkodzone i zobaczyłem że soczewka z przesłoną niczym się nie różniła od europy . Tak więc nie w każdym aucie odrazu trzeba wymieniać lampy przednie ( piszę o ksenonach ) , ja napewno wywalił bym obrysy .
-
Wentylator działa non-stop. Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki, nadal się kręci, na małych obrotach.
1.8t coolant temp sensor location Audi/Passat
-
Car Play i Android Auto w Audi A4 B9
Masz o tym jakąś wiedzę ??? Wiesz może gdzie takie coś można dostać , zrobić ? . Potrzebuje do VW Touarega .
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Prawnik to nie od razu sprawa sądowa . Prawnik doradzi , podpowie co trzeba zrobić , napisze odpowiednie pismo do dealera itp . Myślę że najgorszą sprawą było by dogadywanie się z dealerem , teraz to raczej będzie przeciwnikiem .
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Ale jak się okazało nie był pozbawiony . Sprzedawca jak się okazało tego nie sprawdził , może działał w złej wierze i chciał Cię oszukać - tego nie wiesz . Weź prawnika , sam sobie nie dasz rady .
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Dokładnie , wady prawne - dwa lata . Weź prawnika !!! odstąpić od umowy i zwrot kasy . Niech oni się teraz bujają .
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
To teraz tak jak tu pisali koledzy musisz skorzystać z prawnika i nie chodzi tu o Policję tylko o sprzedawcę . Jest takie coś jak rękojmia i to sprzedawca odpowiada za sprzedanie np. kradzionego auta ( wada prawna sprzedawcy ) . Będziesz mógł żądać zwrotu kasy .
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Może banalne pytanie , ale jesteś pewny że to była policja ? Sprawdziłeś to ? . Żeby się jutro nie okazało że Policja o niczym nie wie .
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki Marcin za ogarnięcie zamówienia . Jak zwykle pełny profesjonalizm - w jeden dzień zamówienie , na drugi dzień paczka u mnie - super
-
B8 TrOOOOp
Nie , nie będzie pasował musisz szukać do polifta . Musisz szukać właśnie takiego jak na zdjęciu .
-
Volkswagen Crafter 2ed jak odczytać błedy
VCP też zrobisz . Ja mam Craftera i tym wszystko robię .
-
Audi A5 8W Sportback
Piękna praca . Przyjemnie się obserwuje Twój wątek , przedtem A4 teraz A5 . Można by powiedzieć że tak powinno wyglądać prawdziwe „rezanie" przy aucie Choć kiedyś zdjęciami z przeróbki klimy w A4 skutecznie mnie odstraszyłeś od tego projektu . Wtedy też tak wyglądał środek . Alcantara wyglada super .
-
B9 Fellows
Ktoś Cię przelicytował ? Ona wróciła na aukcje więc można spróbować , ale ktoś już na niej chce zarobić
-
B8 TrOOOOp
Tak , będzie działać
-
Montaż ładowarki indukcyjnej z A4 B9
-
Sonda lambda Golf 7
04E906262E Mam tylko bez końcówki E , ale też z silnika 1,4 TSI CHPA tylko z 2016r.
-
B8 TrOOOOp
Przełącznik żeby obsługiwał te składane lusterka i pasowało by jeszcze zdobyć ten panel od rączki ( samą górę ) bo on ma otwór na podświetlanie . Ja kiedyś u siebie jak nie mogłem tego dostać to wywierciłem tam otwór , ale potem udało się kupić , to wymieniłem
-
B8 TrOOOOp
„ Osłona grodzi " , jest wymienialna - Łatwiej , trudniej ( w zależności od modelu ) , ale jest
-
Wakacje w Chorwacji
Myślę że nie jeden , ja jutro .
-
Zaniżona fv
Nieraz obie strony godzą się na zaniżenie faktury , ale nie o tyle . Tu gość mocno przegina .
-
Zaniżona fv
Z 60 tyś na 30 , to trochę przegina .