Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz36

  1. mariusz36 odpowiedział(a) na Anubiss temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Fajne masz to auto i fajnie że się starasz żeby też wyglądało Teraz pasował by tu tylny zderzak s-line , dopiero by fajnie ten tył wyglądał .
  2. Fajnie że trafiła znowu dobre ręce jak widzę . Niech dalej Ci służy i cieszy
  3. I nic się nie przyznałeś kilka dni temu Fajnie że dalej na forum
  4. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie o A5 piszę , bo właśnie w niej nie zmieniałem , i powiem Ci że diagnosta o tym wiedział że nie trzeba lamp wymieniać , że są regulowane przesłony .
  5. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    True No Panowie szacun za wiedzę i Dev jeszcze to przyklepał . Wiecie Panowie jak wygląda soczewka symetryczna i asymetryczna ... , ale co odpowiada za symetrię i asymetrię to już na pewno nie wiecie bo pisząc że trzeba wymienić soczewkę i to wystarczy , to głupstwa piszecie . Krótko - za asymetrię odpowiada przysłona która jest za soczewką ( obecnie wszystkie soczewki które idą na Stany są bez tej słynnej kreski przez środek ) a przysłony z reguły są regulowane i tą przysłoną zmienia się na asymetrię . Z aut które sprowadzam z Stanów ( a jest ich trochę ) w A5 polifcie jest przesłona regulowana . Trzy miesiące temu robiłem przegląd właśnie takiej ( bez znajomości) i wszystko było OK . W A3 8V którą teraz mam też jest regulowana . Właśnie dzięki A3 się kapnąłem , miałem lampy uszkodzone i zobaczyłem że soczewka z przesłoną niczym się nie różniła od europy . Tak więc nie w każdym aucie odrazu trzeba wymieniać lampy przednie ( piszę o ksenonach ) , ja napewno wywalił bym obrysy .
  6. Masz o tym jakąś wiedzę ??? Wiesz może gdzie takie coś można dostać , zrobić ? . Potrzebuje do VW Touarega .
  7. Prawnik to nie od razu sprawa sądowa . Prawnik doradzi , podpowie co trzeba zrobić , napisze odpowiednie pismo do dealera itp . Myślę że najgorszą sprawą było by dogadywanie się z dealerem , teraz to raczej będzie przeciwnikiem .
  8. Ale jak się okazało nie był pozbawiony . Sprzedawca jak się okazało tego nie sprawdził , może działał w złej wierze i chciał Cię oszukać - tego nie wiesz . Weź prawnika , sam sobie nie dasz rady .
  9. Dokładnie , wady prawne - dwa lata . Weź prawnika !!! odstąpić od umowy i zwrot kasy . Niech oni się teraz bujają .
  10. To teraz tak jak tu pisali koledzy musisz skorzystać z prawnika i nie chodzi tu o Policję tylko o sprzedawcę . Jest takie coś jak rękojmia i to sprzedawca odpowiada za sprzedanie np. kradzionego auta ( wada prawna sprzedawcy ) . Będziesz mógł żądać zwrotu kasy .
  11. Może banalne pytanie , ale jesteś pewny że to była policja ? Sprawdziłeś to ? . Żeby się jutro nie okazało że Policja o niczym nie wie .
  12. Dzięki Marcin za ogarnięcie zamówienia . Jak zwykle pełny profesjonalizm - w jeden dzień zamówienie , na drugi dzień paczka u mnie - super
  13. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie , nie będzie pasował musisz szukać do polifta . Musisz szukać właśnie takiego jak na zdjęciu .
  14. VCP też zrobisz . Ja mam Craftera i tym wszystko robię .
  15. Piękna praca . Przyjemnie się obserwuje Twój wątek , przedtem A4 teraz A5 . Można by powiedzieć że tak powinno wyglądać prawdziwe „rezanie" przy aucie Choć kiedyś zdjęciami z przeróbki klimy w A4 skutecznie mnie odstraszyłeś od tego projektu . Wtedy też tak wyglądał środek . Alcantara wyglada super .
  16. mariusz36 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Ktoś Cię przelicytował ? Ona wróciła na aukcje więc można spróbować , ale ktoś już na niej chce zarobić
  17. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak , będzie działać
  18. Na początku tematu masz zdjęcie z płaską wtyczką i pinami .
  19. mariusz36 odpowiedział(a) na fireman tom temat w Audi
    04E906262E Mam tylko bez końcówki E , ale też z silnika 1,4 TSI CHPA tylko z 2016r.
  20. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przełącznik żeby obsługiwał te składane lusterka i pasowało by jeszcze zdobyć ten panel od rączki ( samą górę ) bo on ma otwór na podświetlanie . Ja kiedyś u siebie jak nie mogłem tego dostać to wywierciłem tam otwór , ale potem udało się kupić , to wymieniłem
  21. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    „ Osłona grodzi " , jest wymienialna - Łatwiej , trudniej ( w zależności od modelu ) , ale jest
  22. Myślę że nie jeden , ja jutro .
  23. Nieraz obie strony godzą się na zaniżenie faktury , ale nie o tyle . Tu gość mocno przegina .
  24. Z 60 tyś na 30 , to trochę przegina .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.