Treść opublikowana przez mariusz36
-
B8 TrOOOOp
Może trochę banalne pytanie , ale wiesz że jak masz podłączony ten kabel to nie możesz mieć na kompie połączenia z internetem ??? wtedy właśnie najczęściej uwala się takie kable .
-
B8 TrOOOOp
Myślę że mają taki nr. 8W0 601 025 DH - te akurat są „19" A4 B9 , a 8W0 601 025 EG - to chyba „20"
-
B8 TrOOOOp
Nie , ale mam panoramę i wiem jak to wygląda ( mam w aucie , ale mam też taką samą wymontowaną ) . W panoramie jest ciężko wymontować tą roletę , dlatego większość wymienia całoś , szybciej i bez stresu , że coś połamiesz . Myślę że samą roletę będzie Ci ciężko dostać , większość sprzedaje całe panoramy a ceny nie są jakieś straszne . Dlatego nie poddawaj się i nie rezygnuj z planów - czarny sufit jest .
-
B8 TrOOOOp
Jak masz teraz jasną podsufitkę , to masz też jasną roletę . Założysz ciemną podsufitkę i będziesz miał jasną roletę ? Trochę kiepsko , trzeba wymienić tą roletę , ale łatwo nie jest z wymianą samej rolety . Myślę że łatwiej wymienić całą panoramę .
-
Wakacje w Chorwacji
No ja właśnie dziś odwołałem rezerwacje . Miałem na początku czerwca zarezerwowany apartament w Włoszech - fajna miejscowoś , fajne warunki - szkoda . Myślę właśnie o Chorwacji , ale tak na koniec sezonu , może to wszystko się trochę uspokoi - zobaczymy .
-
Nakładki na śruby do szarych Rotorów
Do tych co Ci podałem nr. nakładki na śruby (oryginalne ) zabezpieczające maja nr. 4F0 601 173 A
-
Nakładki na śruby do szarych Rotorów
321601173
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
He he , nie o swoich myślałem , te są już podobno zamówione . Przecież cena dla Ciebie zawsze jest robiona dobra - nooo tylko za wyjątkiem lotki
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Poważnie To nie wiedziałem . W częściach używanych trzy razy miałem mieć i za każdym razem ktoś mi po drodze zawinął . Możesz kosztorys podesłać na PW .
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Gałka bardzo fajna i przede wszystkim oryginalna . Jest baaaardzo trudna do zdobycia . Mnie tylko raz udało się ją dostać . Dlatego szacun za pomysł w zakupie . Ale że Ty masz jeszcze takie beznadziejne stołki - w takiej laleczce .
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Wydech z S4 . Dwu rurka biegnie do środkowej puchy i potem jedno wyjście jest zaspawane
-
Audi A4 B8 Limousine - wersja golas :D
Fajny , taki golasek , ale fajny . Moja rada jako osoby która podobne auto przerabiała . Tak jak pisze Maciek , nic szczególnego nie rób . Tu naprawdę szkoda kasy . Jeździj takim jakim jest i ciesz się autem , a każdą złotówkę składaj na nowszy model i lepszą bazę . Dołożysz listwy s-line za 800 zł. - poco ??? . Do tego trzeba przedni i tylny zderzak - kolejna kasa - poco ? . To już nigdy w żadnym procencie Ci się taka inwestycja nie zwróci (rocznik i przebieg który będzie ciągle rósł ) . Jedynie drobiazgi np. żarówki do jazdy dziennej bym wymienił na takie o białej barwie ( opis jest na forum) . Koło można zmienić , ale z myślą że zostanie do nowszego modelu ( czyli coś z A5) Auto nie wygląda na zniszczone , fajny kolor , lać jeździć i się cieszyć .
-
Full Black A4 B8 Avant 2013 2.0 TDI [CGLC 177KM] - doposażony
Fajnie , dają ostro teraz to i tak nie potrzebujesz , przynajmniej nie będzie Cię kusiło do powrotu na plastiki
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
- A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Hehe , nie nakładki wróciły , tylko panel mmi RS faktycznie został zmieniony . Nikt nie chciał za niego zapłacić więc poszedł jak ciepła bułeczka . Reszta tak jak w temacie , ma wszystko . Zostały tylko jakieś fanaberie do zrobienia . Mycie , a dla intymności można roletki zasunąć , bo są ... no można folię nakleić , ale dla mnie beznadziejne widoczne kropki czy jak tam zwał , na tylnej szybie jest niedopuszczalne więc folia nie wleciała . Jest oczywiście klapa z oryginalną przyciemnianą szybą , ale Mateusz nie chciał . Mateusz- A4 B8 2.0 klekot quattro
Bardzo fajna i fakt - kolor super- A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Mnie też Mateusz było miło Cię poznać osobiście i fajnie że audi trafiła do tak sympatycznej osoby . To było kochane auto które mnie nigdy nie zawiodło dlatego z przyjemnością dokładałem do niego kolejne mody , bo było tego warte . Teraz mniej żal auta , bo trafiło też w dobre ręce i widzę że będzie miało super- Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Audi sprzedana , ale poszła w dobre ręce i myślę że tu na forum jeszcze ją zobaczymy . Kolega z forum już nie jedną fajnie „dopieścił" więc myśle że moja też źle nie będzie miała Tylko co tam jeszcze można dołożyć ??? . Zobaczymy . Narazie taka drobna zmiana , ale cztery kółka na grillu wrócą .- A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod
Złe zdjęcie wkleiłem na początku .- A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod
- [CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Tu nie ma co oszczędzać , takie fotele kosztują w niemal nowym stanie max 500 zł. komplet i grzane . Tak naprawdę to za 200 , za 100 zł. się kupi w idealnym stanie . Komora silnika i silnik .- Montaż ładowarki indukcyjnej z A4 B9
- Wakacje w Chorwacji
130 km. daleko ? Zaton - jak może być , to mam .- Pas przedni Przed lift a polift
Pas jest taki sam . Tak jak pisze Grzegorz brak górnego zaczepu do lamp , tylko ten uchwyt jest dokładany ( wsuwany - przykręcany ) więc pewnie można go dokupić w ASO . Bez tego uchwytu lampa nie wypadnie i nic się z nią robić nie będzie .- Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Nie , jeszcze się nie sprzedało , ale narazie nic nie dokładałem . Rzeźbię trochę przy innym . Trzy strefy faktycznie kusiły , ale jednak jest z tym trochę pracy więc odpuściłem . - A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito