Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz36

  1. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może trochę banalne pytanie , ale wiesz że jak masz podłączony ten kabel to nie możesz mieć na kompie połączenia z internetem ??? wtedy właśnie najczęściej uwala się takie kable .
  2. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślę że mają taki nr. 8W0 601 025 DH - te akurat są „19" A4 B9 , a 8W0 601 025 EG - to chyba „20"
  3. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie , ale mam panoramę i wiem jak to wygląda ( mam w aucie , ale mam też taką samą wymontowaną ) . W panoramie jest ciężko wymontować tą roletę , dlatego większość wymienia całoś , szybciej i bez stresu , że coś połamiesz . Myślę że samą roletę będzie Ci ciężko dostać , większość sprzedaje całe panoramy a ceny nie są jakieś straszne . Dlatego nie poddawaj się i nie rezygnuj z planów - czarny sufit jest .
  4. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak masz teraz jasną podsufitkę , to masz też jasną roletę . Założysz ciemną podsufitkę i będziesz miał jasną roletę ? Trochę kiepsko , trzeba wymienić tą roletę , ale łatwo nie jest z wymianą samej rolety . Myślę że łatwiej wymienić całą panoramę .
  5. No ja właśnie dziś odwołałem rezerwacje . Miałem na początku czerwca zarezerwowany apartament w Włoszech - fajna miejscowoś , fajne warunki - szkoda . Myślę właśnie o Chorwacji , ale tak na koniec sezonu , może to wszystko się trochę uspokoi - zobaczymy .
  6. Do tych co Ci podałem nr. nakładki na śruby (oryginalne ) zabezpieczające maja nr. 4F0 601 173 A
  7. 321601173
  8. He he , nie o swoich myślałem , te są już podobno zamówione . Przecież cena dla Ciebie zawsze jest robiona dobra - nooo tylko za wyjątkiem lotki
  9. Poważnie To nie wiedziałem . W częściach używanych trzy razy miałem mieć i za każdym razem ktoś mi po drodze zawinął . Możesz kosztorys podesłać na PW .
  10. Gałka bardzo fajna i przede wszystkim oryginalna . Jest baaaardzo trudna do zdobycia . Mnie tylko raz udało się ją dostać . Dlatego szacun za pomysł w zakupie . Ale że Ty masz jeszcze takie beznadziejne stołki - w takiej laleczce .
  11. Wydech z S4 . Dwu rurka biegnie do środkowej puchy i potem jedno wyjście jest zaspawane
  12. Fajny , taki golasek , ale fajny . Moja rada jako osoby która podobne auto przerabiała . Tak jak pisze Maciek , nic szczególnego nie rób . Tu naprawdę szkoda kasy . Jeździj takim jakim jest i ciesz się autem , a każdą złotówkę składaj na nowszy model i lepszą bazę . Dołożysz listwy s-line za 800 zł. - poco ??? . Do tego trzeba przedni i tylny zderzak - kolejna kasa - poco ? . To już nigdy w żadnym procencie Ci się taka inwestycja nie zwróci (rocznik i przebieg który będzie ciągle rósł ) . Jedynie drobiazgi np. żarówki do jazdy dziennej bym wymienił na takie o białej barwie ( opis jest na forum) . Koło można zmienić , ale z myślą że zostanie do nowszego modelu ( czyli coś z A5) Auto nie wygląda na zniszczone , fajny kolor , lać jeździć i się cieszyć .
  13. Fajnie , dają ostro teraz to i tak nie potrzebujesz , przynajmniej nie będzie Cię kusiło do powrotu na plastiki
  14. Hehe , nie nakładki wróciły , tylko panel mmi RS faktycznie został zmieniony . Nikt nie chciał za niego zapłacić więc poszedł jak ciepła bułeczka . Reszta tak jak w temacie , ma wszystko . Zostały tylko jakieś fanaberie do zrobienia . Mycie , a dla intymności można roletki zasunąć , bo są ... no można folię nakleić , ale dla mnie beznadziejne widoczne kropki czy jak tam zwał , na tylnej szybie jest niedopuszczalne więc folia nie wleciała . Jest oczywiście klapa z oryginalną przyciemnianą szybą , ale Mateusz nie chciał . Mateusz
  15. Bardzo fajna i fakt - kolor super
  16. Mnie też Mateusz było miło Cię poznać osobiście i fajnie że audi trafiła do tak sympatycznej osoby . To było kochane auto które mnie nigdy nie zawiodło dlatego z przyjemnością dokładałem do niego kolejne mody , bo było tego warte . Teraz mniej żal auta , bo trafiło też w dobre ręce i widzę że będzie miało super
  17. Audi sprzedana , ale poszła w dobre ręce i myślę że tu na forum jeszcze ją zobaczymy . Kolega z forum już nie jedną fajnie „dopieścił" więc myśle że moja też źle nie będzie miała Tylko co tam jeszcze można dołożyć ??? . Zobaczymy . Narazie taka drobna zmiana , ale cztery kółka na grillu wrócą .
  18. Złe zdjęcie wkleiłem na początku .
  19. Tu nie ma co oszczędzać , takie fotele kosztują w niemal nowym stanie max 500 zł. komplet i grzane . Tak naprawdę to za 200 , za 100 zł. się kupi w idealnym stanie . Komora silnika i silnik .
  20. Tak idą przewody od tej wtyczki .
  21. 130 km. daleko ? Zaton - jak może być , to mam .
  22. Pas jest taki sam . Tak jak pisze Grzegorz brak górnego zaczepu do lamp , tylko ten uchwyt jest dokładany ( wsuwany - przykręcany ) więc pewnie można go dokupić w ASO . Bez tego uchwytu lampa nie wypadnie i nic się z nią robić nie będzie .
  23. Nie , jeszcze się nie sprzedało , ale narazie nic nie dokładałem . Rzeźbię trochę przy innym . Trzy strefy faktycznie kusiły , ale jednak jest z tym trochę pracy więc odpuściłem .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.