Treść opublikowana przez mariusz36
-
Prawa tylna lampa LED
Ale według nr. jakiej ??? tej co masz teraz SD , bo jeśli tak to kierunek ( jak nie jest przerobiony ) będzie na czerwono . Nie mam akurat teraz lamp EU bo bym Ci porównał , ale zazwyczaj wtyki się różnią . Nieraz wystarczy lekko podciąć takie prowadnice w niej i też będzie OK . Nie wiem jak B9 z pinami , czy nie trzeba przełożyć , w Twojej na zdjęciu widać że ktoś przy nich coś robił .
-
Regulacja lewego błotnika.
Jak najbardziej możesz to zrobić . Trzeba odbezpieczyć (wyciągnąć takie zabezpieczenia ) od nadkoli i odkręcić śrubki żeby można go było odchylić i na dole , za nadkolem właśnie są dwie śruby , trzeba je poluzować i przesunąć zderzak . Jak ściągniesz koło będziesz miał łatwiej bo jednak jest tam trochę ciasno . Można też poluzować te górne śruby i też lekko przesunąć błotnik .
-
Prawa tylna lampa LED
A jak tą lampę byś wysuszył ? może będzie działać i wtedy spróbuj uszczelnić jakimś klejem do plastiku . Teraz tak do końca nie wiadomo czy jak byś tą jedną zamienił na EU to będzie działać dobrze z tymi z US . Ja myślę że nie , ale mogę się mylić
-
Prawa tylna lampa LED
-
Prawa tylna lampa LED
Dokładnie , wiadomo o co chodzi
-
Prawa tylna lampa LED
Tak , jak masz auto z USA i wymieniasz np. tylne lampy to musisz je przekodować (oddzielić stop od kierunków ) , ale też różnią się wtyczkami . Jak niektórzy dają lampy USA do przerobienia to tam się rozcina te lampy , zmienia diody i dostosowuje się do EU .
-
Prawa tylna lampa LED
To tak jak pisałem , ktoś dał do przerobienia lampy na EU . Myśle że wymiana jednej nie będzie p&p . Może da się ustalić firmę która to przerabiała może by to poprawili . To rozwiązanie było by najtańsze .
-
Prawa tylna lampa LED
Auto masz ze Stanów ? Ktoś zamiast wymienić na EU to przerobił te ze Stanów dlatego może przeciekać bo źle została sklejona . Teraz jak kupisz lampę EU to nie wiem czy nie będzie błędu - chodzi mi o kodowanie , czy też przerabiają pod kodowanie EU .
-
Co to za felga?
Ten wzór występuje w „19" w „18" jest ale do A1 , tylko tam 5x100
-
B8 TrOOOOp
Nie mam numeru , kupowałem w ASO już dawno a auto już sprzedałem . Nakładki na pedały wyglądają podobnie a podstopnice jak w tym temacie - można przerobić . Myślę że samą podstopnicę łatwiej kupić . Oryginalna podstopnica ma taki nr. 8K1864777A
-
B8 TrOOOOp
-
kupno kamerki samochodowej
Będzie pewnie 360°
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
dasz radę , tylko sobie ustaw dobrze tymi skosami na dół i wsuń . Obrócić lekko dasz radę , ale steraj się już nie wyciągać bo te blaszki które właśnie zabezpieczają mogą się poluzować .
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Wsuwasz i tylko tyle . W środku są takie blaszki które je zabezpieczają przed wyciągnięciem .
-
Montaż ładowarki indukcyjnej z A4 B9
Tak
-
Montaż ładowarki indukcyjnej z A4 B9
Miałem 3G+
-
Montaż ładowarki indukcyjnej z A4 B9
-
B8 TrOOOOp
Musisz do nich napisać o wycenę . Ja też u nich zamawiałem do swojego i jestem zadowolony więc też mogę polecić .Tak na marginesie to nasz kolega z forum .
-
SHADOWLINE B8 3.0 TDI Quattro [in progress] = Pompei = Brakes 356/330 = AKTYWNY WYDECH =
Dokładnie Gratki fury KoJ@K do Twojej A6 też się coś znajdzie
-
Shadow B8
Za takie ładne wołają koło tysiaka , ale trzeba bardziej szukać żeby dokładka była w dobrym stanie . Pomału bez pośpiechu i coś kupisz .
-
SHADOWLINE B8 3.0 TDI Quattro [in progress] = Pompei = Brakes 356/330 = AKTYWNY WYDECH =
To mamy coś dla Ciebie na początek - fabrycznie nowe oryginalne chlapacze . Przód symboliczna cena , tył w prezencie , albo odwrotnie
-
Shadow B8
W kolor faktycznie będzie ciężko , ale dasz do pomalowania i będzie dobrze a zobaczysz jaką robotę zrobi taki zderza cały s- linę . To taka rada z doświadczenia .
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Też nie wiem , ale jesteś Maciek wielki - dopasować tak dekory do tych siedzeń - te linie - szacun Dalsze plany - znaczki exclusive , koła „20" itd. - śledzę dalej temat bo robi się ciekawie zwłaszcza że Maciek macza tu swoje palce .
-
Audi z USA
Są np. A4 , A6 allroad
-
Truckerzy
Fajny „wypas" , teraz coraz więcej widzi się nowych zestawów z takimi „ lusterkami" W Audi chyba tylko e-tron ma takie . Tak że proszę nie narzekać .