Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz36

  1. mariusz36 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Ma . Trzeba tylko zakodować . Asystenta zmiany pasa też ma . Ogólnie biedy nie ma
  2. mariusz36 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Jeśli chodzi o lampy tylne , to warto kupić komplet Europejskich i nie bawić się w żadne przeróbki .( Pamiętaj !!! to że ktoś przerobi lampy to nie znaczy że nie trzeba ich jeszcze zakodować ) . Jeśli chodzi o przednie to jeśli nie są uszkodzone to tylko trzeba wykodować obrysówki . Z przednimi nic więcej nie robisz - Nie suchej głupot . Jak już Ci się uda kupić , a widzę że jesteś z Rzeszowa to tam masz np. Grzegorza ( @wrclaguna ) i takie kodowania Ci porobi . Tak dla jasności - Jak zaczyna się aukcja to jak nie jesteś zalogowany to ceny końcowej nie widzisz , a i potem wszyscy się starają aby natychmiast znikła . Np . Tamta bordowa poszła dużo drożej i napewno nie wyszła 70 tyś pod dom . Ta co teraz wkleiłeś wygląda na fajną , ale pewnie tania nie będzie . Stawiam okolice 20 tyś. $ .
  3. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To na Twoim zdjęciu ma fotochrom , ale żeby miał asystenta światem to musi być jeszcze taka kamerka od przodu . Jeśli chodzi o rejestrator Audi to lusterko nie ma znaczenia
  4. Napisz do kolegi @wrclaguna jest z Rzeszowa i ogarnia takie tematy .
  5. Lampy się różnią tak jak zauważyłeś . Musisz mieć albo dwie USA , albo EU . nie możesz wsadzić jedną taką drugą inną . Wiem że czasem ciężko trafić z zakupem lampy USA dlatego warto kupić gołe EU i przełożyć swój osprzęt . Swoją Amerykańska sprzedaż bez problemu . Ja osobiście zmieniam przednie , tylne na EU , a te z USA bez problemu sprzedaje , a różnica w cenie jest tak nie wielka że nie opłaca się bawić w przeróbki . Raz dałem tylne z A3 do przeróbki tak dla sprawdzenia , ale to jest porażka - szkoda kasy . Miesiąc i musiałem wysyłać do poprawki . Jak masz tą lampę np. połamaną , ale masz , to możesz napisać do kolegi @KoJ@K on naprawia takie lampy . Miałem jedną z Q5 USA dość mocno połamaną to zrobił jak nówkę , leży na półce i czeka na następną Q5
  6. Osprzęt (przetwornice tzw. jeżyki ) możesz przełożyć do lamp EU , ale do obu EU i wszystko ma być - jeśli z USA to USA po obu stronach , jeśli Europa to też Europa po obu stronach . Jeśli uda Ci się dokupić lampę brakującą USA , to możesz kupić tzw. gołą i przełożyć moduły . Wykasować obrysówki . Możesz również kupić dwie lamy „ gołe " EU i przełożyć wszystkie moduły USA które teraz masz do tych europejskich . Nie można mieszać modułów nr. USA /EU bo nie zadziała . Lampy USA za wyjątkiem obrysów są takie same i tak samo świecą , ale przetwornice (osprzęt ) mają mieć te same nr. na obu lampach .
  7. mariusz36 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Trochę zwiększenie mocy u Gregora .Podobno bez wysiłku można zwiekszyć do 300KM .
  8. mariusz36 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Dokładnie też miałem to napisać . Jadę np. Trasę Katowice - Wrocław tak 130 /140 spalanie 8 ,5 / 8,7 wracam zdecydowanie szybciej i też 8,7 . Można zejść niżej , ale trzeba naprawdę „ Dziadkowo " jeździć . Ja też mam auto z USA , narazie nie pokazuje na którym biegu się jedzie , ale robiąc program będzie to wgrane . Jeżdżę na trybie Comfort
  9. mariusz36 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Tak jak pisałem - trasa do Włoch (Austria ciągłe ograniczenia prędkości i radary ) , ale fakt teraz nie udało mi się tego powtórzyć jeżdżąc u nas . Jeżdżąc natomiast do Niemiec ( Ingolstadt , Stuttgart ) gdzie jest bardzo dużo odcinków bez ograniczeń , jadąc tak 160/180 czasami i więcej , to tak 8,7 l ostatnio wyszło .
  10. Można też to kupić i aplikacje pobrać . Tankowanie sam zapisuje , ilość itd.
  11. mariusz36 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Akurat nie należę do osób jeżdżących ekonomicznie , ale nawet przy jeździe dynamicznej nie ma tragedii . Miasto , korki to tak 9L / 10L. Ale już trasa i tak spokojnie jadąc to 7L . Jechałem do Włoch - trzy osoby i pies to średnio 7,2 litra .
  12. Lotkę zrób w kolorze auta czyli białą , będzie
  13. Tak , jeśli masz spryskiwacze reflektorów to są dwie pompki .
  14. Już Ci piszę - ( to jest tak jak się jest w takim wieku że ma się pamięć absolutną ) . Trzeba to oczywiście wykodować - można VCP - jest tam procedura , ale żeby ten błąd nie powrócił trzeba wyciągnąć bezpiecznik odpowiedzialny za to . Tylko zapomniałem który (5A) Muszę iść do auta i sprawdzić to Ci podam . Generalnie błędów nie ma , ale w Europie jest inna częstotliwości i on chce się łączyć ,ale wyskakuje błąd że nie ma takiego nr. ( coś w tym stylu ) dlatego jest błąd na zegarach .
  15. Samo wykodowanie nie wiele da , ale coś wymyślimy
  16. Do takich starszych modeli to raczej trzeba zobaczyć na aukcjach u Chińczyków takich dedykowanych zestawów . Zadzwoń do NAVIPOL - Marcin jest z Krakowa , zapytaj może Ci podpowie co i jak Np. Bezprzewodowy interfejs Apple CarPlay Android dla Audi A4 A5 Q5 2009 2015, z funkcją odtwarzania lusterek samochodowych AirPlay|Samochodowe odtwarzacze multimedialne| - AliExpress PL.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
  17. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja kiedyś zakładałem taki i działał , tylko dobież dobrze kształtem bo są różne . A miałem Ci wcześniej napisać żebyś sprawdził ten żelek
  18. mariusz36 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Nie wiem czy mają do A6 , ale możesz sprawdzić - Mp tech performance . Wsadzaliśmy do A3 8v i pasował jak Wagner a koszt o połowę taniej .
  19. mariusz36 odpowiedział(a) na Koozly1 temat w Audi A4 B8
    Napisz do kolegi KoJ@K , robi takie rzeczy i robi to dobrze .
  20. mariusz36 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Myślę że trzeba po prostu zatankować / dolać AdBlue .
  21. Jakie masz wytłoczone symbole na tej gumie ? Telefon i symbol klucza ? Jeśli sam telefon to nie będzie ładowało .
  22. Zadzwoń lub napisz do Centrum wsparcia Audi . Najlepiej zadzwonić , ale bądź w pobliżu samochodu bo będą chcieli widzieć ekran żeby Cię połączyć . Rozumie że masz auto z EU , bo jak z Stanów lub Kanady to jest więcej kombinowania . Centrum Wsparcia Usług Cyfrowych dla Klientów Audi Infolinia: 00 800 121 6780 [email protected]
  23. Trzeba kupić od razu w piano uszczelki na cztery drzwi , jedynie będzie problem z szybkami tylnymi bo trzeba je wycinać i nowe w piano wkleić . Będzie profesjonalnie , ale pewnie nie tanio .
  24. No właśnie poszedłem u siebie sprawdzić i tak jest jak napisałem , ale ja mam inny pilot i teraz nie wiem czy to od wyposażenia zależy bo ja mam taki
  25. Tak zapytam ... dobrze naciskasz ten przycisk w pilocie ? . Należy dwa razy nacisnąć przycisk od klapy i to tak szybciej , natomiast zamykamy przytrzymując raz dłużej . Jeszcze sprawdź jak masz w aucie ustawienia - centralny zamek - klapa bagażnika .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.